8 079 aktuálních nabídek
od 213 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 1+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Šumperk
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byt 1+1 na prodej Šumperk

Aktuálně se zde cena bytů 1+1 k prodeji pohybuje od 1 255 000 Kč do 2 500 000 Kč

Ceny bytů 1+1 v okrese Šumperk

Cena bytů 1+1 na prodej v okrese Šumperk se momentálně pohybuje od 1 255 000 Kč do 2 500 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 6 013 Kč do 11 978 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 46 186 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 61 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 1+1 k prodeji v okrese Šumperk.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Šumperk?

Na trhu v Šumperku jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+1 (40) v cenách od 1 040 000 Kč, následují byty 2+1 (34) od 950 000 Kč, byty 1+1 (15) od 1 255 000 Kč, byty 2+kk (14) od 1 290 000 Kč, byty 3+kk (8) od 2 290 000 Kč, byty 4+1 (8) od 2 990 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (5) od 990 000 Kč, byty 5+1 a více (2) od 3 990 000 Kč a byty 4+kk (1) od 4 500 000 Kč.

Lokality bytů 1+1 k prodeji

V okrese Šumperk nabízíme byty 1+1 v celkem 4 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 1+1 v Šumperku (12), Prodej bytů 1+1 v Rudě nad Moravou (1), Prodej bytů 1+1 v Kamenné (1), Prodej bytů 1+1 v Mohelnici (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 1+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Šumperk sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Jeseník, Bruntál, Olomouc, Svitavy a Ústí nad Orlicí.

Jak vybrat byt 1+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 1+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (6), centrum (5), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 1+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (4). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 1+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 1+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 1+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 1+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 1+1 v Šumperku s garáží nebo byty 1+1 v Šumperku s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 1+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 1+1 v 1. patře (6) a 2. patře (4), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (2). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 1+1 v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 1+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 1+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Šumperk na prodej byty 1+1 v dobrém stavu (7), po rekonstrukci (4), v bezvadném stavu (4).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 1+1 v Šumperku dle vlastnictví

Byty 1+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 1+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 1+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Nabídka bytů 1+1 v okrese Šumperk dle inzerenta:

V Šumperku a okolí pochází 14 bytů 1+1 z nabídky realitních kanceláří a 1 byt 1+1 je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde byty 1+1 k prodeji inzerují tyto realitky: BIDLI reality, a.s. (5), DELTA REAL - realitní kancelář, s.r.o. (3), Znalecká a poradenská kancelář s.r.o. (2), AZET Reality (1), KRÁSA BYDLENÍ (1), (1), NEXT REALITY GROUP a.s. (1), a Realitní samoobsluha s.r.o. (1),. Další byt 1+1 je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 1+1 na prodej v okrese Šumperk?

Pokud máte konkrétní představu bytu 1+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 1+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Šumperk 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 1+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 1+1 v Šumperku?

V okrese Šumperk působí 10 realitních makléřů, spadajících pod 9 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, Realitní společnost Morava Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Šumperk

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Mgr. Veronika Chládková, Michaela Andrle, Jaroslav Huf, Ing. Vendula Kvapilová, Ing. Aleš Žaitlík, Michal Mazalík, Lenka Zittová, Andrea Cápková, Bc. Radek Koleček a Zdeněk Šupina.

Nejvíce nemovitostí v okolí Šumperku nabízí Jolana Urbišová (3). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 1+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 1+1, 39m2, Šumperk, Banskobystrická

Nabízíme ke koupi nový byt v cihlovém domě v Šumperku, ulice Banskobystrická. Jedná se o byt s dispozicí 1+1 a výměrou 39,18 m2. Dispozice bytu: vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem o výměře 14,28 m2, prostorná…

Prodej bytu 1+1, 49m2, Šumperk, nám. Jana Zajíce

Realitní samoobsluha s.r.o.

Prodám bezbariérový cihlový byt v bytovém domě v Šumperku, ulice nám. Jana Zajíce (kousek od Kauflandu). Byt je v osobním vlastnictví, nachází se ve zvýšeném 1.NP s dispozicí 1+1 a výměrou 49,4 m2, bez balkonu. K bytu náleží sklepní box…

Prodej bytu 1+1, 45m2, Šumperk, Fibichova

Nabízíme k prodeji panelový byt o velikosti 1 + 1 v Šumperku na Fibichové ulici. Byt má celkovou výměru 45 m2, nachází se v 2. patře domu. Byt je v původním, udržovaném stavu. Okna dřevěná, původní umakartové jádro, podlahy jsou kryty vlysy, PVC…

Prodej bytu 1+1, 30m2, Mohelnice, Pionýrů

BIDLI reality, a.s.

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme družstevní byt o dispozici 1+1 na ulici Pionýrská v Mohelnici. Jedná se o velice klidnou lokalitu s veškerou občanskou vybaveností a se snadnou dostupností do města. Byt se nachází v 2.NP a disponuje…

Prodej bytu 1+1, 36m2, Šumperk, Březinova

Nabízíme prodej panelového bytu o velikosti 1 + 1 v Šumperku na ulici Březinova. Byt je v osobním vlastnictví, nachází se ve zvýšeném přízemí domu, je v původním, udržovaném stavu. Výměra bytu je 36 m2, k bytu patří sklepní kóje v suterénu…

Prodej bytu 1+1, 37m2, Šumperk, Banskobystrická

Nabízíme vám ke koupi nový podkrovní byt v cihlovém domě v Šumperku, ulice Banskobystrická. Jedná se o byt s dispozicí 1+1 a výměrou 37,27 m2. Dispozice bytu: vstupní chodba, koupelna s vanou a toaletou, kuchyně s obývacím pokojem…

Prodej bytu 1+1, 45m2, Šumperk, Fibichova

Malých bytů je v Šumperku jako šafránu, nadále totiž mizí z nabídek realitních kanceláří jako pára nad hrncem. Dnes pro vás máme zajímavou nabídku bytu o dispozici 1+1 v žádané lokalitě na Fibichově ulici v Šumperku. Byt v DV s možností převodu…

Prodej bytu 1+1, 49m2, Šumperk, nám. Jana Zajíce

Prodám bezbariérový cihlový byt v bytovém domě v Šumperku, ulice nám. Jana Zajíce (kousek od Kauflandu). Byt je v osobním vlastnictví, nachází se ve zvýšeném 1.NP s dispozicí 1+1 a výměrou 49,4 m2, bez balkonu. K bytu náleží sklepní box…

Prodej bytu 1+1, 37m2, Šumperk, Banskobystrická

BIDLI reality, a.s.

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi byt o dispozici 1+1 v cihlovém bytovém domě na ulici Banskobystrická v Šumperku. Bytová jednotka prošla kompletní rekonstrukcí - nová kuchyně, nové podlahy, nové rozvody elektřiny, vody a odpadů, nové koupelny se sprchovým…

Prodej bytu 1+1, 39m2, Šumperk, Banskobystrická

BIDLI reality, a.s.

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi byt o dispozici 1+1 v cihlovém bytovém domě na ulici Banskobystrická v Šumperku. Bytová jednotka prošla kompletní rekonstrukcí - nová kuchyně, nové podlahy, nové rozvody elektřiny, vody a odpadů, nové koupelny se sprchovým…

Prodej bytu 1+1, 38m2, Ruda nad Moravou, Podzámecká

Hledáte pěkný cenově dostupný útulný byt s dobrou dostupností do Šumperka nebo Zábřehu? Nabízíme Vám byt 1+1 v osobním vlastnictví o podlahové ploše 32 m2 s balkonem 38 m2, který se nachází . v obci Ruda nad Moravou. Byt se skládá…

Prodej bytu 1+1, 27m2, Šumperk, Jeremenkova

Prodej zděného bytu 1 + 1 v  Šumperku na ul. Jeremenkova. Byt se nachází v 1. patře, celková výměra činí 27 m2. K bytu patří sklep o výměře 11 m2. Dispozice - pokoj 10,63 m2, kuchyň 10,35 m2, předsíň…

Prodej bytu 1+1, 38m2, Šumperk, Banskobystrická

BIDLI reality, a.s.

Exkluzivně nabízíme ke koupi byt o dispozici 1+1 v cihlovém bytovém domě na ulici Banskobystrická v Šumperku. Bytová jednotka prošla kompletní rekonstrukcí - nová kuchyně, nové podlahy, nové rozvody elektřiny, vody a odpadů, nové koupelny se sprchovým koutem…

Prodej bytu 1+1, 39m2, Šumperk, Banskobystrická

BIDLI reality, a.s.

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi byt o dispozici 1+kk v cihlovém bytovém domě na ulici Banskobystrická v Šumperku. Bytová jednotka prošla kompletní rekonstrukcí - nová kuchyně, nové podlahy, nové rozvody elektřiny, vody a odpadů, nové koupelny se sprchovým…

Prodej bytu 1+1, 47m2, Kamenná

KRÁSA BYDLENÍ

Exkluzivní prodej velmi pěkného prostorného panelového bytu v OV o celkové výměře 47 m2 po částečné rekonstrukci v klidné části obce. Byt je situovaný na východní stranu. Plastová okna. Topení lokální - elektrické. Ohřev vody elektrickým bojlerem. Neprůchozí…


TOPlist TOPlist