8 113 aktuálních nabídek
od 211 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 1+kk, garsoniera
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Olomouc
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 1+kk, garsoniera k pronájmu Olomouc

Aktuálně se zde cena bytů 1+kk a garzoniér na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 15 000 Kč

Ceny bytů 1+kk a garzoniér v okrese Olomouc

Cena bytů 1+kk a garzoniér k pronájmu v okrese Olomouc se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 15 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 1+kk a garsoniéry na pronájem v okrese Olomouc.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese Olomouc?

Na trhu v Olomouci jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+1 (33) v cenách od 8 000 Kč, následují byty 2+kk (28) od 9 300 Kč, byty 3+1 (20) od 8 900 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (18) od 8 000 Kč, byty 1+1 (15) od 5 000 Kč, byty 3+kk (10) od 10 000 Kč, byty 4+1 (3) od 10 500 Kč, pokoje (2) od 4 300 Kč a byty 4+kk (1) od 43 000 Kč.

Lokality bytů 1+kk a garzoniér na pronájem

V okrese Olomouc nabízíme byty 1+kk a garsoniéry v celkem 4 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů 1+kk a garzoniér v Olomouci (15), Pronájem bytů 1+kk a garzoniér v Bukovanech (1), Pronájem bytů 1+kk a garzoniér v Horce nad Moravou (1), Pronájem bytů 1+kk a garzoniér v Litovli (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 1+kk a garzoniéru jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Olomouc sousedí 7 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Bruntál, Opava, Nový Jičín, Přerov, Prostějov, Svitavy a Šumperk.

Jak vybrat byt 1+kk a garzoniéru na pronájem podle vlastností a lokality

Byty 1+kk a garsoniéry nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (5), klidná část obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 1+kk a garzoniéru v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (5). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 1+kk a garzoniéry na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 1+kk a garzoniéru a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 1+kk a garzoniéry pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 1+kk a garsoniéry se zajištěným parkováním, tedy byty 1+kk a garsoniéry v Olomouci s garáží (1) nebo byty 1+kk a garsoniéry v Olomouci s parkovacím stáním (4).

Před pořízením bytu 1+kk a garzoniéry se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 1+kk a garsoniéry v 1. patře (3) a 2. patře (4), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (9). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 1+kk a garsoniéry v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 1+kk a garzoniérami s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 1+kk a garzoniéry: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Olomouc k pronájmu byty 1+kk a garsoniéry novostavby (8), v bezvadném stavu (5), po rekonstrukci (2), v dobrém stavu (1).

Nabídka bytů 1+kk a garzoniér v okrese Olomouc dle inzerenta:

V Olomouci a okolí pochází 18 bytů 1+kk a garzoniér z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 1+kk a garsoniéry na pronájem inzerují tyto realitky: DACHI s.r.o. (6), metr2 reality s.r.o. (3), Ostrov reality (2), Elite real service s.r.o. (2), Realitní kancelář STING, s.r.o. (2), KRÁSA BYDLENÍ (1), Realitní společnost ZVONEK, s.r.o. (1), a REALITY PRORADOST s.r.o. (1),.

Jak najít vhodný byt 1+kk a garzoniéru k pronájmu v okrese Olomouc?

Pokud máte konkrétní představu bytu 1+kk a garzoniéry, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 1+kk a garzoniéru k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Olomouc 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 1+kk a garzoniéra podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 1+kk a garzoniéru v Olomouci?

V okrese Olomouc působí 25 realitních makléřů, spadajících pod 13 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, Realitní společnost Morava Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Olomouc

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ilona Rikl, Žaneta Hanelová, Ludmila Valinčičová, Karel Pazdera, Jiří Karbula, Mgr. Miloslava Líčková, Míla Vlčková, DiS., Martin Frömel, Lukáš Kouřil a Petr Vičar.

Nejvíce nemovitostí v okolí Olomouce nabízí Zdeněk Gaďourek (46). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 1+kk a garzoniéru vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 39m2, Olomouc - Hejčín, Dolní hejčínská

Nabízíme k pronájmu velmi pěkný byt o dispozici 1+kk, 39 m2 v Olomouci, ulice Dolní Hejčínská. Byt se nachází ve druhém patře cihlového domu, vstup do bytu je z uzavřeného dvora. Jedná se o velmi klidné místo s dobrou dostupností…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 25m2, Olomouc, Univerzitní

DACHI s.r.o.

Pronájem nezařízeného bytu garsoniery 25m2, Olomouc ulice Univerzitní. Byt se nachází ve 3 patře bez výtahu a je vybaven- pračkou a nádobím. Byt se nachází ve vile v centru města, v blízkosti MHD. K dispozici ihned.

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 44m2, Olomouc - Lazce

Elite real service s.r.o.

Volné od 1.1.2023. Elite real service s.r.o. Vám v zastoupení majitele nabízí podnájem exluzivního terasového bytu 1+kk ul. Lazecká, Olomouc - Rezidence u parku. Oceněno jako Stavba roku 2018 Olomouckého kraje. Kompletně nadstandardně zařízeného firmou Brossini design. Vhodné pro…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 27m2, Olomouc, Edvarda Beneše

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme k pronájmu v Olomouci, Řepčíně byt o dispozici 1+kk. Nachází se ve 4.patře novostavby s výtahem. Součástí bytu je pokoj s kuchyňskou linkou a lodžií, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, WC, sušícím tělesem a přípojkou na pračku.…

Aktualizováno
8.500,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 35m2, Olomouc - Řepčín, Aloise Rašína

metr2 reality s.r.o.

Pronájem částečně zařízeného bytu 1+kk s vlastním parkovacím stáním v Olomouci na ulici A. Rašína. Byt se nachází ve 4. NP novostavby domu s výtahem a jeho výměra činí 35 m2 + samostatný sklep. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnou myčkou,…

Aktualizováno
9.800,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 48m2, Olomouc - Neředín, tř. Míru

Ostrov reality

Máte rádi atypické bydlení??? Pokud ano, tak tento prostorný podkrovní byt je učen právě pro vásDům, ve kterém je byt umístěn, se nachází na ulici Tř. Míru ve vilové zástavbě. Bydlet v Olomouci a ještě na takové adrese je přece skvělé. Neváhejte dlouho. Nájemní bydlení…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 30m2, Olomouc, Okružní

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 1+kk v novostavbě na Tabulovém vrchu blízko fakultní nemocnice. Byt se pronajímá nezařízený. Sestává z jednoho velkého pokoje s kuchyňskm koutem. V koupelně je sprchový kout. Přímo k bytu patří zahrada se zpevněnou terasou…

Aktualizováno
10.500,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 38m2, Litovel

Elite real service s.r.o.

Elite real service s.r.o., Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem nového bytu 1+kk Příčná, Litovel (centrum). Plocha jednotky 38,48 m2. Dispozičně je byt moderně řešen - kuchyňský kout dohromady s obývacím pokojem, z chodby přístup do koupelny…

Aktualizováno
8.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 20m2, Olomouc, Charkovská

Ostrov reality

Nabízíme k pronájmu byt 1kk v Olomouci na ulici Charkovská. Byt je částečně vybaven. Je zde kuchyňská linka, mikrovlnná trouba, lednice a pračka. Na uložení osobních věcí je vestavěná skříň. Nájem je včetně energií. Majitel požaduje tři vratné kauce a jednoměsíční nájemné…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 41m2, Olomouc, Šantova

DACHI s.r.o.

Nabízíme k pronájmu nový byt 1+kk o celkové výměře 41m2 s balkonem 3,5m2. Byt se nachází v 5NP s výtahem. Topení (podlahové) i teplá voda jsou dodávány dálkově. Kuchyňská linka je vybavena skokeramickou deskou, el. troubou, myčkou a mikrovlnkou. V koupelně…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 34m2, Olomouc - Nová Ulice, Čajkovského

metr2 reality s.r.o.

Nabízíme vám exkluzivní pronájem nadstandardní novostavby bytu 1+kk s prostorným balkonem o celkové podlahové ploše 34 m2, nacházející se na velmi žádané adrese na rozhraní Horního Lánu a ulice Čajkovského v Olomouci. Interiér bytu je ve spolupráci…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 24m2, Olomouc, Edmunda Husserla

DACHI s.r.o.

Pronájem novostavby bytu 1+kk s lodžií a komorou v 5. NP domu v dosahu centra, ulice Edmunda Husserla v Olomouci developerský projekt Nová Sladovna. Obývací pokoj s kuch. koutem o velikosti 25m2, předsíň 5 m2, koupelna + WC o velikosti…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 27m2, Olomouc - Lazce, Dlouhá

DACHI s.r.o.

Pronájem nezařízeného bytu 1+Kk, 27m2, Olomouc ulice Dlouhá. Jedná se o byty v přízemí, 1 a 2 patře novostavby, některé byty mají balkon. Dům je v blízkosti centra i MHD. K dispozici dle domluvy.

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 30m2, Horka nad Moravou, nám. Osvobození

DACHI s.r.o.

Pronájem zařízeného bytu 1+kk, 30 m2, Horka nad Moranou - nám. Osvobození. Byt se nachází ve 3. patře bez výtahu. Praní ve společné prádelně ve vlastní pračce nebo za poplatek 25 Kč v pračce majitele. Byt je vhodný pro pracujícího jednotlivce nebo mladý…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 38m2, Olomouc - Hodolany, Holická

DACHI s.r.o.

Nově pronajímáme byt o dispozici 1+kk o výměře 38,14 m2 ve 4.NP čerstvě rekonstruovaného luxusního rezidenčního domu, Rezidence Violka. Byt č. 29 je vybaven moderní kuchyňskou linkou s led podsvícením s čtyřplotýnkovou indukční varnou deskou, elektrickou…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 31m2, Bukovany

Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.

Chtěli byste se stát prvním nájemníkem v novostavě bytu u Olomouce? Nabízím Vám pronájem nezařízené novostavby bytu 1+kk, v menším bytovém domě, v Bukovanech u Olomouce. Výborné dopravní spojení do města, přírodní okolí s možností vycházek do přírody (OL 6…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 57m2, Olomouc, Dobrovského

metr2 reality s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem nadstandartního bytu 1+kk o celkové výměře 55,64 m2 s balkónem, umístěného ve 4 NP v nově zrekonstruovaném cihlovém činžovním domě s výtahem na ulici Dobrovského v centru města Olomouce. Jedná se…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 36m2, Olomouc - Neředín, gen. Píky

KRÁSA BYDLENÍ

Pronájem velmi pěkného protroného slunného cihlového bytu v OV o celkové výměře 36 m2 na ulici gen. Píky. Byt je situovaný na jihozápadní stranu. Plastová okna s žaluziemi a francouzským oknem. Plovoucí podlaha, dlažba. Kuchyňská linka na míru,…


TOPlist TOPlist