7 086 aktuálních nabídek
od 201 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Šumperk
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 2+1 na prodej Šumperk

Aktuálně se zde cena bytů 2+1 k prodeji pohybuje od 950 000 Kč do 3 350 000 Kč

Ceny bytů 2+1 v okrese Šumperk

Cena bytů 2+1 na prodej v okrese Šumperk se momentálně pohybuje od 950 000 Kč do 3 350 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,49 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 4 310 Kč do 15 200 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 45 950 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 65 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+1 k prodeji v okrese Šumperk.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Šumperk?

Na trhu v Šumperku jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+1 (46) v cenách od 1 190 000 Kč, následují byty 2+1 (25) od 950 000 Kč, byty 4+1 (10) od 2 442 000 Kč, byty 1+1 (9) od 1 255 000 Kč, byty 2+kk (5) od 2 690 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (4) od 1 490 000 Kč, byty 3+kk (4) , byty 5+1 a více (2) od 3 890 000 Kč a byty 4+kk (1) od 5 890 000 Kč.

Lokality bytů 2+1 k prodeji

V okrese Šumperk nabízíme byty 2+1 v celkem 9 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 2+1 v Šumperku (12), Prodej bytů 2+1 v Hanušovicích (4), Prodej bytů 2+1 v Petrově nad Desnou (2), Prodej bytů 2+1 v Zábřehu (2), Prodej bytů 2+1 v Oskavě (1), Prodej bytů 2+1 v Mohelnici (1), Prodej bytů 2+1 v Lošticích (1), Prodej bytů 2+1 v Mírově (1), Prodej bytů 2+1 ve Starém Městě (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Šumperk sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Jeseník, Bruntál, Olomouc, Svitavy a Ústí nad Orlicí.

Jak vybrat byt 2+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 2+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (9), klidná část obce (6), sídliště (4), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 2+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (7). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 2+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 2+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 2+1 v Šumperku s garáží nebo byty 2+1 v Šumperku s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 2+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+1 v 1. patře (9) a 2. patře (2), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (5). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+1 v 6. a vyšším poschodí (2). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Šumperk na prodej byty 2+1 v dobrém stavu (12), v bezvadném stavu (10), k rekonstrukci (2).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 2+1 v Šumperku dle vlastnictví

Byty 2+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 2+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 2+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 2+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Šumperk nabízejí nejčastěji panelové byty 2+1 (7). V nabídce k prodeji jsou také zděné byty 2+1 (5), jiné byty 2+1 (3), montované byty 2+1 (1) či byty 2+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 2+1 v okrese Šumperk dle inzerenta:

V Šumperku a okolí pochází 25 bytů 2+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 2+1 k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (5), DELTA REAL - realitní kancelář, s.r.o. (4), NEXT REALITY GROUP a.s. (3), Ostrov reality (3), BO! reality a finance (2), RE/MAX Elite Reality (2), Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. (1), COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. (1), Realitní kancelář STING, s.r.o. (1) a Hanácká realitní kancelář spol. s r.o. (1).

Jak najít vhodný byt 2+1 na prodej v okrese Šumperk?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Šumperk 3 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+1 v Šumperku?

V okrese Šumperk působí 20 realitních makléřů, spadajících pod 12 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, Realitní společnost Morava Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AZET Reality Ostrava, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Šumperk

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Mgr. Veronika Chládková, Michaela Andrle, Ing. Radek Svítil, Lenka Zittová, Ing. Vendula Kvapilová, Michal Mazalík, Andrea Cápková, Pavel Linhart, Ing. Adéla Vaňková a Zdeněk Šupina.

Nejvíce nemovitostí v okolí Šumperku nabízí (5). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+1, 57m2, Šumperk, J. z Poděbrad

Ostrov reality

Hledáte krásný a útulný byt v panelovém domě v Šumperku na ul. Jiřího z Poděbrad? Jedná se o jednu z nejžádanějších lokalit ve městě a to díky snadné dostupnosti do centra. Zároveň člověk bydlí v krásné části města a všude kolem jsou…

Prodej bytu 2+1, 71m2, Šumperk, Gen. Svobody

Šumperáci, zbystřete! Máme pro Vás byt, který se nachází jen pár kroků od hlavní třídy. Ideální pro ty, co chtějí mít vše pod nosem a ještě blíž! Byt je dispozičně řešen jako 2+1 a nachází si ve zvýšeném přízemí cihlového bytového domu na ulici Gen. Svobody v Šumperku.…

Prodej bytu 2+1, 51m2, Šumperk, Jeremenkova

Prodej zděného bytu 1 + 2 v Šumperku na ul. Jeremenkova. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí revitalizovaného domu, celková výměra činí 51 m2. Byt je atypicky řešený změnou dispozice. Dispozice: předsíň, 2 pokoje (otevřený vstup mezi pokoji), kuchyň, koupelna…

Prodej bytu 2+1, 51m2, Šumperk, Gagarinova

Dreams Realitní Kancelář, s.r.o.

Nabízíme Vám byt 2+1 v Šumperku na ulici Gagarinova o podlahové ploše 51 m2 + lodžie 3,5 m2. Byt se nachází ve 2NP/8NP. Dům je po revitalizaci (zateplení, nová střecha). V domě je nový výtah. K bytu náleží sklepní kóje o výměře…

Prodej bytu 2+1, 58m2, Šumperk, J. z Poděbrad

Ostrov reality

Na tomto bytě by jste nepoznali že jde o panelákový byt. Tak mi řekněte, kdo z Vás má doma velkou rohovou vanu, která umí dokonce i bublinky. A to je jen střípek co tato zrekonstruovaná 2+1 v Šumperku nabízí. Kdo zná Šumperk, tak mu lokalitu Jiřího z Poděbrad…

Prodej bytu 2+1, 44m2, Zábřeh, Na Nové

RE/MAX Elite Reality

Nabízím Vám k prodeji byt 2+1 ve zrekonstruovaném panelovém domě v okrajové části města Zábřeh. Byt je v osobním vlastnictví a nachází se ve 3. nadzemním podlaží v domě bez výtahu. Celková plocha bytu s příslušenstvím je 46,2 m2: kuchyně…

Prodej bytu 2+1, 69m2, Hanušovice, Zábřežská

BO! reality a finance

BO! Vám nabízí cihlový byt 2+1 v osobním vlastnictví v klidné části města Hanušovice. Vlastní topení, dobrá dispozice pokojů. Nízké provozní náklady. Byt je ihned k dispozici. Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si termín Vaší prohlídky. V případě financování hypotečním…

Prodej bytu 2+1, 69m2, Hanušovice, Zábřežská

BO! reality a finance

BO! Vám nabízí cihlový byt 2+1 v osobním vlasntictví v klidné části města Hanušovice. Byt je po rozsáhlé rekonstrukci. Plastová okna, plovoucí podlahy, elektrické rozvody v mědi, kuchyňská linka včetně spotřebičů, kovové vchodové dveře, snížené nasvícené stropy, koupelna,…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Hanušovice, Krátká

Nabízíme k prodeji byt 2+1 o celkové výměře 60 m2 na ulici Krátká v Hanušovicích. Bytová jednotka se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží, disponuje vstupní chodbou s vestavěnou skříní a šatnou, prostorným obývacím pokojem s lodžií, další…

Prodej bytu 2+1, 47m2, Šumperk, Čajkovského

Nabízíme prodej panelového bytu 1 + 2 v Šumperku na ulici Čajkovského. Byt je v osobním vlastnictví, ihned k nastěhování, nachází se v 6. patře domu, v domě je výtah. Celková výměra je 47 m2, k bytu patří sklep. Dispozice: menší kuchyň, obývací…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Mírov

Nabízím Vám k prodeji pěkný a světlý byt 2+1 v 1. patře cihlového domu v obci Mírov, okr. Šumperk, který byl kompletně zrekonstruován. K bytu náleží zahrada o výměře 373 m2, kterou je možno dokoupit samostatně (viz inzerce). Byt má plastová okna,…

Prodej bytu 2+1, 54m2, Šumperk, Jesenická

Exklusivně nabízíme prodej bytu 2+1 v Šumperku. Byt se nachází v 1.patře panelového domu na ul. Jesenická. Dispozice: obývací pokoj 18.35 m2, dětský pokoj 12.42 m2, ložnice, předsíň 9.24 m2, koupelna s WC 3.03 m2,…

Prodej bytu 2+1, 82m2, Staré Město, Smetanova

Nabízíme Vám k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví s podlahovou plochou 82 m? ve Starém Městě. Dispozice bytu: vstupní chodba, WC, koupelna, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, technická místnost. K bytu náleží sklepní koje. Ohřev vody bojlerem, vytápění krbovými kamny…

Prodej bytu 2+1, 42m2, Šumperk, Jugoslávská

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej bytu 2+1, který se nachází v 6. NP udržovaného panelového domu s výtahem. V bytě jsou plastová okna, jinak je určený k rekonstrukci dle vlastních představ. K bytu náleží sklepní kóje, k dispozici je společná kolárna…

Prodej bytu 2+1, 58m2, Šumperk, Jesenická

Hanácká realitní kancelář spol. s r.o.

Prodej cihlového bytu 2+1 v Šumperku na ulici Jesenická. Byt o rozloze 58m2 s balkónem prošel částečnou rekonstrukcí a nyní disponuje hezky opravenou koupelnou a samostatným wc. Topení v domě je obstaráno ústředním plynovým topením. Dům prošel renovací a je…

Prodej bytu 2+1, 61m2, Hanušovice, Nádražní

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji byt 2+1, který je upravený na 3+1, s možnosti užívání vyhrazené části zahrady. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí a je po částečné rekonstrukci, jedná se o předsíň, koupelnu s rohovou vanou a umyvadlem, samostatnou…

Prodej bytu 2+1, 48m2, Zábřeh, Československé armády

Hledáte bydlení v blízkosti centra v Zábřeze? V udržovaném domě s klidným vnitroblokem? Tak to tu máme něco právě pro vás! Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 v osobním vlastnictví o podlahové ploše 48 m2, který se nachází…

Prodej bytu 2+1, 53m2, Mohelnice, Ztracená

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Hledáte pěkný byt poblíž centra Mohelnice? Navíc s balkonem v klidné a bezpečné lokalitě? Nabízíme byt 2+1 o velikosti 53m2 ve 4. NP panelového domu na ulici Ztracené. Pokoje jsou neprůchozí, balkon orientovaný na východ. Dům je po revitalizaci, nové balkony,…

Prodej bytu 2+1, 50m2, Šumperk, F. L. Věka

Ostrov reality

Představuji Vám novinku k prodeji. Jedná se o krásný byt s dispozicí 2+1, vlastní zahradou, sklepem a půdou, který se nachází ve městě Šumperk, v klidné lokalitě na ulici F.L. Věk.Byt se nachází ve druhém patře, nově zrekonstruovaného cihlového domu,…

Prodej bytu 2+1, 66m2, Petrov nad Desnou

Prodej zděného bytu 1 + 2 v Petrově nad Desnou. Byt má samostatný vchod a nachází se ve II.NP. Celková výměra bytu je 66 m2. Dispozice bytu: I.NP je vchod se zádveřím a schodiště (9,7 m2) do II.NP. Ve II.NP je předsíň (9,7 m2), koupelna (3,5 m2), pokoj…


TOPlist TOPlist