6 331 aktuálních nabídek
od 219 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Zahrada
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Šumperk
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Zahrada na prodej Šumperk

Aktuálně se zde cena zahrad k prodeji pohybuje od 210 000 Kč do 1 950 000 Kč

Ceny zahrad v okrese Šumperk

Cena zahrad na prodej v okrese Šumperk se momentálně pohybuje od 210 000 Kč do 1 950 000 Kč.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější zahrady k prodeji v okrese Šumperk.

Jaké jsou pozemky na prodej v okrese Šumperk?

Na trhu v Šumperku jsou v současné době různé druhy pozemků, kdy nejpočetnější jsou stavební parcely (73) v cenách od 91 324 Kč, následují zemědělská půda (17) od 34 600 Kč, louky (10) od 107 338 Kč, zahrady (9) od 210 000 Kč, komerční pozemky (6) od 233 838 Kč, ostatní pozemky (4) od 39 900 Kč, vodní plochy (2) od 3 000 000 Kč a lesy (1) od 100 035 Kč.

Lokality zahrad k prodeji

V okrese Šumperk nabízíme zahrady v celkem 7 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej zahrad v Šumperku (3), Prodej zahrad v Bohdíkově (1), Prodej zahrad v Bludově (1), Prodej zahrad ve Vernířovicích (1), Prodej zahrad v Kosově (1), Prodej zahrad v Bohutíně (1), Prodej zahrad v Zábřehu (1).

Někdy se vyplatí nehledat zahradu jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Šumperk sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Jeseník, Bruntál, Olomouc, Svitavy a Ústí nad Orlicí.

Dražby a aukce zahrad v okrese Šumperk

Kromě zahrad standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Šumperku také k dispozici i zahrada v dražbě či v aukci.

Nabídka zahrad v okrese Šumperk dle inzerenta:

V Šumperku a okolí pochází 9 zahrad z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde zahrady k prodeji inzerují tyto realitky: Hanácká realitní kancelář spol. s r.o. (3), Realitní samoobsluha s.r.o. (1), AZET Reality (1), Ostrov reality (1), AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o. (1), BO! reality a finance (1), a ProfitLine reality & finance (1),.

Jak najít vhodnou zahradu na prodej v okrese Šumperk?

Pokud máte konkrétní představu zahrady, kterou hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádnou zahradu na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví zahrada podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout zahradu v Šumperku?

V okrese Šumperk působí 9 realitních makléřů, spadajících pod 9 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, ostravskárealitní.cz Ostrava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Šumperk

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Josef Andrle, Mgr. Veronika Chládková, Mgr. Ivana Uhlířová, Martina Brücknerová, Vladimír Valouch, Ing. Vendula Kvapilová, Ing. Aleš Žaitlík, Žaneta Sedlačíková, Pavel Linhart a Ludmila Valinčičová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Šumperku nabízí Stanislav Hojgr (3). Pokud chcete prodat či pronajmout zahradu vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej zahrady, 1000m2, Zábřeh

Velmi ráda Vám představuji tuto mojí velkou osobní srdcovku. Jedná se o vysněný pozemek klientů, kteří hledají samotu, klid a blízkost lesa i přehrady Nemilka. Tento prosluněný rovinatý pozemek je ukrytý mezi stromy na kopci Klárinka, má krásný výhled do okolí…

Dražba zahrady, 537m2, Jindřichov - Pusté Žibřidovice

Oceňované pozemky se nacházejí na okraji zastavěného území obce, v sousedství menší vodoteče. Z hlediska územního plánu obce se nacházejí v ploše RZ - plochy rekreace-zahrádkářské osady. Na pozemku se nachází trvalé i náletové porosty. Také je zde dřevěný sklad…

Vyvolávací cena: 253.334,- Kč, (472,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 11926m2, Bohutín

Prodej pozemku o celkové rozloze 11926 m2 u obce Bohutín nad Moravou, kdy část pozemku je vedena na výpisu listu vlastnictví jako trvalý travní porost, lesní pozemek a zahrada, na které jsou v současné době vzrostlé stromy švestky a třešeň.

Prodej zahrady, 216m2, Šumperk

Realitní samoobsluha s.r.o.

Prodám zahradu v Šumperku v ulici Vikýřovická. Zahrada leží v zahrádkářské kolonii ve společném oplocení. Na zahradě stojí chatka a dva velké skleníky. Zahrada je udržovaná a má přívod vody. .

Prodej zahrady, 463m2, Vernířovice

BO! reality a finance

BO! Vám nabízí prodej pozemku o výměře 463 m². Pozemek je situován v klidné části obce. Je to atraktivní, klidná lokalita s krásným výhledem na masív Hrubého Jeseníku. Na pozemku je zahradní domek s přívodem elektřiny. Přístup k pozemku je z obecní…

Prodej zahrady, 2500m2, Bludov

Prodej pozemku v Šumperku - pozemek se nachází na pomezí Bratrušova a Šumperka, při čemž stále spadá do katastru Šumperk - Horní Temenice. Výměra pozemku je 2500 m². Parcelní číslo 961/7. Pozemek leží v klidné části, obklopen rekreačními stavbami…

Prodej zahrady, 2500m2, Šumperk

Prodej pozemku v Šumperku - pozemek se nachází na pomezí Bratrušova a Šumperka, při čemž stále spadá do katastru Šumperk - Horní Temenice. Výměra pozemku je 2500 m². Parcelní číslo 961/8. Pozemek leží v klidné části, obklopen rekreačními stavbami…

Prodej zahrady, 5000m2, Šumperk

Prodej pozemků v Šumperku - pozemky se nachází na pomezí Bratrušova a Šumperka, při čemž stále spadají do katastru Šumperk - Horní Temenice. Výměra pozemků je 5000 m2. Pozemek leží v klidné části, obklopen rekreačními stavbami a krásnou…

Prodej zahrady, 1899m2, Bohdíkov - Komňátka

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Bohdíkov - část Komňátka, nedaleko Šumperka. Pozemek je v územním plánu veden jako zeleň, sousední pozemky jsou plochy obytné a občanské vybavení. Přístup na pozemek je možný z obecní asfaltové komunikace, u pozemku vedena…

Prodej zahrady, 1714m2, Kosov

ProfitLine reality & finance

Exkluzivně nabízíme k prodeji zajímavý stavební pozemek o výměře 1714 m2, v obci Kosov na Zábřežsku, která je pouhých 7 km vzdálena od města Zábřeh. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku (elektřina, voda). Pozemek je částečně svažitý, na rovině je…


TOPlist TOPlist