6 331 aktuálních nabídek
od 219 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 1+kk, garsoniera
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Olomouc
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 1+kk, garsoniera k pronájmu Olomouc

Aktuálně se zde cena bytů 1+kk a garzoniér na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 17 930 Kč

Ceny bytů 1+kk a garzoniér v okrese Olomouc

Cena bytů 1+kk a garzoniér k pronájmu v okrese Olomouc se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 17 930 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 1+kk a garsoniéry na pronájem v okrese Olomouc.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese Olomouc?

Na trhu v Olomouci jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+1 (16) v cenách od 8 500 Kč, následují byty 3+1 (13) od 10 500 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (12) od 8 000 Kč, byty 2+kk (9) od 12 000 Kč, byty 1+1 (7) od 4 500 Kč, byty 3+kk (7) od 10 000 Kč, byty 4+kk (2) od 20 000 Kč, pokoje (2) od 3 500 Kč a byty 4+1 (1) od 18 000 Kč.

Lokality bytů 1+kk a garzoniér na pronájem

V okrese Olomouc nabízíme byty 1+kk a garsoniéry v celkem 4 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů 1+kk a garzoniér v Olomouci (8), Pronájem bytů 1+kk a garzoniér v Litovli (2), Pronájem bytů 1+kk a garzoniér v Těšeticích (1), Pronájem bytů 1+kk a garzoniér v Uničově (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 1+kk a garzoniéru jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Olomouc sousedí 7 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Bruntál, Opava, Nový Jičín, Přerov, Prostějov, Svitavy a Šumperk.

Jak vybrat byt 1+kk a garzoniéru na pronájem podle vlastností a lokality

Byty 1+kk a garsoniéry nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (5).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 1+kk a garzoniéru v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (3). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 1+kk a garzoniéry na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 1+kk a garzoniéru a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 1+kk a garzoniéry pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 1+kk a garsoniéry se zajištěným parkováním, tedy byty 1+kk a garsoniéry v Olomouci s garáží nebo byty 1+kk a garsoniéry v Olomouci s parkovacím stáním (3).

Před pořízením bytu 1+kk a garzoniéry se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 1+kk a garsoniéry v 1. patře (4) a 2. patře (1), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (2). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 1+kk a garsoniéry v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 1+kk a garzoniérami s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 1+kk a garzoniéry: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Olomouc k pronájmu byty 1+kk a garsoniéry novostavby (6), v bezvadném stavu (3), po rekonstrukci (2), v dobrém stavu (1).

Nabídka bytů 1+kk a garzoniér v okrese Olomouc dle inzerenta:

V Olomouci a okolí pochází 12 bytů 1+kk a garzoniér z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 1+kk a garsoniéry na pronájem inzerují tyto realitky: Elite real service s.r.o. (4), metr2 reality s.r.o. (3), PATRIOT reality, s.r.o. (1), NEXT REALITY GROUP a.s. (1), Hanácká realitní kancelář spol. s r.o. (1), DACHI s.r.o. (1), a REALITY PRORADOST s.r.o. (1),.

Jak najít vhodný byt 1+kk a garzoniéru k pronájmu v okrese Olomouc?

Pokud máte konkrétní představu bytu 1+kk a garzoniéry, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 1+kk a garzoniéru k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Olomouc 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 1+kk a garzoniéra podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 1+kk a garzoniéru v Olomouci?

V okrese Olomouc působí 18 realitních makléřů, spadajících pod 13 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, ostravskárealitní.cz Ostrava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Olomouc

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ludmila Valinčičová, Magdaléna Véberová, Žaneta Hanelová, Kryštof Novotný, Karel Pazdera, Bc. Karel Fiala, Thijs Ramp, Marcela Dubská, Andrea Minaříková a Marcela Kummerová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Olomouce nabízí Zdeněk Gaďourek (24). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 1+kk a garzoniéru vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 35m2, Olomouc - Řepčín, Aloise Rašína

DACHI s.r.o.

Nabízíme k pronájmu nový byt 1+kk v žádané lokalitě v projektu Holandská čtvrť na ulici Aloise Rašína. Bytová jednotka se nachází ve druhém patře s výtahem. Dispozice bytu zahrnuje příjemnou a prostornou obývací zónu s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 52m2, Olomouc - Nové Sady

Volný od 1.11.2023. Elite real service s.r.o. Vám v zastoupení majitele nabízí podnájem bytu 1+kk na ul. Schweitzerova - Nové Sady, Olomouc. Plocha jednotky 33,57 m2 + plocha terasy 18,12 m2 + plocha sklepa 1,81 m2. Dispozičně je byt…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 63m2, Olomouc, Dobrovského

metr2 reality s.r.o.

U TÉTO NEMOVITOSTI NEPLATÍTE PROVIZI RK! Ve výhradním zastoupení nabízíme pronájem nadstandardního bytu 1+kk o celkové výměře 57,41 m2 umístěného ve 1. NP. Byt v nově zrekonstruovaném cihlovém činžovním domě s výtahem na ulici Dobrovského poblíž centra města…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 37m2, Olomouc, Rumunská

Pronájem cihlového bytu o dispozici 1+kk v bytovém domě v Olomouci, na ulici Rumunská. Jedná se o byt s výměrou cca 37 m2, nacházející se v 4.NP domu s výtahem. K bytu patří i komora, která je umístěná ve stejném podlaží hned…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 44m2, Olomouc - Holice, U solných mlýnů

metr2 reality s.r.o.

Pronájem bytu 1+kk s prostorným balkonem v moderní novostavbě cihlového bytového domu v Olomouci – Holici na ulici U Solných mlýnů. Byt o výměře 41,88 m2 včetně balkónu se nachází ve 2.NP domu s výtahem a je orientován…

Aktualizováno
11.340,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 44m2, Olomouc - Lazce, Lazecká

Volný od 1.11.2023. Elite real service s.r.o. Vám v zastoupení majitele nabízí podnájem exluzivního terasového bytu 1+kk ul. Lazecká, Olomouc - Rezidence u parku. Oceněno jako Stavba roku 2018 Olomouckého kraje. Kompletně nadstandardně zařízeného firmou Brossini design. Vhodné pro…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 35m2, Olomouc, Uhelná

PATRIOT reality, s.r.o.

Nabízíme k pronájmu nově vystavěnou krásnou světlou bytovou jednotku v centru města Olomouce o dispozici 1+kk. Bytová jednotka se nachází v historickém plně revitalizovaném cihlovém domě. Výměra bytové jednotky činí 35 m2 a nachází se ve 2 NP domu.…

Aktualizováno
11.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 37m2, Uničov, Pionýrů

Tentokrát pro Vás máme opravdovou perličku – byt k pronájmu s terasou, zahrádkou, sklepem i parkovacím stáním. Navíc se nachází v nově postaveném cihlovém domě, ve kterém v současné době ještě téměř nikdo nebydlí. Byt o dispozici 1+kk a výměře…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 35m2, Olomouc - Řepčín, Aloise Rašína

metr2 reality s.r.o.

Pronájem částečně zařízeného bytu 1+kk s vlastním parkovacím stáním v Olomouci na ulici A. Rašína. Byt se nachází ve 3. NP novostavby domu s výtahem a jeho výměra činí 35 m2 + samostatná komora na patře. Byt je vybaven novou kuchyňskou linkou…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 38m2, Litovel

Elite real service s.r.o., Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem nového bytu 1+kk Příčná, Litovel (centrum). Plocha jednotky 38,48 m2. Dispozičně je byt moderně řešen - kuchyňský kout dohromady s obývacím pokojem, z chodby přístup do koupelny…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 56m2, Litovel

Elite real service s.r.o., Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem nového prostorného bytu 1+kk s šatnou, ul. Příčná, Litovel (centrum). Plocha jednotky 55,55 m2. Dispozičně je byt moderně řešen - velký pokoj s kuchyňským koutem, z něho přístup…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 20m2, Těšetice

Exkluzivně nabízím k pronájmu byt v  obci Těšetice u Olomouce. Byt o dispozici 1+kk se nachází v 2.patře . Obec Těšetice se nachází v okrese Olomouc, 9 km západně od krajského města Olomouce. Objekt prošel rekonstrukcí. Klienti mohou využít nádhernou terasu. …

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 21m2, Olomouc - Hodolany, Nezvalova

DACHI s.r.o.

Nabízíme Vám ubytování v moderním projektu LAVZEN. Jedná se o ubytování ve dvoulůžkových klimatizovaných apartmánech 1+kk (21 m²). Objekt je plně uzpůsoben pro střednědobé nebo dlouhodobé pobyty. Denní komfort zajišťuje nejen moderní a praktické zázemí pokoje, ale také…


TOPlist TOPlist