6 140 aktuálních nabídek
od 218 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+kk
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Olomouc
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 3+kk k pronájmu Olomouc

Aktuálně se zde cena bytů 3+kk na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 17 000 Kč

Ceny bytů 3+kk v okrese Olomouc

Cena bytů 3+kk k pronájmu v okrese Olomouc se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 17 000 Kč za měsíc.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese Olomouc?

Na trhu v Olomouci jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (16) v cenách od 7 000 Kč, následují byty 2+1 (16) od 8 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (14) od 8 500 Kč, byty 3+1 (13) od 10 500 Kč, byty 1+1 (8) od 4 800 Kč, byty 3+kk (2) od 10 000 Kč, byty 4+kk (2) od 20 000 Kč, pokoje (2) od 4 000 Kč a byty 4+1 (1) od 18 000 Kč.

Lokality bytů 3+kk na pronájem

V okrese Olomouc nabízíme byty 3+kk v celkem 2 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů 3+kk ve Šternberku (1), Pronájem bytů 3+kk v Olomouci (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 3+kk jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Olomouc sousedí 7 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Bruntál, Opava, Nový Jičín, Přerov, Prostějov, Svitavy a Šumperk.

Byty 3+kk nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (1), centrum (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt 3+kk a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+kk pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+kk se zajištěným parkováním, tedy byty 3+kk v Olomouci s garáží nebo byty 3+kk v Olomouci s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 3+kk se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+kk v 1. patře (1) a 2. patře, protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše. Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+kk v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+kk s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+kk: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Olomouc k pronájmu byty 3+kk po rekonstrukci (2).

Nabídka bytů 3+kk v okrese Olomouc dle inzerenta:

V Olomouci a okolí pochází 2 byty 3+kk z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 3+kk na pronájem inzerují tyto realitky: JISTA - Realitní kancelář (1) a metr2 reality s.r.o. (1).

Jak najít vhodný byt 3+kk k pronájmu v okrese Olomouc?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+kk, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+kk k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+kk podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+kk v Olomouci?

V okrese Olomouc působí 13 realitních makléřů, spadajících pod 10 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, ostravskárealitní.cz Ostrava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Olomouc

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ludmila Valinčičová, Žaneta Hanelová, Kryštof Novotný, Karel Pazdera, Bc. Karel Fiala, Thijs Ramp, Andrea Minaříková, Ing. Renáta Kunstová, Viktor Šimeček a Marcela Dubská.

Nejvíce nemovitostí v okolí Olomouce nabízí Zdeněk Gaďourek (6). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+kk vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 3+kk, 86m2, Olomouc, Edmunda Husserla

Pronájem bytu 3+kk, 86 m?, Olomouc, ul. Edmunda Husserla

Pronájem bytu 3+kk, 65m2, Šternberk, U horní brány

Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.

Pronájem, podkrovní byt 3+kk, 65 m2, v centru města. Dispozičně - 3 neprůchozí místnosti (v jedné kuchyňský kout), koupelna + WC. Byt je slunný a má nízké náklady na bydlení.


TOPlist TOPlist