8 113 aktuálních nabídek
od 211 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 1+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Olomouc
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 1+1 k pronájmu Olomouc

Aktuálně se zde cena bytů 1+1 na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 16 500 Kč

Ceny bytů 1+1 v okrese Olomouc

Cena bytů 1+1 k pronájmu v okrese Olomouc se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 16 500 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 1+1 na pronájem v okrese Olomouc.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese Olomouc?

Na trhu v Olomouci jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+1 (33) v cenách od 8 000 Kč, následují byty 2+kk (28) od 9 300 Kč, byty 3+1 (20) od 8 900 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (18) od 8 000 Kč, byty 1+1 (15) od 5 000 Kč, byty 3+kk (10) od 10 000 Kč, byty 4+1 (3) od 10 500 Kč, pokoje (2) od 4 300 Kč a byty 4+kk (1) od 43 000 Kč.

Lokality bytů 1+1 na pronájem

V okrese Olomouc nabízíme byty 1+1 v celkem 3 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů 1+1 v Olomouci (11), Pronájem bytů 1+1 ve Šternberku (3), Pronájem bytů 1+1 v Horce nad Moravou (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 1+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Olomouc sousedí 7 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Bruntál, Opava, Nový Jičín, Přerov, Prostějov, Svitavy a Šumperk.

Jak vybrat byt 1+1 na pronájem podle vlastností a lokality

Byty 1+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (8), sídliště (2), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 1+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (3). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 1+1 na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 1+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 1+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 1+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 1+1 v Olomouci s garáží nebo byty 1+1 v Olomouci s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu 1+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 1+1 v 1. patře (4) a 2. patře (2), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (6). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 1+1 v 6. a vyšším poschodí (2). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 1+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 1+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Olomouc k pronájmu byty 1+1 po rekonstrukci (7), v bezvadném stavu (3), v dobrém stavu (2), k rekonstrukci (1).

Nájem bytu 1+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Olomouc nabízejí nejčastěji zděné byty 1+1 (4). V nabídce na pronájem jsou také panelové byty 1+1 (3), jiné byty 1+1 (2) či byty 1+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 1+1 v okrese Olomouc dle inzerenta:

V Olomouci a okolí pochází 15 bytů 1+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 1+1 na pronájem inzerují tyto realitky: metr2 reality s.r.o. (4), JISTA - Realitní kancelář (3), Realitní kancelář STING, s.r.o. (2), PATRIOT reality, s.r.o. (1), RE/MAX Komfort (1), DACHI s.r.o. (1), KRÁSA BYDLENÍ (1), RE/MAX MONARCHA (1), a Realitní společnost ZVONEK, s.r.o. (1).

Jak najít vhodný byt 1+1 k pronájmu v okrese Olomouc?

Pokud máte konkrétní představu bytu 1+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 1+1 k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Olomouc 2 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 1+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 1+1 v Olomouci?

V okrese Olomouc působí 20 realitních makléřů, spadajících pod 13 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, Realitní společnost Morava Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Olomouc

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ilona Rikl, Žaneta Hanelová, Ludmila Valinčičová, Karel Pazdera, Jiří Karbula, Mgr. Miloslava Líčková, Míla Vlčková, DiS., Martin Frömel, Lukáš Kouřil a Petr Vičar.

Nejvíce nemovitostí v okolí Olomouce nabízí Jiří Stavarič (3). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 1+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 1+1, 39m2, Olomouc - Hodolany, Jungmannova

RE/MAX MONARCHA

Nabízíme pronájem plně vybaveného bytu 1+1 39 m2 v Olomouci v žádané a klidné lokalitě v Jungmannově ulici, 400 m od hlavního nádraží (volný od 1.12.2022, vhodný pro 1-2 osoby). Do bytu se vchází bezpečnostními dveřmi chodbičkou s vestavěnými skříněmi.…

Pronájem bytu 1+1, 38m2, Olomouc, Na Letné

Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.

Pronájem bytu 1+1, bezbariérový, po částečné rekonstrukci, na oblíbeném sídlišti Lazce v Olomouci. Byt vybaven nábytkem (mimo ledničku), viz. foto. V pokoji „spací kout“. Koupelna původní, umakartová, se sprchovou vanou. Dům po kompletní revitalizaci, zateplen. Velmi nízké náklady…

Pronájem bytu 1+1, 36m2, Olomouc - Nové Sady, Polská

metr2 reality s.r.o.

Pronájem nezařízeného panelového bytu 1+1 na Polské ulici v Olomouci. Jedná se o byt v dobře udržovaném domě, který prošel celkovou adaptací. Výměra bytu je 36 m2, náleží k němu lodžie s krásným výhledem, nachází se v 7. patře domu s výtahem,…

Pronájem bytu 1+1, 47m2, Olomouc, Dobrovského

metr2 reality s.r.o.

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme pronájem prémiového bydlení v podobě nadstandardního zařízeného bytu 1+1 o výměře 50 m2, situovaného ve 4. NP kompletně a vkusně zrekonstruovaného cihlového činžovního domu s výtahem v Olomouci, na ulici…

Pronájem bytu 1+1, 45m2, Olomouc, Dr. Milady Horákové

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt 1+1 v centru Olomouce. Byt je nezařízený. sestává z kuchyně s balkonem, obývacího pokoje, koupelnou a WC zvlášť. K byto patří sklep. Byt je volný od 1. prosince. Byt je vhodný pro pracující pár. Majitel prosí bez domácích zvířat.…

Aktualizováno
13.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+1, 36m2, Olomouc, Krapkova

PATRIOT reality, s.r.o.

K pronájmu pěkný světlý byt s výhledem do zeleně o dispozici 1+1 na ul. Krapkova, cihla, výměra 36 m2, 4. patro bez výtahu. Pronajímá se nezařízený, pouze kuchyňská linka se sporákem, stůl, 2 židle. Výborná lokalita přímo u parku kousek od centra. Možnost…

Pronájem bytu 1+1, 50m2, Olomouc - Hodolany, Zeyerova

KRÁSA BYDLENÍ

Pronájem cihlového bytu v OV o celkové výměře 48 m2 po kompletní rekonstrukci na Zeyerové ulici. Byt je situovaný na východní a západní stranu. Plastová okna, komora. Topení ÚT - plynový kondenzační kotel zn. BAXI. Lino, dlažba. Kuchyňská linka…

Pronájem bytu 1+1, 57m2, Olomouc, Dobrovského

metr2 reality s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem nadstandardního bytu 1+1 o celkové výměře 57,26 m2 s balkónem o výměře 3,62 m2 umístěného ve 2. NP. Byt v nově zrekonstruovaném cihlovém činžovním domě s výtahem na ulici…

Pronájem bytu 1+1, 40m2, Horka nad Moravou, nám. Osvobození

DACHI s.r.o.

Nabízíme Vám pronájem částečně zařízeného bytu 1+1 o výměře 40 m2 v Horce nad Moravou na ulici nám. Osvobození. Praní možné ve společné prádelně ve vlastní pračce, nebo za poplatek 25 Kč v pračce majitele. Vhodné pro jednotlivce i pár,…

Aktualizováno
7.500,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+1, 33m2, Olomouc, Lazecká

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme Vám k pronájmu panelový byt 1+1 na ulici Lazecká 467/32 v Olomouci. Byt o celkové ploše 33m2 se nachází v 3NP s výtahem a náleží k němu sklepní koje. Byt prošel částečnou rekonstrukcí kuchyně a koupelny. Nájem 8.500,- + zálohy na studenou…

Pronájem bytu 1+1, 31m2, Šternberk, Nádražní

Pronájem bytu v OV 1+1 ve Šternberku, panel, 31 m2, 6.patro, lodžie, sklepní kóje, dobrý stav. Cena: 7 000,--Kč + 2 500,--Kč zálohy na služby a energie + 21 000,--Kč kauce.

Pronájem bytu 1+1, 25m2, Šternberk, Lomená

Pronájem bytu 1+1 ve Šternberku, v OV, cihla, 1.p., cca 25 m2, 1 pokoj, malá kuchyň, Koupelna + WC, sam. topení, sklep. půdní kóje, po rekonstrukci, jen pro 1 osobu, volné od 1.11.2022. Cena: 5000,--Kč nájem + 2500 zálohy za energie.

Pronájem bytu 1+1, 47m2, Olomouc, Dobrovského

metr2 reality s.r.o.

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme pronájem prémiového bydlení v podobě nadstandardního bytu 1+1 o výměře 39 m2 + historická lodžie o výměře 8 m2, situovaného ve 3. NP kompletně a vkusně zrekonstruovaného cihlového činžovního domu…

Pronájem bytu 1+1, 50m2, Olomouc, Zamenhofova

RE/MAX Komfort

Nabízím k podnájmu nezařízený byt 1+1 na ulici Zamenhofova v Olomouci. Byt se nachází v přízemí cihlového domu v krásné lokalitě u parku. Pokoj a chodba je po rekonstrukci, v kuchyni probíhá rekonstrukce a montáž nové kuchyňské linky. V bytě je…

Pronájem bytu 1+1, 40m2, Šternberk, Hlavní náměstí

Pronájem bytu 1+1 v OV ve Šternberku, cihla, 2.patro, 40 m2, centrum, po kompletní rekonstrukci Cena: 7500,--Kč nájem + zálohy za energie (3500,--Kč) + kauce 25000,--Kč (dohoda možná)


TOPlist TOPlist