6 140 aktuálních nabídek
od 218 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Zahrada
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Šumperk
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Zahrada na prodej Šumperk

Aktuálně se zde cena zahrad k prodeji pohybuje od 290 000 Kč do 1 600 000 Kč

Ceny zahrad v okrese Šumperk

Cena zahrad na prodej v okrese Šumperk se momentálně pohybuje od 290 000 Kč do 1 600 000 Kč.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější zahrady k prodeji v okrese Šumperk.

Jaké jsou pozemky na prodej v okrese Šumperk?

Na trhu v Šumperku jsou v současné době různé druhy pozemků, kdy nejpočetnější jsou stavební parcely (67) v cenách od 80 920 Kč, následují zemědělská půda (18) od 34 600 Kč, louky (13) od 107 338 Kč, zahrady (9) od 290 000 Kč, komerční pozemky (5) od 165 340 Kč, ostatní pozemky (5) od 27 900 Kč, vodní plochy (2) od 3 000 000 Kč a lesy (2) od 153 594 Kč.

Lokality zahrad k prodeji

V okrese Šumperk nabízíme zahrady v celkem 7 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej zahrad v Šumperku (3), Prodej zahrad v Kosově (1), Prodej zahrad v Bohutíně (1), Prodej zahrad v Nemili (1), Prodej zahrad v Rapotíně (1), Prodej zahrad v Bohdíkově (1), Prodej zahrad ve Vernířovicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat zahradu jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Šumperk sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Jeseník, Bruntál, Olomouc, Svitavy a Ústí nad Orlicí.

Nabídka zahrad v okrese Šumperk dle inzerenta:

V Šumperku a okolí pochází 9 zahrad z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde zahrady k prodeji inzerují tyto realitky: Hanácká realitní kancelář spol. s r.o. (3), AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o. (1), BO! reality a finance (1), ProfitLine reality & finance (1), AZET Reality (1), RE/MAX Elite Reality (1), a DELTA REAL - realitní kancelář, s.r.o. (1),.

Jak najít vhodnou zahradu na prodej v okrese Šumperk?

Pokud máte konkrétní představu zahrady, kterou hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádnou zahradu na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Šumperk 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví zahrada podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout zahradu v Šumperku?

V okrese Šumperk působí 7 realitních makléřů, spadajících pod 7 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Šumperk

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ing. Vendula Kvapilová, Mgr. Veronika Chládková, Mgr. Ivana Uhlířová, Martina Brücknerová, Ing. Aleš Žaitlík, Danuše Navrátilová, Diana Bartoňová, Ludmila Valinčičová, Bc. Radek Koleček a Adéla Coufalová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Šumperku nabízí Stanislav Hojgr (3). Pokud chcete prodat či pronajmout zahradu vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej zahrady, 11926m2, Bohutín

Prodej pozemku, 11926 m2, Bohutín nad Moravou

Prodej zahrady, 431m2, Rapotín

Prodej chaty v Rapotíně

Aktualizováno
1.190.000 Kč (2.761,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 2500m2, Šumperk

Prodej pozemku v Šumperku - pozemek se nachází na pomezí Bratrušova a Šumperka, při čemž stále spadá do katastru Šumperk - Horní Temenice. Výměra pozemku je 2500 m². Parcelní číslo 961/7. Pozemek leží v klidné části, obklopen rekreačními stavbami…

Aktualizováno
825.000 Kč (330,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 2500m2, Šumperk

Prodej pozemku v Šumperku - pozemek se nachází na pomezí Bratrušova a Šumperka, při čemž stále spadá do katastru Šumperk - Horní Temenice. Výměra pozemku je 2500 m². Parcelní číslo 961/8. Pozemek leží v klidné části, obklopen rekreačními stavbami…

Prodej zahrady, 5000m2, Šumperk

Prodej pozemků v Šumperku - pozemky se nachází na pomezí Bratrušova a Šumperka, při čemž stále spadají do katastru Šumperk - Horní Temenice. Výměra pozemků je 5000 m2. Pozemek leží v klidné části, obklopen rekreačními stavbami a krásnou…

Aktualizováno
1.600.000 Kč (320,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 1899m2, Bohdíkov - Komňátka

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Bohdíkov - část Komňátka, nedaleko Šumperka. Pozemek je v územním plánu veden jako zeleň, sousední pozemky jsou plochy obytné a občanské vybavení. Přístup na pozemek je možný z obecní asfaltové komunikace, u pozemku vedena…

Prodej zahrady, 1714m2, Kosov

ProfitLine reality & finance

Prodej pozemku, 1714 m2, v obci Kosov


TOPlist TOPlist