6 118 aktuálních nabídek
od 217 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Šumperk
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byt 3+1 na prodej Šumperk

Aktuálně se zde cena bytů 3+1 k prodeji pohybuje od 784 200 Kč do 4 490 000 Kč

Ceny bytů 3+1 v okrese Šumperk

Cena bytů 3+1 na prodej v okrese Šumperk se momentálně pohybuje od 784 200 Kč do 4 490 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,39 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 3 519 Kč do 20 148 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 43 532 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 64 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 3+1 k prodeji v okrese Šumperk.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Šumperk?

Na trhu v Šumperku jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+1 (30) v cenách od 784 200 Kč, následují byty 2+1 (28) od 990 000 Kč, byty 2+kk (19) od 1 090 000 Kč, byty 3+kk (6) od 2 290 000 Kč, byty 1+1 (5) od 799 500 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (3) od 1 990 000 Kč, byty 4+1 (1) od 3 990 000 Kč, byty 5+1 a více (1) od 3 200 000 Kč, byty 4+kk (1) od 3 560 000 Kč a ostatní byty (1) .

Lokality bytů 3+1 k prodeji

V okrese Šumperk nabízíme byty 3+1 v celkem 10 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 3+1 v Šumperku (15), Prodej bytů 3+1 v Zábřehu (6), Prodej bytů 3+1 v Loučné nad Desnou (2), Prodej bytů 3+1 v Rudě nad Moravou (1), Prodej bytů 3+1 v Jindřichově (1), Prodej bytů 3+1 v Mohelnici (1), Prodej bytů 3+1 v Lošticích (1), Prodej bytů 3+1 v Oskavě (1), Prodej bytů 3+1 v Olšanech (1), Prodej bytů 3+1 v Lukavici (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 3+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Šumperk sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Jeseník, Bruntál, Olomouc, Svitavy a Ústí nad Orlicí.

Jak vybrat byt 3+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 3+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (13), klidná část obce (7), okraj obce (2), sídliště (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 3+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (10). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 3+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 3+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 3+1 v Šumperku s garáží nebo byty 3+1 v Šumperku s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 3+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+1 v 1. patře (10) a 2. patře (3), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (15). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+1 v 6. a vyšším poschodí (3). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Šumperk na prodej byty 3+1 v bezvadném stavu (14), v dobrém stavu (8), po rekonstrukci (3), k rekonstrukci (3).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 3+1 v Šumperku dle vlastnictví

Byty 3+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 3+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 3+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Nabídka bytů 3+1 v okrese Šumperk dle inzerenta:

V Šumperku a okolí pochází 30 bytů 3+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 3+1 k prodeji inzerují tyto realitky: NEXT REALITY GROUP a.s. (7), DELTA REAL - realitní kancelář, s.r.o. (5), Ostrov reality (4), RE/MAX Elite Reality (4), RE/MAX G8 Reality Praha (2), Realitní kancelář STING, s.r.o. (2), KRÁSA BYDLENÍ (1), BO! reality a finance (1), Česká Společnost Realitní / ALDAMAR (1) a RE/MAX MONARCHA (1).

Jak najít vhodný byt 3+1 na prodej v okrese Šumperk?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Šumperk 2 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+1 v Šumperku?

V okrese Šumperk působí 23 realitních makléřů, spadajících pod 13 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, ostravskárealitní.cz Ostrava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Šumperk

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ing. Vendula Kvapilová, Mgr. Veronika Chládková, Martina Brücknerová, Mgr. Ivana Uhlířová, Ing. Aleš Žaitlík, Ludmila Valinčičová, Danuše Navrátilová, Diana Bartoňová, Bc. Radek Koleček a Ing. Jan Kaštan.

Nejvíce nemovitostí v okolí Šumperku nabízí (5). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+1, 72m2, Loštice, Sokolská

RE/MAX MONARCHA

Prodej družstevního bytu 3+1 s balkonem, cca 72m2, Loštice

Prodej bytu 3+1, 61m2, Šumperk, Lidická

RE/MAX Elite Reality

Prodej bytu 3+1 na ulici Lidická v Šumperku.

Prodej bytu 3+1, 58m2, Zábřeh, Křížkovského

Prodej, Byty 3+1, 60 m2, ul. Křížkovského, Zábřeh

Prodej bytu 3+1, 75m2, Lukavice

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme k prodeji byt 3+1 zatepleného panelového domu v klidném prostředí obce Lukavice na Moravě, cca 3,5 km k hlavnímu tahu mezi Mohelnicí a Zábřehem na Mor. Byt se nachází ve druhém patře ,vede k němu schodiště prosvětlené lodžiemi v mezipatrech. Byt je…

Prodej bytu 3+1, 69m2, Šumperk, Finská

RE/MAX Elite Reality

Prodej družstevního bytu 3+1 na ulici Finská v Šumperku.

Prodej bytu 3+1, 68m2, Šumperk, Bratrušovská

Prodej panelového bytu 1 + 3 v Šumperku

Prodej bytu 3+1, 59m2, Zábřeh, 17. listopadu

Prodej panelového bytu 1 + 3 v Zábřehu

Prodej bytu 3+1, 90m2, Šumperk, Šmeralova

Prodej bytu 3+1, 90 m2, II. NP, cihlový dům, zahrada, Šmeralova, Šumperk

Prodej bytu 3+1, 78m2, Loučná nad Desnou

Prodej byt 3+1, 78m2,Loučná nad Desnou, Rejhotice

Prodej bytu 3+1, 69m2, Oskava

Družstevní byt 3+1, obec Oskava, Šumperk, insolvence

Prodej bytu 3+1, 69m2, Šumperk, J. z Poděbrad

Prodej panelového bytu 1 + 3 v Šumperku nedaleko centra

Prodej bytu 3+1, 90m2, Zábřeh, Humenec

Prodej bytu 3+1 v Zábřehu na Skaličce

Prodej bytu 3+1, 76m2, Šumperk

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Šumperk, DB 3+1, 76 m2, po rekonstrukci, lodžie, klidná lokalita – byt


TOPlist TOPlist