8 091 aktuálních nabídek
od 213 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Šumperk
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byt 2+1 na prodej Šumperk

Aktuálně se zde cena bytů 2+1 k prodeji pohybuje od 950 000 Kč do 3 650 000 Kč

Ceny bytů 2+1 v okrese Šumperk

Cena bytů 2+1 na prodej v okrese Šumperk se momentálně pohybuje od 950 000 Kč do 3 650 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 4 552 Kč do 17 488 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 46 186 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 61 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+1 k prodeji v okrese Šumperk.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Šumperk?

Na trhu v Šumperku jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+1 (40) v cenách od 1 040 000 Kč, následují byty 2+1 (34) od 950 000 Kč, byty 1+1 (15) od 1 255 000 Kč, byty 2+kk (14) od 1 290 000 Kč, byty 3+kk (8) od 2 290 000 Kč, byty 4+1 (8) od 2 990 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (5) od 990 000 Kč, byty 5+1 a více (2) od 3 990 000 Kč a byty 4+kk (1) od 4 500 000 Kč.

Lokality bytů 2+1 k prodeji

V okrese Šumperk nabízíme byty 2+1 v celkem 13 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 2+1 v Šumperku (17), Prodej bytů 2+1 v Hanušovicích (4), Prodej bytů 2+1 v Zábřehu (2), Prodej bytů 2+1 v Mohelnici (2), Prodej bytů 2+1 v Petrově nad Desnou (1), Prodej bytů 2+1 v Oskavě (1), Prodej bytů 2+1 v Lošticích (1), Prodej bytů 2+1 v Mírově (1), Prodej bytů 2+1 v Kamenné (1), Prodej bytů 2+1 v Jindřichově (1), Prodej bytů 2+1 v Loučné nad Desnou (1), Prodej bytů 2+1 v Sudkově (1), Prodej bytů 2+1 ve Velkých Losinách (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Šumperk sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Jeseník, Bruntál, Olomouc, Svitavy a Ústí nad Orlicí.

Jak vybrat byt 2+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 2+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (19), klidná část obce (5), sídliště (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 2+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (7). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 2+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 2+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 2+1 v Šumperku s garáží nebo byty 2+1 v Šumperku s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 2+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+1 v 1. patře (8) a 2. patře (7), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (8). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+1 v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Šumperk na prodej byty 2+1 v dobrém stavu (15), v bezvadném stavu (14), k rekonstrukci (3), po rekonstrukci (2).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 2+1 v Šumperku dle vlastnictví

Byty 2+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 2+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 2+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 2+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Šumperk nabízejí nejčastěji panelové byty 2+1 (13). V nabídce k prodeji jsou také zděné byty 2+1 (7), jiné byty 2+1 (4) či byty 2+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů 2+1 v okrese Šumperk

Kromě bytů 2+1 standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Šumperku také k dispozici i byt 2+1 v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů 2+1 v okrese Šumperk dle inzerenta:

V Šumperku a okolí pochází 34 bytů 2+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 2+1 k prodeji inzerují tyto realitky: DELTA REAL - realitní kancelář, s.r.o. (7), NEXT REALITY GROUP a.s. (5), Ostrov reality (4), RE/MAX Elite Reality (3), M&M reality holding a.s. (3), BO! reality a finance (2), MORAVOLEN HOLDING a.s. (2), TEAM realitních makléřů, s.r.o. (1), COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. (1) a Hanácká realitní kancelář spol. s r.o. (1).

Jak najít vhodný byt 2+1 na prodej v okrese Šumperk?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Šumperk 2 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+1 v Šumperku?

V okrese Šumperk působí 26 realitních makléřů, spadajících pod 16 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, Realitní společnost Morava Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Šumperk

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Mgr. Veronika Chládková, Michaela Andrle, Jaroslav Huf, Ing. Vendula Kvapilová, Ing. Aleš Žaitlík, Michal Mazalík, Lenka Zittová, Andrea Cápková, Bc. Radek Koleček a Zdeněk Šupina.

Nejvíce nemovitostí v okolí Šumperku nabízí (10). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+1, 53m2, Velké Losiny, sídl. U papírny

Nabízíme Vám k prodeji panelový byt 1 + 2 ve Velkých Losinách na ulici sídl. U Papírny. Byt se nachází ve 2. patře domu, celková výměra činí 53 m2. Dispozice: kuchyň, obývací pokoj, ložnice s balkónem, dále koupelna s vanou, samostatné WC…

Prodej bytu 2+1, 56m2, Šumperk

MORAVOLEN HOLDING a.s.

Hledáte panelový byt 2+1 v centru města, který si kompletně upravíte dle vašich požadavků a představ? Pak je tato nabídka přesně pro Vás. Nabízíme Vám bytovou jednotku v osobním vlastnictví s balkonem, která se nachází v 3. nadzemním podlaží, 4 podlažního revitalizovaného…

Prodej bytu 2+1, 58m2, Šumperk, Zborovská

Byt 2+1 po rekonstrukci na ulici Zborovská • „To chce klid a nohy v teple paní Müllerová“ v tomto bytě Vám rozhodně zima nebude. Byt je vytápěn třemi přímotopy značky ecoflex, v koupelně je elektrické podlahové vytápění a obrovskou výhodou je umístění krbových…

Prodej bytu 2+1, 58m2, Šumperk, J. z Poděbrad

Ostrov reality

Na tomto bytě by jste nepoznali že jde o panelákový byt. Tak mi řekněte, kdo z Vás má doma velkou rohovou vanu, která umí dokonce i bublinky. A to je jen střípek co tato zrekonstruovaná 2+1 v Šumperku nabízí. Kdo zná Šumperk, tak mu lokalitu Jiřího z Poděbrad…

Prodej bytu 2+1, 52m2, Zábřeh, Severovýchod

TEAM realitních makléřů, s.r.o.

Exkluzivní nabídka prodeje bytu v družstevním vlastnictví (s možností okamžitého převodu do OV) o dispozici 2+1 s lodžií, ul. Severovýchod, v Zábřehu na Moravě. Byt je umístěn ve 3. podlaží revitalizovaného panelového domu, samozřejmě s výtahem.Byt…

Prodej bytu 2+1, 45m2, Šumperk, F. L. Věka

Ostrov reality

Hledáte klidné bydlení v blízkosti autobusové zastávky, ve městě Šumerk, nebo zajímavou investiční příležitost? Pak by vás mohl zaujmout byt 2+1 v osobním vlastnictví s užitnou plochou 45,5 m2, který právě nabízím. Najdete ho v klidné části města Šumperk,…

Dražba bytu 2+1, 79m2, Šumperk

Centrum aukcí.cz s.r.o.

Draží se různé podíly: byt s garáží - 1/1, zahrada - 1/4. Draženou nemovitostí je jednotka, která se nachází ve II. nadzemním podlaží zděného, podsklepeného, typového, bytového domu celkem se třemi nadzemními podlažími a obytným podkrovím. Objekt není vybaven žádným…

Vyvolávací cena: 2.851.667,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 2+1, 57m2, Šumperk, Prievidzská

Ostrov reality

Do prodeje přichází družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví, o rozloze 57 m2, s dispozicí 2+1, na ulici Prievidzská ve městě Šumperk.Bytová jednotka je v dobrém stavu a má stálé nájemníky, kteří mají nájemní smlouvu…

Prodej bytu 2+1, 56m2, Šumperk, Čajkovského

Nabízíme Vám k prodeji panelový byt 1 + 2 v Šumperku na Čajkovského ulici. Byt se nachází v 5. patře domu, celková výměra činí 56 m2. Topení a ohřev vody centrální dálkové. Dispozice: kuchyň, obývací pokoj, ložnice s lodžií, dále koupelna s vanou,…

Prodej bytu 2+1, 45m2, Mohelnice, Nová

RE/MAX Elite Reality

Vážení klienti, nabízím Vám ke koupi panelový byt 2+1 v osobním vlastnictví na ulici Nová v Mohelnici. Byt je v původním dobře udržovaném stavu a nachází se v 6. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem. Celková plocha bytu s příslušenstvím je 45,01 m2:…

Prodej bytu 2+1, 53m2, Šumperk, Prievidzská

Toužíte po bydlení v klidné lokalitě se skvělou dostupností do centra města i k okolní občanské vybavenosti? Tak potom adresa na ulici Prievidzská bude tou správnou pro Vás. V exkluzivním zastoupení majitele pro Vás máme k prodeji světlý byt 2+1 v 2.NP…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Kamenná

ProfitLine reality & finance

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej cihlového bytu v osobním vlastnictví, v obci Kamenná o výměře 60 m2. Jedná se o bytovou jednotku o dispozici 2+1, nacházející se v 1.NP bytového domu s vlastním vchodem. Při vstupu je menší chodba…

Prodej bytu 2+1, 47m2, Šumperk, Čajkovského

Nabízíme prodej panelového bytu 1 + 2 v Šumperku na ulici Čajkovského. Byt je v osobním vlastnictví, ihned k nastěhování, nachází se v 6. patře domu, v domě je výtah. Celková výměra je 47 m2, k bytu patří sklep. Dispozice: menší kuchyň, obývací…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Sudkov

Jste mladý pár, který preferuje život na vesnici? Byt s kouskem zahrady a blízkostí přírody? Žádný přecpaný panelák? Tak koukněte právě na tuhle nabídku! Nabízíme k prodeji byt, který se nachází v 1.NP dvoupodlažního rodinného domu v obci Sudkov. Byt má…

Prodej bytu 2+1, 47m2, Zábřeh, Severovýchod

Prodej panelového bytu 1 + 2 v Zábřehu, na ulici Severovýchod. Byt je v osobním vlastnictví, nachází se v 5. patře domu, v domě je výtah. Celková výměra je 42 m2, k bytu patří sklep. Dispozice: menší kuchyň, obývací pokoj, ložnice s lodžií, dále…

Prodej bytu 2+1, 46m2, Loučná nad Desnou - Kociánov

Prodej panelového bytu 1 + 2 v Loučné nad Desnou. Byt se nachází v 1. patře domu ( není výtah), celková výměra činí 46 m2 (obývací pokoj 15,90 m2, kuchyň 4,43 m2, pokoj 15,87 m2, šatna 1,52 m2, předsíň…

Prodej bytu 2+1, 51m2, Šumperk, Jeremenkova

Prodej zděného bytu 1 + 2 v Šumperku na ul. Jeremenkova. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí revitalizovaného domu, celková výměra činí 51 m2. Byt je atypicky řešený změnou dispozice. Dispozice: předsíň, 2 pokoje (otevřený vstup mezi pokoji), kuchyň, koupelna…

Prodej bytu 2+1, 66m2, Mohelnice, Za Penzionem

o´home reality s.r.o.

Nabízíme k prodeji prosvětlený družstevní byt 2+1, 66 m2, ve 4. nadzemním podlaží cihlového bytového domu v ulici Za Penzionem v Mohelnici, s možností převodu do osobního vlastnictví. Největší výhodou je lokalita a soukromí, které byt nabízí.…

Prodej bytu 2+1, 51m2, Šumperk, Komenského

Ostrov reality

Nabízíme k prodeji cihlový byt o dispozici 2+1 s celkovou plochou 57,33 m2. Byt se nachází v centru, na ulici Komenského v Šumperku, odkud je dostupná veškerá občanská vybavenost.Bytová jednotka se nachází ve 2. podlaží domu a je orientována…

Prodej bytu 2+1, 44m2, Jindřichov

Viděli jste někdy panelák v lese? My jsme jeden takový našli. Nachází se v Jindřichově, doslova pár metrů od hranice lesa, a spojuje tak výhody bezstarostného bydlení v bytě a života v blízkosti přírody. Panelový dům byl před 4 lety revitalizován tak, že je…


TOPlist TOPlist