8 062 aktuálních nabídek
od 213 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Zahrada
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Šumperk
V okruhu
Šumperk
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Zahrada na prodej, obec Šumperk

Aktuálně se zde cena zahrad k prodeji pohybuje od 190 000 Kč do 2 704 800 Kč

Ceny zahrad v obci Šumperk

Cena zahrad na prodej v obci Šumperk se momentálně pohybuje od 190 000 Kč do 2 704 800 Kč.

Jaké jsou pozemky na prodej v obci Šumperk?

Na trhu v Šumperku jsou v současné době různé druhy pozemků, kdy nejpočetnější jsou zahrady (2) v cenách od 190 000 Kč, následují louky (1) od 199 000 Kč.

Lokality zahrad k prodeji

Nabídka zahrad v obci Šumperk dle inzerenta:

V Šumperku a okolí pochází 2 zahrady z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde zahrady k prodeji inzerují tyto realitky: AZET Reality (1) a Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (1).

Jak najít vhodnou zahradu na prodej v obci Šumperk?

Pokud máte konkrétní představu zahrady, kterou hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádnou zahradu na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví zahrada podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout zahradu v Šumperku?

V obci Šumperk působí 2 realitních makléřů, spadajících pod 2 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, Realitní společnost Morava Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Šumperk

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Mgr. Veronika Chládková, Michaela Andrle, Jaroslav Huf, Ing. Vendula Kvapilová, Ing. Aleš Žaitlík, Michal Mazalík, Lenka Zittová, Andrea Cápková, Zdeněk Šupina a Bc. Radek Koleček.

Nejvíce nemovitostí v okolí Šumperku nabízí (1). Pokud chcete prodat či pronajmout zahradu vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej zahrady, 182m2, Šumperk, Pod Vyhlídkou

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej práva k užívání zahrádky v Šumperku, v zahrádkářské kolonii Vyhlídka. Na pozemku o výměře 182m2 stojí skleník, je zde záhon a ovocné stromy. Užitková voda. Zahrada je v pěkném, udržovaném stavu. Zahrádkářskému svazu se ročně platí…

Prodej zahrady, 3381m2, Šumperk, Gen. Svobody

Nabízíme Vám pozemek na listu vlastnictví vedený jako orná půda, o celkové rozloze 3381 m2, v Šumperku, který je možné rozdělit na menší celky 200 m2-1000 m2 a využít např. na zahrádku. Na hranici pozemku teče potok a je…

2.704.800,-, (800,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

TOPlist TOPlist