5 950 aktuálních nabídek
od 202 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Šumperk
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 3+1 na prodej Šumperk

Aktuálně se zde cena bytů 3+1 k prodeji pohybuje od 1 590 000 Kč do 4 240 000 Kč

Ceny bytů 3+1 v okrese Šumperk

Cena bytů 3+1 na prodej v okrese Šumperk se momentálně pohybuje od 1 590 000 Kč do 4 240 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,19 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 6 977 Kč do 18 605 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 51 176 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 65 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 3+1 k prodeji v okrese Šumperk.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Šumperk?

Na trhu v Šumperku jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+1 (22) v cenách od 990 000 Kč, následují byty 3+1 (19) od 1 590 000 Kč, byty 2+kk (9) od 1 090 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (7) od 590 000 Kč, byty 3+kk (6) od 2 890 000 Kč, byty 1+1 (4) od 1 050 000 Kč, byty 4+1 (2) od 1 700 000 Kč, pokoje (1) od 2 900 000 Kč a byty 4+kk (1) od 3 390 000 Kč.

Lokality bytů 3+1 k prodeji

V okrese Šumperk nabízíme byty 3+1 v celkem 7 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 3+1 v Šumperku (12), Prodej bytů 3+1 v Loučné nad Desnou (2), Prodej bytů 3+1 v Lukavici (1), Prodej bytů 3+1 v Rudě nad Moravou (1), Prodej bytů 3+1 v Mohelnici (1), Prodej bytů 3+1 v Jindřichově (1), Prodej bytů 3+1 v Hanušovicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 3+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Šumperk sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Jeseník, Bruntál, Olomouc, Svitavy a Ústí nad Orlicí.

Jak vybrat byt 3+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 3+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (7), centrum (4).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 3+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (5). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 3+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 3+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 3+1 v Šumperku s garáží nebo byty 3+1 v Šumperku s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 3+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+1 v 1. patře (5) a 2. patře (1), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (10). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+1 v 6. a vyšším poschodí (3). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Šumperk na prodej byty 3+1 v bezvadném stavu (7), k rekonstrukci (5), v dobrém stavu (4), po rekonstrukci (2).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 3+1 v Šumperku dle vlastnictví

Byty 3+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 3+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 3+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Dražby a aukce bytů 3+1 v okrese Šumperk

Kromě bytů 3+1 standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Šumperku také k dispozici i byt 3+1 v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů 3+1 v okrese Šumperk dle inzerenta:

V Šumperku a okolí pochází 19 bytů 3+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 3+1 k prodeji inzerují tyto realitky: NEXT REALITY GROUP a.s. (5), RE/MAX Elite Reality (3), Ostrov reality (3), DELTA REAL - realitní kancelář, s.r.o. (2), M&M reality holding a.s. (2), Hanácká realitní kancelář spol. s r.o. (1), STING Reality s.r.o. (1), KRÁSA BYDLENÍ (1), a Česká Společnost Realitní / ALDAMAR (1).

Jak najít vhodný byt 3+1 na prodej v okrese Šumperk?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Šumperk 3 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+1 v Šumperku?

V okrese Šumperk působí 16 realitních makléřů, spadajících pod 13 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Šumperk

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Josef Andrle, Mgr. Veronika Chládková, Mgr. Ivana Uhlířová, David Kotrla, Ing. Adéla Vaňková, Ing. Vendula Kvapilová, Ing. Aleš Žaitlík, Jiří Los, Zdeněk Šupina a Lenka Zittová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Šumperku nabízí Zdeněk Šupina (4). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Brzy budeme mít nové ČESKÉREALITY, které můžete vyzkoušet již nyní Vyzkoušet

Prodej bytu 3+1, 79m2,

Prodej, Byty 3+1, 79 m², Šumperk

Dražba bytu 3+1, 80m2, Oskava

Byt 3+1, Oskava Byt se nachází v 1. podlaží. V roce 2010 proběhla rekonstrukce bytu. Podlahová plocha vč. přísluešenství je 80,27m2. ,Při „prodeji“ nemovitosti z insolvenčního řízení se všeobecně může jednat o jednoduchý proces, kde se díky takovému „prodeji“ může kupující…

Vyvolávací cena: 1.750.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 3+1, 69m2, Hanušovice, Na Holbě

BO! reality a finance

Prodej bytu 3+1, 68 m², Hanušovice

Prodej bytu 3+1, 65m2, Mohelnice, Lidická

S výhradním zastoupením nabízíme ke koupi pěkný byt o dispozici 3+1 s balkonem v Mohelnici na ulici Lidická. Jedná se o byt v osobním vlastnictví nacházející se v 8. patře desetipodlažního panelového bytového domu s výtahem. Byt má podlahovou plochu…

Prodej bytu 3+1, 72m2,

Prodej, byty 3+1,72 m2, Loučná nad Desnou

Prodej bytu 3+1, 81m2,

Prodej, Byty 3+1, 83 m², Šumperk

Prodej bytu 3+1, 68m2, Jindřichov

RE/MAX Elite Reality

Nabídka panelového bytu 3+1 s garáží v Jindřichově u Šumperka.

Prodej bytu 3+1, 72m2, Šumperk, Šumavská

RE/MAX Elite Reality

Nabídka panelového bytu 3+1 ke koupi na ulici Šumavská v Šumperku

Prodej bytu 3+1, 75m2, Lukavice

STING Reality s.r.o.

Nabízíme k prodeji byt 3+1 zatepleného panelového domu v klidném prostředí obce Lukavice na Moravě, cca 3,5 km k hlavnímu tahu mezi Mohelnicí a Zábřehem na Mor. Byt se nachází ve druhém patře ,vede k němu schodiště prosvětlené lodžiemi v mezipatrech. Byt je…

Prodej bytu 3+1, 78m2, Loučná nad Desnou

Prodej byt 3+1, 78m2,Loučná nad Desnou, Rejhotice


TOPlist TOPlist