7 086 aktuálních nabídek
od 201 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 4+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Šumperk
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 4+1 na prodej Šumperk

Aktuálně se zde cena bytů 4+1 k prodeji pohybuje od 2 442 000 Kč do 7 840 000 Kč

Ceny bytů 4+1 v okrese Šumperk

Cena bytů 4+1 na prodej v okrese Šumperk se momentálně pohybuje od 2 442 000 Kč do 7 840 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,49 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 11 080 Kč do 35 572 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 45 950 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 65 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 4+1 k prodeji v okrese Šumperk.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Šumperk?

Na trhu v Šumperku jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+1 (46) v cenách od 1 190 000 Kč, následují byty 2+1 (25) od 950 000 Kč, byty 4+1 (10) od 2 442 000 Kč, byty 1+1 (9) od 1 255 000 Kč, byty 2+kk (5) od 2 690 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (4) od 1 490 000 Kč, byty 3+kk (4) , byty 5+1 a více (2) od 3 890 000 Kč a byty 4+kk (1) od 5 890 000 Kč.

Lokality bytů 4+1 k prodeji

V okrese Šumperk nabízíme byty 4+1 v celkem 5 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 4+1 v Šumperku (4), Prodej bytů 4+1 v Mohelnici (3), Prodej bytů 4+1 v Jindřichově (1), Prodej bytů 4+1 v Zábřehu (1), Prodej bytů 4+1 v Loučné nad Desnou (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 4+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Šumperk sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Jeseník, Bruntál, Olomouc, Svitavy a Ústí nad Orlicí.

Byty 4+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (3), sídliště (2), centrum (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt 4+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 4+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 4+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 4+1 v Šumperku s garáží nebo byty 4+1 v Šumperku s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 4+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 4+1 v 1. patře (4) a 2. patře (1), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše. Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 4+1 v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 4+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 4+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Šumperk na prodej byty 4+1 v dobrém stavu (4), v bezvadném stavu (3), k rekonstrukci (2).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 4+1 v Šumperku dle vlastnictví

Byty 4+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 4+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 4+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 4+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Šumperk nabízejí nejčastěji zděné byty 4+1 (2). V nabídce k prodeji jsou také panelové byty 4+1 (1), jiné byty 4+1 (1) či byty 4+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 4+1 v okrese Šumperk dle inzerenta:

V Šumperku a okolí pochází 10 bytů 4+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 4+1 k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (4), BIDLI reality, a.s. (1), Realitní kancelář STING, s.r.o. (1), AGENT REAL s.r.o. (1), NEXT REALITY GROUP a.s. (1), RE/MAX Elite Reality (1), a Znalecká a poradenská kancelář s.r.o. (1),.

Jak najít vhodný byt 4+1 na prodej v okrese Šumperk?

Pokud máte konkrétní představu bytu 4+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 4+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Šumperk 2 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 4+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 4+1 v Šumperku?

V okrese Šumperk působí 9 realitních makléřů, spadajících pod 7 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, Realitní společnost Morava Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AZET Reality Ostrava, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Šumperk

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Mgr. Veronika Chládková, Michaela Andrle, Ing. Radek Svítil, Lenka Zittová, Ing. Vendula Kvapilová, Andrea Cápková, Michal Mazalík, Pavel Linhart, Zdeněk Šupina a Ing. Adéla Vaňková.

Nejvíce nemovitostí v okolí Šumperku nabízí Danuše Navrátilová (2). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 4+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 4+1, 78m2, Loučná nad Desnou - Kociánov

Nabízíme Vám exkluzivní investiční příležitost v atraktivní lokalitě Jeseníků, která je vyhledávanou destinací pro rekreaci i investování. Jedinečná příležitost koupit si do osobního vlastnictví plně zařízené apartmány v srdci Jeseníků o velikosti 4+1 s vlastní…

Prodej bytu 4+1, 86m2, Šumperk, Zahradní

Nabízíme Vám k prodeji byt ve městě Šumperk. Dispozičně jako 4+1 o podlahové ploše 86m?. Jedná se o byt v družstevním vlastnictví ke kterému náleží podíl na společných prostorech, sklepní kóje a lodžie. Nachází se v 7. nadzemním podlaží s výtahem.…

Prodej bytu 4+1, 66m2, Šumperk, Revoluční

Exklusivně nabízíme prodej bytu 4+1 v Šumperku. Byt se nachází v prvním patře zděného domu na ul. Revoluční. Dispozice: Obývací pokoj 17.54 m2, pokoj 12.82 m2, ložnice…

Prodej bytu 4+1, 105m2, Zábřeh, Farní

RE/MAX Elite Reality

Exkluzivně Vám nabízíme byt 4+1 v Zábřeze v 1.nadzemním podlaží o podlahové ploše 105 m2. Byt 4+1 se nachází v centru města, přitom ve velmi klidné lokalitě. Dům je po rekonstrukci, zateplen s novými plastovými okny a novou střechou. Cihlový byt je…

Prodej bytu 4+1, 160m2, Mohelnice, náměstí Tyrše a Fuglera

Ve výhradním zastoupení nabízíme ideální polovinu domu s bytem o velikosti 160m2. Byt je moderně zrekonstruovaný. Nabízí se částečně zařízený. Velkou výhodou je umístění v centru Mohelnice. Na dvorku je garáž a také místo na posezení, třeba při grilování. Dům je…

Prodej bytu 4+1, 160m2, Mohelnice, náměstí Tyrše a Fuglera

Ve výhradním zastoupení nabízíme ideální polovinu domu s bytem o velikosti 160m2. Byt je moderně zrekonstruovaný. Nabízí se částečně zařízený. Velkou výhodou je umístění v centru Mohelnice. Na dvorku je garáž a také místo na posezení, třeba při grilování. Dům je…

Prodej bytu 4+1, 89m2, Mohelnice, Nová

Nabízíme byt 4+1 ve velmi lukrativní lokalitě. Je to největší byt v této klidné části Mohelnice. Disponuje rozlohou 89 m2. Vedle domu je moderní dětské centrum a sportoviště s posilovnou.

Prodej bytu 4+1, 80m2, Šumperk, Polská

Představte si, že při pohledu z okna vidíte doškové střechy okolních domů, koně kráčející úzkými dlážděnými uličkami a lidi, kteří přichází do města bránou v hradbách. Už není 13. století a toto neplatí, ale tento byt má kouzlo takového místa dodnes. K tomu to…

Prodej bytu 4+1, 75m2, Šumperk, Prievidzská

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme k prodeji prostorný byt 4+1 s lodžií v oblíbené lokalitě na ulici Prievidzská v lokalitě Dolní Temenice. Byt je v současné době připraven k rekonstrukci, je zcela vyklizen, vybouráno koupelnové jádro a připraven projekt na úpravu bytu…

Prodej bytu 4+1, 83m2, Jindřichov - Jindřichov

BIDLI reality, a.s.

Dovolujeme si vám nabídnout byt 4+1 s balkónem v 1.NP panelového domě, po revitalizaci v těsné blízkosti lesa. Tento byt lze považovat i jako bezbariérový, protože vstup do domu je tomuto přizpůsoben a výtahem vyjedete do patra k bytu. Byt je vhodný…


TOPlist TOPlist