8 102 aktuálních nabídek
od 210 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Komerční účely
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Šumperk
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Komerční účely na prodej Šumperk

Aktuálně se zde cena komerčních pozemků k prodeji pohybuje od 2 271 000 Kč do 11 844 528 Kč

Ceny komerčních pozemků v okrese Šumperk

Cena komerčních pozemků na prodej v okrese Šumperk se momentálně pohybuje od 2 271 000 Kč do 11 844 528 Kč.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější komerční pozemky k prodeji v okrese Šumperk.

Jaké jsou pozemky na prodej v okrese Šumperk?

Na trhu v Šumperku jsou v současné době různé druhy pozemků, kdy nejpočetnější jsou stavební parcely (67) v cenách od 351 000 Kč, následují zemědělská půda (15) od 34 600 Kč, zahrady (12) od 190 000 Kč, lesy (10) od 60 000 Kč, louky (6) od 159 610 Kč, ostatní pozemky (6) od 39 900 Kč, komerční pozemky (6) od 2 271 000 Kč a vodní plochy (2) .

Lokality komerčních pozemků k prodeji

V okrese Šumperk nabízíme komerční pozemky v celkem 5 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej komerčních pozemků v Loučné nad Desnou (2), Prodej komerčních pozemků ve Vernířovicích (1), Prodej komerčních pozemků ve Starém Městě (1), Prodej komerčních pozemků v Mohelnici (1), Prodej komerčních pozemků v Oskavě (1).

Někdy se vyplatí nehledat komerční pozemek jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Šumperk sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Jeseník, Bruntál, Olomouc, Svitavy a Ústí nad Orlicí.

Nabídka komerčních pozemků v okrese Šumperk dle inzerenta:

V Šumperku a okolí pochází 6 komerčních pozemků z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde komerční pozemky k prodeji inzerují tyto realitky: ETAPA REALITY (1), Broker Consulting, a.s. (1), CENTURY 21 Česká republika (1), Realitní kancelář STING, s.r.o. (1), NEXT REALITY GROUP a.s. (1), a Ostrov reality (1),.

Jak najít vhodný komerční pozemek na prodej v okrese Šumperk?

Pokud máte konkrétní představu komerčního pozemku, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný komerční pozemek na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Šumperk 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví komerční pozemek podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout komerční pozemek v Šumperku?

V okrese Šumperk působí 7 realitních makléřů, spadajících pod 7 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, Realitní společnost Morava Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko, JOLK REALITY Opava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Šumperk

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Mgr. Veronika Chládková, Michaela Andrle, Ing. Vendula Kvapilová, Ing. Radek Svítil, Jaroslav Huf, Ing. Aleš Žaitlík, Lenka Zittová, Michal Mazalík, Andrea Cápková a Zdeněk Šupina.

Nejvíce nemovitostí v okolí Šumperku nabízí Helena Mošnová (1). Pokud chcete prodat či pronajmout komerční pozemek vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej komerčního pozemku, 8509m2, Vernířovice

V případě zájmu a veškerých dotazů volejte prosím investora – 602548944. Mimořádná příležitost pro podnikatele – možnost podnikání přímo z domova. Prodej stavebního pozemku určeného územním plánem pro stavbu rodinného domu spojeného s podnikáním v oblasti lehké výroby,…

11.844.528,-, (1.392,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej komerčního pozemku, 10534m2, Oskava

Ostrov reality

Představuji Vám jedinečnou stavební parcelu, o rozloze 10,5 tisíc m2, která se nachází téměř jako ve filmu "Na samotě u lesa". Na pozemku dříve stál penzion s restaurací, takže veškeré přípojky, jako je elektřina, voda, plyn a kanalizace, jsou přivedeny…

Aktualizováno
8.954.000 Kč (850,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej komerčního pozemku, 1058m2, Loučná nad Desnou

Ahoj! Milujete hory a máte volný kapitál pro investici? V tom případě máme pro vás velmi zajímavou variantu v neméně zajímavé lokalitě obce Loučná nad Desnou - Filipová. Ke koupi totiž nabízíme pozemek o celkové výměře 1058 m2, na kterém byla…

Aktualizováno
3.690.000 Kč (3.488,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej komerčního pozemku, 1759m2, Mohelnice

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme Vám ke koupi pozemek o výměře 1759 m2 vhodný pro výstavbu rodinného domu k podnikání v Mohelnici. Prosluněný pozemek o rozměrech cca 25x70m se nachází poblíž centra města a je přístupný přes obecní pozemek s asfaltovou komunikací. Dle…

Aktualizováno
3.300.000 Kč (1.876,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej komerčního pozemku, 757m2, Loučná nad Desnou - Kouty nad Desnou

CENTURY 21 Česká republika

Nabízíme Vám ke koupi pozemek o výměře 757 m2 v k.ú. Kouty nad Desnou. Pozemek je umístěn v turisticky velmi zajímavé lokalitě, mezi rekreačními domy, jen několik desítek metrů od sjezdovky Šindelná a v docházkové vzdálenosti od Skiareálu Kouty…

2.271.000,-, (3.000,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej komerčního pozemku, 3822m2, Staré Město - Stříbrnice

Broker Consulting, a.s.

Prodej Komerčního pozemku s možností výstavby k rekreaci nebo pro komerční využití parkoviště ke sjezdovce nebo k chalupam

8.106.462 Kč (2.121,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

TOPlist TOPlist