8 123 aktuálních nabídek
od 211 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Šumperk
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byt 3+1 na prodej Šumperk

Aktuálně se zde cena bytů 3+1 k prodeji pohybuje od 1 040 000 Kč do 5 800 000 Kč

Ceny bytů 3+1 v okrese Šumperk

Cena bytů 3+1 na prodej v okrese Šumperk se momentálně pohybuje od 1 040 000 Kč do 5 800 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 4 983 Kč do 27 789 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 45 533 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 64 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 3+1 k prodeji v okrese Šumperk.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Šumperk?

Na trhu v Šumperku jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+1 (44) v cenách od 1 040 000 Kč, následují byty 2+1 (34) od 950 000 Kč, byty 1+1 (16) od 1 200 000 Kč, byty 2+kk (14) od 1 290 000 Kč, byty 4+1 (10) od 2 990 000 Kč, byty 3+kk (8) od 2 290 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (5) od 990 000 Kč, byty 5+1 a více (2) od 3 990 000 Kč a byty 4+kk (1) od 4 500 000 Kč.

Lokality bytů 3+1 k prodeji

V okrese Šumperk nabízíme byty 3+1 v celkem 13 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 3+1 v Šumperku (18), Prodej bytů 3+1 v Zábřehu (7), Prodej bytů 3+1 v Mohelnici (4), Prodej bytů 3+1 v Jindřichově (2), Prodej bytů 3+1 v Mírově (2), Prodej bytů 3+1 v Loučné nad Desnou (2), Prodej bytů 3+1 v Hanušovicích (2), Prodej bytů 3+1 v Sudkově (2), Prodej bytů 3+1 v Rudě nad Moravou (1), Prodej bytů 3+1 v Libině (1), Prodej bytů 3+1 v Klopině (1), Prodej bytů 3+1 v Kamenné (1), Prodej bytů 3+1 ve Zvoli (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 3+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Šumperk sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Jeseník, Bruntál, Olomouc, Svitavy a Ústí nad Orlicí.

Jak vybrat byt 3+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 3+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (15), klidná část obce (6), sídliště (3), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 3+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (12). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 3+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 3+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 3+1 v Šumperku s garáží (1) nebo byty 3+1 v Šumperku s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu 3+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+1 v 1. patře (9) a 2. patře (11), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (17). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+1 v 6. a vyšším poschodí (5). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Šumperk na prodej byty 3+1 v dobrém stavu (26), v bezvadném stavu (11), po rekonstrukci (4), k rekonstrukci (3).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 3+1 v Šumperku dle vlastnictví

Byty 3+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 3+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 3+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 3+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Šumperk nabízejí nejčastěji panelové byty 3+1 (16). V nabídce k prodeji jsou také zděné byty 3+1 (8), jiné byty 3+1 (3), montované byty 3+1 (1) či byty 3+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů 3+1 v okrese Šumperk

Kromě bytů 3+1 standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Šumperku také k dispozici i byt 3+1 v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů 3+1 v okrese Šumperk dle inzerenta:

V Šumperku a okolí pochází 44 bytů 3+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 3+1 k prodeji inzerují tyto realitky: NEXT REALITY GROUP a.s. (11), DELTA REAL - realitní kancelář, s.r.o. (7), Ostrov reality (4), AGENT REAL s.r.o. (3), RE/MAX Elite Reality (3), BO! reality a finance (2), MORAVOLEN HOLDING a.s. (2), M&M reality holding a.s. (2), KRÁSA BYDLENÍ (2) a Hanácká realitní kancelář spol. s r.o. (2).

Jak najít vhodný byt 3+1 na prodej v okrese Šumperk?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+1 v Šumperku?

V okrese Šumperk působí 34 realitních makléřů, spadajících pod 20 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, Realitní společnost Morava Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko, JOLK REALITY Opava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Šumperk

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Mgr. Veronika Chládková, Michaela Andrle, Ing. Vendula Kvapilová, Jaroslav Huf, Ing. Radek Svítil, Ing. Aleš Žaitlík, Lenka Zittová, Michal Mazalík, Andrea Cápková a Ing. Adéla Vaňková.

Nejvíce nemovitostí v okolí Šumperku nabízí (9). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+1, 79m2, Šumperk, Krátká

Nabízíme vám k prodeji moderně řešenou podkrovní bytovou jednotku o dispozici 3+1, 79 m2, která se nachází v historické zástavbě v centru Šumperka na ulici Krátká. Blízké okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti.Byt je po…

Prodej bytu 3+1, 58m2, Šumperk, Revoluční

Exklusivně nabízíme prodej bytu 3+1 v Šumperku. Byt se nachází v druhém patře zděného domu na ul. Revoluční. Dispozice: Obývací pokoj 17.54 m2, pokoj 12.82 m2, ložnice 8.30 m2,  m2, kuchyně 8.14 m2,…

Prodej bytu 3+1, 124m2, Šumperk, Gen. Svobody

Exklusivně nabízíme prodej bytu 3+1, na ul. Gen. Svobody. Prostorný byt s podlahovou plochou 107 m2 se nachází ve 2.patře měšťanského domu na pěší zóně v centru města. Byt má vlastní plynové vytápění, novější dřevěná izolační okna, vnitřní vybavení je…

Prodej bytu 3+1, 72m2, Zábřeh, Severovýchod

Ostrov reality

Nově pro Vás máme nabídku prostorného bytu 3+1 v osobním vlastnictví, na sídlišti Severovýchod v Zábřehu. Byt prošel v roce 2015 částečnou rekonstrukcí, kdy došlo k vyzdění bytového jádra, zvětšení koupelny, výměny kuchyňské linky a spotřebičů. Byt má dobrou dispozici…

Prodej bytu 3+1, 74m2, Zábřeh, Křížkovského

Ostrov reality

V žádané lokalitě města Zábřeh nabízíme prodej bytu v dispozici 3+1 s příslušenstvím. Byt s podlahovou plochou 74 m2 se nachází ve 4. patře (5.NP) panelového domu bez výtahu. Předmětný byt s balkonem 1,74 m2 nad rámec podlahové plochy je…

Prodej bytu 3+1, 72m2, Mohelnice, Lidická

Nabízíme Vám převod uživatelských práv panelového bytu 1 + 3 v Mohelnici na Lidické ulici. Jedná se o byt v původním, avšak udržovaném stavu o celkové výměře 72 m2, plastová okna. Dispozice bytu: předsíň, kuchyň, koupelna a WC, obývací pokoj…

Prodej bytu 3+1, 64m2, Šumperk, Vančurova

Nabízíme Vám převod uživatelských práv panelového bytu o velikosti 1 + 3 s lodžií v Šumperku na Vančurové ulici. Celková výměra bytu činí 64 m2. Byt se nachází se ve 3. patře panelového domu, v domě je výtah. Byt má vyzděné jádro a plastová okna.…

Prodej bytu 3+1, 60m2, Zábřeh, Žerotínov

Prodej panelového bytu 1 + 3 v Zábřehu, na ulici Žerotínov. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí domu, celková výměra činí 60 m2. V bytě jsou plastová okna, v roce 2007 bylo provedeno vyzdění bytového jádra, rekonstrukce kuchyně, koupelny a WC - …

Prodej bytu 3+1, 95m2, Šumperk, Gen. Svobody

Prodej zděného bytu 3+1 na ul. Gen.Svobody. Byt s podlahovou plochou 91m2 je umístěný ve 3.patře bytového domu. V bytě se nachází dva prostorné pokoje (oba 24 m2), ložnice 14 m2, kuchyně 13 m2, koupelna 6 m2, předsíň, komora…

Prodej bytu 3+1, 71m2, Mírov

Ostrov reality

Do prodeje přichází cihlový byt s garáží a vlastní zahrádkou v obci Mírov. Bytová jednotka o dispozici 3+1 a podlahové ploše 71,5 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu o čtyřech bytových jednotkách.Byt je ve výborném stavu a ihned…

Prodej bytu 3+1, 76m2, Šumperk, Evaldova

Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o.

Hledáte prostorný byt v centru města s nádherným výhledem prakticky po celém Šumperku. Prodej bytu 3+1 v horní části ulice Evaldova, jen pár kroků od hlavní třídy je tu pro Vás. Byt se nachází v 5. nadzemním podlaží a díky dvěma balkonům má fakticky výhled po celém městě.…

Prodej bytu 3+1, 84m2, Šumperk, Zahradní

Hledáte prostorný byt s dobrou dostupností do centra města? Tak jeden tu pro vás máme. Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o celkové ploše 84 m2 a podlahové ploše 78 m2, který prošel v roce 2016 rozsáhlou rekonstrukcí…

Prodej bytu 3+1, 72m2, Sudkov

Co byste řekli bytu na vesnici, který má spoustu výhod jako rodinný dům? Kousek zahrady, venkovní dílna, parkovací stání...? Nabízíme k prodeji prostorný byt, který se nachází v 1.NP rodinného domu se třemi byty v obci Sudkov. Dům leží u cesty, která je spojkou mezi…

Prodej bytu 3+1, 77m2, Zábřeh, Sokolská

Ostrov reality

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme prodej cihlového bytu v osobním vlastnictví, dispozičně 3+1 s balkónem, na ulici Sokolská, Zábřeh, v 1.NP o celkové výměře 77,5 m2.Byt je ve výborném stavu ihned k nastěhování a je umístěn v domě se…

Prodej bytu 3+1, 70m2, Šumperk

MORAVOLEN HOLDING a.s.

Nově nabízíme moc pěkný panelákový byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 v Šumperku, v blízkosti centra, ulice Čsl. armády. Byt se nachází v 7. patře panelového domu s výtahem, je po částečné rekonstrukci (okna plastová, omítky, podlahy) částečně zařízený, jádro…

Prodej bytu 3+1, 75m2, Sudkov

Je nám velkým potěšením, že máme dnes možnost nabídnout vám bydlení v nadstandardně revitalizovaném zděném bytovém domě, který zdobí střední část obce Sudkov. Byt o dispozici 3+1 v osobním vlastnictví najdete ve zvýšeném přízemí (1.NP), má velkorysou výměru…

Prodej bytu 3+1, 75m2, Šumperk

MORAVOLEN HOLDING a.s.

Nově v nabídce k prodeji pěkný byt 3+1 v Šumperku, ul. 8 května. Jedná se o klidnou, avšak velmi žádanou lokalitu v Šumperku, ihned před cestu základní škola, naproti mateřská školka, obchod, u domu park s dětským hřištěm a zároveň v docházkové…

Prodej bytu 3+1, 67m2, Mírov

Hanácká realitní kancelář spol. s r.o.

Prodej bytu 3+1 v obci Mírov. Byt má rozlohu 67 m² + vlastní sklep a půdu. Jedná se o byt v osobním vlastnictví nacházející se v 1. patře. Byt je po částečné rekonstrukci., tzn. Nová koupelna, kuchyňská linka, plastová okna, některé podlahy, atd. Vytápění bytu je…

Dražba bytu 3+1, 72m2, Hanušovice, Zábřežská

Centrum aukcí.cz s.r.o.

Byt 3+1, Hanušovice. Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního rejstříku, bez součinnosti účastníků Insolvenčního řízení. Ocenění nemovitosti je převzato z údajů Insolvenčního rejstříku. Dle údajů z Insolvenčního rejstříku je nemovitost…

Aktualizováno
Vyvolávací cena: 1.350.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 3+1, 98m2, Šumperk, Třebízského

Líbilo by se Vám bydlení v prostorném bytě s velkým balkónem, ze kterého je nádherný výhled do vnitrobloku? Je pro Vás důležité mít kousek zahrady? Tak možná právě na Vás čeká tenhle stylový byt v Šumperku. Nabízíme k prodeji cihlový byt 3+1 v osobním…


TOPlist TOPlist