8 091 aktuálních nabídek
od 213 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Chalupy
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Olomouc
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Chalupy na prodej Olomouc

Aktuálně se zde cena chalup k prodeji pohybuje od 990 000 Kč do 3 490 000 Kč

Ceny chalup v okrese Olomouc

Cena chalup na prodej v okrese Olomouc se momentálně pohybuje od 990 000 Kč do 3 490 000 Kč.

Jaké jsou domy na prodej v okrese Olomouc?

Na trhu v Olomouci jsou v současné době různé druhy domů, kdy nejpočetnější jsou rodinné domy (144) v cenách od 700 000 Kč, následují chaty (16) od 360 000 Kč, chalupy (5) od 990 000 Kč, činžovní domy (4) od 13 500 000 Kč a vily (2) .

Stav chalupy

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro okres Olomouc na prodej nabízeny chalupy k rekonstrukci (3), v bezvadném stavu (1), v dobrém stavu (1).

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Co se týče pozemku, na kterém chalupa stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v okrese Olomouc se dají právě teď najít chalupy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 975 m2 má chalupa za cenu 3 490 000 Kč v obci Mutkov. Naopak nejmenší pozemek o výměře 396 m2 získáte při koupi chalupy v obci Lipinka za cenu 990 000 Kč.

Lokality chalup k prodeji

V okrese Olomouc nabízíme chalupy v celkem 5 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej chalup v Lipince (1), Prodej chalup v Nové Hradečné (1), Prodej chalup v Mutkově (1), Prodej chalup v Bouzově (1), Prodej chalup v Hraničných Petrovicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat chalupu jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Olomouc sousedí 7 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Bruntál, Opava, Nový Jičín, Přerov, Prostějov, Svitavy a Šumperk.

Prodej chalup podle polohy nemovitosti v obci

U rekreačních objektů je velmi důležitá jejich poloha. Někdo vyhledává samotu, jiní zájemci preferují například chatu či chalupu v obci. V současnosti jsou v okrese Olomouc u nabízených chalup uváděna toto umístění: klidná část obce (4).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Nabídka chalup v okrese Olomouc dle inzerenta:

V Olomouci a okolí pochází 5 chalup z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde chalupy k prodeji inzerují tyto realitky: Hanácká realitní kancelář spol. s r.o. (1), RE/MAX MONARCHA (1), M&M reality holding a.s. (1), CENTURY 21 Česká republika (1), a KRÁSA BYDLENÍ (1),.

Jak najít vhodnou chalupu na prodej v okrese Olomouc?

Pokud máte konkrétní představu chalupy, kterou hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádnou chalupu na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Olomouc 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví chalupa podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout chalupu v Olomouci?

V okrese Olomouc působí 5 realitních makléřů, spadajících pod 5 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, Realitní společnost Morava Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Olomouc

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ilona Rikl, Žaneta Hanelová, Ludmila Valinčičová, Karel Pazdera, Jiří Karbula, Mgr. Miloslava Líčková, Míla Vlčková, DiS., Martin Frömel, Lukáš Kouřil a Kateřina Menclová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Olomouce nabízí Ing. Petr Šoustal (1). Pokud chcete prodat či pronajmout chalupu vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 5

Prodej chalupy, 401m2, Bouzov - Bezděkov

RE/MAX MONARCHA

Nabízíme Vám prodej chalupy k rodinné rekreaci se zahradou o celkové výměře 401 m2 v obci Bezděkov poblíž Bouzova. Ve zděné chalupě najdete dva pokoje s malou kuchyní a kamny, koupelnu s uzavřenou toaletou, spíž a chodbu o celkové podlahové…

Prodej chalupy, Mutkov, Mutkov

Hanácká realitní kancelář spol. s r.o.

S výhradním zastoupením nabízíme ke koupi velmi pěknou chatu s pozemkem v obci Mutkov nacházející se v oblasti Nízkého Jeseníku. Zdejší prostředí zaručuje dostatek soukromí a umožňuje realizovat různé výlety a procházky do okolích lesů. Přízemí část chaty je…

Prodej chalupy, Hraničné Petrovice

Hledáte rodinný dům nebo chalupu pro rodinnou rekreaci v úpatí Nízkého Jeseníku? V klidném prostředí obce Hraničné Petrovice nabízíme k prodeji vilku, vhodnou přesně k tomuto účelu. Rodinný dům je dipozičně rozdělen na velký obývací pokoj s kuchyní a sociálním…

Prodej chalupy, 110m2, Nová Hradečná

KRÁSA BYDLENÍ

Exkluzivní prodej samostatně stojící chalupy v klidné části obce, ktará se nachází pod jižními vrcholky Nízkého Jeseníku, podél toku potoka Barbínka. Zastavěná plocha a nádvoří 62 m2, zahrada 747 m2. Střecha sedlová - plechové šablony. Voda obecní.…

Prodej chalupy, Lipinka

CENTURY 21 Česká republika

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi rodinný dům 2+1 v obci Lipinka u Nové Hradečné. Jedná se o starší jednopodlažní dům ke kompletní rekonstrukci. Nachází se na okraji obce, pod lesem, kousek od Bradla. Celková plocha pozemku činí 396 m2. Lipinka je pěkná…


TOPlist TOPlist