8 091 aktuálních nabídek
od 213 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 4+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Šumperk
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byt 4+1 na prodej Šumperk

Aktuálně se zde cena bytů 4+1 k prodeji pohybuje od 2 990 000 Kč do 6 990 000 Kč

Ceny bytů 4+1 v okrese Šumperk

Cena bytů 4+1 na prodej v okrese Šumperk se momentálně pohybuje od 2 990 000 Kč do 6 990 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 14 326 Kč do 33 491 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 46 186 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 61 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 4+1 k prodeji v okrese Šumperk.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Šumperk?

Na trhu v Šumperku jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+1 (40) v cenách od 1 040 000 Kč, následují byty 2+1 (34) od 950 000 Kč, byty 1+1 (15) od 1 255 000 Kč, byty 2+kk (14) od 1 290 000 Kč, byty 3+kk (8) od 2 290 000 Kč, byty 4+1 (8) od 2 990 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (5) od 990 000 Kč, byty 5+1 a více (2) od 3 990 000 Kč a byty 4+kk (1) od 4 500 000 Kč.

Lokality bytů 4+1 k prodeji

V okrese Šumperk nabízíme byty 4+1 v celkem 4 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 4+1 v Šumperku (3), Prodej bytů 4+1 v Zábřehu (2), Prodej bytů 4+1 v Mohelnici (2), Prodej bytů 4+1 v Loučné nad Desnou (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 4+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Šumperk sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Jeseník, Bruntál, Olomouc, Svitavy a Ústí nad Orlicí.

Jak vybrat byt 4+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 4+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: sídliště (2), klidná část obce (2), centrum (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 4+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (3). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 4+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 4+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 4+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 4+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 4+1 v Šumperku s garáží (1) nebo byty 4+1 v Šumperku s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 4+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 4+1 v 1. patře (2) a 2. patře (1), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (1). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 4+1 v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 4+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 4+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Šumperk na prodej byty 4+1 v bezvadném stavu (4), k rekonstrukci (1), v dobrém stavu (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 4+1 v Šumperku dle vlastnictví

Byty 4+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 4+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 4+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 4+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Šumperk nabízejí nejčastěji panelové byty 4+1 (1). V nabídce k prodeji jsou také zděné byty 4+1 (1), jiné byty 4+1 (1) či byty 4+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 4+1 v okrese Šumperk dle inzerenta:

V Šumperku a okolí pochází 8 bytů 4+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 4+1 k prodeji inzerují tyto realitky: Realitní kancelář STING, s.r.o. (2), RE/MAX Elite Reality (2), M&M reality holding a.s. (2), NEXT REALITY GROUP a.s. (1), a Znalecká a poradenská kancelář s.r.o. (1),.

Jak najít vhodný byt 4+1 na prodej v okrese Šumperk?

Pokud máte konkrétní představu bytu 4+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 4+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 4+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 4+1 v Šumperku?

V okrese Šumperk působí 8 realitních makléřů, spadajících pod 6 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, Realitní společnost Morava Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Šumperk

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Mgr. Veronika Chládková, Michaela Andrle, Jaroslav Huf, Ing. Vendula Kvapilová, Ing. Aleš Žaitlík, Michal Mazalík, Lenka Zittová, Andrea Cápková, Bc. Radek Koleček a Zdeněk Šupina.

Nejvíce nemovitostí v okolí Šumperku nabízí Danuše Navrátilová (2). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 4+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 4+1, 73m2, Zábřeh, Severovýchod

RE/MAX Elite Reality

Vážení klienti, mám pro Vás nabídku panelového bytu 4+1 po velmi zdařilé rekonstrukci na ulici Severovýchod v Zábřehu. Byt v osobním vlastnictví se nachází v přízemí z celkem 8. nadzemních podlaží zrekonstruovaného bytového domu. Celková plocha bytu s příslušenstvím je…

Prodej bytu 4+1, 74m2, Šumperk, Prievidzská

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Hledáte pro svoji rodinu větší byt poblíž centra Šumperka a přesto v klidné lokalitě? Navíc s výbornou dostupností do školy, školky, obchodu či na dopravu? Nabízíme Vám byt o dispozici 4+1 o velikosti 76m2 s neprůchozími pokoji ve druhém patře panelového…

Prodej bytu 4+1, 78m2, Loučná nad Desnou - Kociánov

Nabízíme Vám exkluzivní investiční příležitost v atraktivní lokalitě Jeseníků, která je vyhledávanou destinací pro rekreaci i investování. Jedinečná příležitost koupit si do osobního vlastnictví plně zařízené apartmány v srdci Jeseníků o velikosti 4+1 s vlastní…

Prodej bytu 4+1, 105m2, Zábřeh, Farní

RE/MAX Elite Reality

Exkluzivně Vám nabízíme byt 4+1 v Zábřeze v 1.nadzemním podlaží o podlahové ploše 105 m2. Byt 4+1 se nachází v centru města, přitom ve velmi klidné lokalitě. Dům je po rekonstrukci, zateplen s novými plastovými okny a novou střechou. Cihlový byt je…

Prodej bytu 4+1, 160m2, Mohelnice, náměstí Tyrše a Fuglera

Ve výhradním zastoupení nabízíme ideální polovinu domu s bytem o velikosti 160m2. Byt je moderně zrekonstruovaný. Nabízí se částečně zařízený. Velkou výhodou je umístění v centru Mohelnice. Na dvorku je garáž a také místo na posezení, třeba při grilování. Dům je…

Prodej bytu 4+1, 160m2, Mohelnice, náměstí Tyrše a Fuglera

Ve výhradním zastoupení nabízíme ideální polovinu domu s bytem o velikosti 160m2. Byt je moderně zrekonstruovaný. Nabízí se částečně zařízený. Velkou výhodou je umístění v centru Mohelnice. Na dvorku je garáž a také místo na posezení, třeba při grilování. Dům je…

Prodej bytu 4+1, 80m2, Šumperk, Polská

Představte si, že při pohledu z okna vidíte doškové střechy okolních domů, koně kráčející úzkými dlážděnými uličkami a lidi, kteří přichází do města bránou v hradbách. Už není 13. století a toto neplatí, ale tento byt má kouzlo takového místa dodnes. K tomu to…

Prodej bytu 4+1, 75m2, Šumperk, Prievidzská

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme k prodeji prostorný byt 4+1 s lodžií v oblíbené lokalitě na ulici Prievidzská v lokalitě Dolní Temenice. Byt je v současné době připraven k rekonstrukci, je zcela vyklizen, vybouráno koupelnové jádro a připraven projekt na úpravu bytu…


TOPlist TOPlist