8 062 aktuálních nabídek
od 213 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Chalupy
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Hanušovice
V okruhu
Hanušovice
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Chalupy na prodej, Hanušovice

Aktuálně se zde cena chalup k prodeji pohybuje od 3 485 000 Kč do 9 800 000 Kč

Ceny chalup v obci Hanušovice

Cena chalup na prodej v obci Hanušovice se momentálně pohybuje od 3 485 000 Kč do 9 800 000 Kč.

Jaké jsou domy na prodej v obci Hanušovice?

Na trhu v Hanušovicích jsou v současné době různé druhy domů, kdy nejpočetnější jsou rodinné domy (4) v cenách od 2 000 000 Kč, následují chalupy (2) od 3 485 000 Kč.

Stav chalupy

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro obec Hanušovice na prodej nabízeny chalupy v dobrém stavu (2).

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Co se týče pozemku, na kterém chalupa stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v obci Hanušovice se dají právě teď najít chalupy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 733 m2 má chalupa za cenu 9 800 000 Kč v obci Hanušovice. Naopak nejmenší pozemek o výměře 733 m2 získáte při koupi chalupy v obci Hanušovice za cenu 9 800 000 Kč.

Lokality chalup k prodeji

Prodej chalup podle polohy nemovitosti v obci

U rekreačních objektů je velmi důležitá jejich poloha. Někdo vyhledává samotu, jiní zájemci preferují například chatu či chalupu v obci. V současnosti jsou v obci Hanušovice u nabízených chalup uváděna toto umístění: klidná část obce (1), polosamota (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Nabídka chalup v obci Hanušovice dle inzerenta:

V Hanušovicích a okolí pochází 2 chalupy z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde chalupy k prodeji inzerují tyto realitky: CENTURY 21 Česká republika (1) a M&M reality holding a.s. (1).

Jak najít vhodnou chalupu na prodej v obci Hanušovice?

Pokud máte konkrétní představu chalupy, kterou hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádnou chalupu na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví chalupa podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout chalupu v Hanušovicích?

V obci Hanušovice působí 2 realitních makléřů, spadajících pod 2 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, Realitní společnost Morava Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Hanušovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Mgr. Veronika Chládková, Michaela Andrle, Jaroslav Huf, Ing. Vendula Kvapilová, Ing. Aleš Žaitlík, Michal Mazalík, Lenka Zittová, Andrea Cápková, Ing. Adéla Vaňková a Zdeněk Šupina.

Nejvíce nemovitostí v okolí Šumperku nabízí Erika Mezková (1). Pokud chcete prodat či pronajmout chalupu vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 2

Prodej chalupy, Hanušovice

Hledáte klidné místo k rekreaci a odpočinku? Tak je tato nabídka právě pro Vás. Nabízíme Vám k prodeji jedinečnou nemovitost, jejíž příběh se začal psát už v 19. století. Jedná se o roubenou chalupu na polosamotě v Hanušovicích. Dispozičně 5+1, chalupa je po…

Prodej chalupy, Hanušovice, Zábřežská

CENTURY 21 Česká republika

Máte velikou rodinu nebo spoustu přátel a chcete trávit zimní radovánky ale i letní v srdci Hrubého Jeseníku? V tom případě pro vás máme exkluzivní chalupu, kterou lze využívat jako rodinný dům a slouží tedy i k celoročnímu bydlení. Chalupa je nadstandartně…


TOPlist TOPlist