5 550 aktuálních nabídek
od 199 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Chalupy
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Šumperk
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Chalupy na prodej Šumperk

Aktuálně se zde cena chalup k prodeji pohybuje od 1 220 000 Kč do 13 600 000 Kč

Ceny chalup v okrese Šumperk

Cena chalup na prodej v okrese Šumperk se momentálně pohybuje od 1 220 000 Kč do 13 600 000 Kč.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější chalupy k prodeji v okrese Šumperk.

Jaké jsou domy na prodej v okrese Šumperk?

Na trhu v Šumperku jsou v současné době různé druhy domů, kdy nejpočetnější jsou rodinné domy (97) v cenách od 500 000 Kč, následují chalupy (8) od 1 220 000 Kč, chaty (6) od 237 000 Kč, vily (1) od 7 990 000 Kč, činžovní domy (1) od 4 955 000 Kč a zemědělské usedlosti, statky (1) od 5 914 600 Kč.

Stav chalupy

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro okres Šumperk na prodej nabízeny chalupy v dobrém stavu (5), v bezvadném stavu (2), k rekonstrukci (1).

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Co se týče pozemku, na kterém chalupa stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v okrese Šumperk se dají právě teď najít chalupy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 5493 m2 má chalupa za cenu 13 600 000 Kč v obci Staré Město. Naopak nejmenší pozemek o výměře 317 m2 získáte při koupi chalupy v obci Jedlí za cenu 1 220 000 Kč.

Lokality chalup k prodeji

V okrese Šumperk nabízíme chalupy v celkem 8 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej chalup v Malé Moravě (1), Prodej chalup v Loučné nad Desnou (1), Prodej chalup ve Starém Městě (1), Prodej chalup v Sudkově (1), Prodej chalup v Pavlově (1), Prodej chalup v Jedlí (1), Prodej chalup v Novém Malíně (1), Prodej chalup v Rohli (1).

Někdy se vyplatí nehledat chalupu jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Šumperk sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Jeseník, Bruntál, Olomouc, Svitavy a Ústí nad Orlicí.

Prodej chalup podle polohy nemovitosti v obci

U rekreačních objektů je velmi důležitá jejich poloha. Někdo vyhledává samotu, jiní zájemci preferují například chatu či chalupu v obci. V současnosti jsou v okrese Šumperk u nabízených chalup uváděna toto umístění: klidná část obce (6), centrum (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Nabídka chalup v okrese Šumperk dle inzerenta:

V Šumperku a okolí pochází 8 chalup z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde chalupy k prodeji inzerují tyto realitky: Ostrov reality (3), RE/MAX MONARCHA (1), DELTA REAL - realitní kancelář, s.r.o. (1), RE/MAX Elite Reality (1), NEXT REALITY GROUP a.s. (1), a REALITY PRORADOST s.r.o. (1),.

Jak najít vhodnou chalupu na prodej v okrese Šumperk?

Pokud máte konkrétní představu chalupy, kterou hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádnou chalupu na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Šumperk 3 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví chalupa podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout chalupu v Šumperku?

V okrese Šumperk působí 7 realitních makléřů, spadajících pod 6 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Šumperk

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Josef Andrle, Mgr. Veronika Chládková, Mgr. Ivana Uhlířová, Ing. Adéla Vaňková, Ing. Aleš Žaitlík, Gabriela Matysová, Vladimír Valouch, Ing. Vendula Kvapilová, Zdeněk Šupina a Kateřina Menclová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Šumperku nabízí Josef Andrle (2). Pokud chcete prodat či pronajmout chalupu vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 8

Prodej chalupy, 759m2, Rohle - Janoslavice

Prodej, Chalupa, 759 m², Rohle - Janoslavice

Prodej chalupy, 1634m2, Nový Malín - Mladoňov

Prodej, Chalupa, 220m² - Nový Malín - Mladoňov

Prodej chalupy, 317m2, Jedlí

Prodej, Chalupa, 62 m², Jedlí

Prodej chalupy, 5493m2, Staré Město - Kunčice

RE/MAX Elite Reality

Prodej roubené chalupy v Kunčicích u Starého Města.

Prodej chalupy, Loučná nad Desnou - Kouty nad Desnou

Prodej 2 horských rekreačních objektů v  Koutech nad Desnou


TOPlist TOPlist