8 079 aktuálních nabídek
od 213 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Zahrada
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Šumperk
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Zahrada na prodej Šumperk

Aktuálně se zde cena zahrad k prodeji pohybuje od 190 000 Kč do 2 704 800 Kč

Ceny zahrad v okrese Šumperk

Cena zahrad na prodej v okrese Šumperk se momentálně pohybuje od 190 000 Kč do 2 704 800 Kč.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější zahrady k prodeji v okrese Šumperk.

Jaké jsou pozemky na prodej v okrese Šumperk?

Na trhu v Šumperku jsou v současné době různé druhy pozemků, kdy nejpočetnější jsou stavební parcely (57) v cenách od 351 000 Kč, následují zemědělská půda (15) od 34 600 Kč, lesy (10) od 60 000 Kč, zahrady (10) od 190 000 Kč, komerční pozemky (7) od 2 271 000 Kč, louky (6) od 159 610 Kč, ostatní pozemky (6) od 39 900 Kč a vodní plochy (2) .

Lokality zahrad k prodeji

V okrese Šumperk nabízíme zahrady v celkem 8 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej zahrad v Kosově (2), Prodej zahrad v Šumperku (2), Prodej zahrad v Libině (1), Prodej zahrad v Postřelmově (1), Prodej zahrad v Bohdíkově (1), Prodej zahrad v Mírově (1), Prodej zahrad v Bohutíně (1), Prodej zahrad v Oskavě (1).

Někdy se vyplatí nehledat zahradu jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Šumperk sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Jeseník, Bruntál, Olomouc, Svitavy a Ústí nad Orlicí.

Nabídka zahrad v okrese Šumperk dle inzerenta:

V Šumperku a okolí pochází 10 zahrad z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde zahrady k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (4), ProfitLine reality & finance (1), AZET Reality (1), AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o. (1), REALITY PRORADOST s.r.o. (1), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (1), a Ostrov reality (1),.

Jak najít vhodnou zahradu na prodej v okrese Šumperk?

Pokud máte konkrétní představu zahrady, kterou hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádnou zahradu na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví zahrada podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout zahradu v Šumperku?

V okrese Šumperk působí 10 realitních makléřů, spadajících pod 7 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: REGIO Reality Frýdek-Místek, Realitní společnost Morava Olomouc, Reality Populo a.s. Olomouc, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Šumperk

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Mgr. Veronika Chládková, Michaela Andrle, Jaroslav Huf, Ing. Vendula Kvapilová, Ing. Aleš Žaitlík, Michal Mazalík, Lenka Zittová, Andrea Cápková, Bc. Radek Koleček a Zdeněk Šupina.

Nejvíce nemovitostí v okolí Šumperku nabízí Richard Šulan (1). Pokud chcete prodat či pronajmout zahradu vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej zahrady, 182m2, Šumperk, Pod Vyhlídkou

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej práva k užívání zahrádky v Šumperku, v zahrádkářské kolonii Vyhlídka. Na pozemku o výměře 182m2 stojí skleník, je zde záhon a ovocné stromy. Užitková voda. Zahrada je v pěkném, udržovaném stavu. Zahrádkářskému svazu se ročně platí…

Prodej zahrady, 392m2, Postřelmov

Ostrov reality

Hledáte zahradu k odpočinku, kde můžete trávit volný čas? Máme pro Vás v nabídce zahradu s chatkou ve vyhledávané zahrádkářské kolonii v obci Postřelmov. Celková výměra zahrady je 392 m2. Mezi jednotlivými chatami je živý plot a zahrada je osázena…

Prodej zahrady, 373m2, Mírov

Nabízím k prodeji zahradu o výměře 373 m2 v obci Mírov, nedaleko Mohelnice v okrese Šumperk. Zahrada je obdélníkového tvaru a nachází se v zahrádkářské kolonii za uzamykatelnou bránou. Na pozemku byla nedávno postavena chatka…

Prodej zahrady, 1899m2, Bohdíkov - Komňátka

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Bohdíkov - část Komňátka, nedaleko Šumperka. Pozemek je v územním plánu veden jako zeleň, sousední pozemky jsou plochy obytné a občanské vybavení. Přístup na pozemek je možný z obecní asfaltové komunikace, u pozemku vedena…

Prodej zahrady, 3381m2, Šumperk, Gen. Svobody

Nabízíme Vám pozemek na listu vlastnictví vedený jako orná půda, o celkové rozloze 3381 m2, v Šumperku, který je možné rozdělit na menší celky 200 m2-1000 m2 a využít např. na zahrádku. Na hranici pozemku teče potok a je…

2.704.800,-, (800,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 1714m2, Kosov

ProfitLine reality & finance

Exkluzivně nabízíme k prodeji zajímavý stavební pozemek o výměře 1714 m2, v obci Kosov na Zábřežsku, která je pouhých 7 km vzdálena od města Zábřeh. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku (elektřina, voda). Pozemek je částečně svažitý, na rovině je…

1.890.000 Kč (1.103,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, Kosov

Prodej pozemku o výměře 384 m2. Využití k drobnému pěstování, klidná lokalita vhodná k rekreaci a odpočinku. Na pozemku je elektřina a vodovod.

Prodej zahrady, Libina

Nabízíme k prodeji zahradu v pěkné lokalitě obce Libina u Šumperka, části Horní Libina. Pozemek je možné využít k pěstební, zahradnické nebo chovatelské činnosti s možností výstavby potřebného příslušenství, stavby potřebné k chovatelství a pěstební činnosti,…

Prodej zahrady, Oskava

Nabízíme k prodeji soubor pozemků na sebe navazujících o celkové výměře 4532 m? v obci Oskava, která je svým klidem a okolní přírodou vhodná pro zájemce jak k trvalému bydlení, tak zejména k rekreačním účelům. Část pozemku o rozloze 1.507m2 je v mapě…


TOPlist TOPlist