6 127 aktuálních nabídek
od 218 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Olomouc
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 2+1 k pronájmu Olomouc

Aktuálně se zde cena bytů 2+1 na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 20 000 Kč

Ceny bytů 2+1 v okrese Olomouc

Cena bytů 2+1 k pronájmu v okrese Olomouc se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 20 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+1 na pronájem v okrese Olomouc.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese Olomouc?

Na trhu v Olomouci jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+1 (21) v cenách od 8 500 Kč, následují byty 2+kk (18) od 9 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (16) od 5 000 Kč, byty 3+1 (13) od 11 000 Kč, byty 1+1 (9) od 8 000 Kč, byty 4+kk (3) od 18 000 Kč, byty 3+kk (3) od 9 700 Kč, pokoje (2) od 3 500 Kč a byty 4+1 (1) od 15 000 Kč.

Lokality bytů 2+1 na pronájem

V okrese Olomouc nabízíme byty 2+1 v celkem 5 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů 2+1 v Olomouci (15), Pronájem bytů 2+1 v Uničově (2), Pronájem bytů 2+1 v Městě Libavé (2), Pronájem bytů 2+1 v Samotiškách (1), Pronájem bytů 2+1 ve Šternberku (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Olomouc sousedí 7 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Bruntál, Opava, Nový Jičín, Přerov, Prostějov, Svitavy a Šumperk.

Jak vybrat byt 2+1 na pronájem podle vlastností a lokality

Byty 2+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (11), klidná část obce (4), sídliště (2), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 2+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (3). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 2+1 na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 2+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 2+1 v Olomouci s garáží nebo byty 2+1 v Olomouci s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 2+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+1 v 1. patře (6) a 2. patře (1), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (6). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+1 v 6. a vyšším poschodí (2). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Olomouc k pronájmu byty 2+1 v bezvadném stavu (12), po rekonstrukci (5), v dobrém stavu (3).

Nájem bytu 2+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Olomouc nabízejí nejčastěji jiné byty 2+1 (6). V nabídce na pronájem jsou také zděné byty 2+1 (5), panelové byty 2+1 (4) či byty 2+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů 2+1 v okrese Olomouc

Kromě bytů 2+1 standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Olomouci také k dispozici i byt 2+1 v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů 2+1 v okrese Olomouc dle inzerenta:

V Olomouci a okolí pochází 21 bytů 2+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 2+1 na pronájem inzerují tyto realitky: DACHI s.r.o. (5), metr2 reality s.r.o. (4), M&M reality holding a.s. (3), RE/MAX MONARCHA (2), Realitní společnost ZVONEK, s.r.o. (1), Ostrov reality (1), KRÁSA BYDLENÍ (1), BIDLI reality, a.s. (1), Realitní kancelář STING, s.r.o. (1) a NEXT REALITY GROUP a.s. (1).

Jak najít vhodný byt 2+1 k pronájmu v okrese Olomouc?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+1 k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Olomouc 8 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+1 v Olomouci?

V okrese Olomouc působí 41 realitních makléřů, spadajících pod 22 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Olomouc

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ludmila Valinčičová, Žaneta Hanelová, Kryštof Novotný, Thijs Ramp, Karel Pazdera, Bc. Karel Fiala, Adéla Coufalová, Andrea Minaříková, Viktor Šimeček a Pavlina Konzen.

Nejvíce nemovitostí v okolí Olomouce nabízí Daniel Maciuch (3). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 2+1, 53m2, Olomouc - Nová Ulice, Foerstrova

DACHI s.r.o.

Pronájem nezařízeného bytu 2+1, 53m², balkon, Olomouc ulice Foerstrova

Pronájem bytu 2+1, 73m2, Olomouc, Dobrovského

metr2 reality s.r.o.

Pronájem bytu 2+1 73m2, v Olomouci, na ulici Dobrovského

Pronájem bytu 2+1, 93m2, Olomouc, Dolní náměstí

metr2 reality s.r.o.

Pronájem bytu 2+1, 93 m2 - Dolní náměstí, Olomouc

Pronájem bytu 2+1, 76m2, Olomouc

Pronájem byt 2+1 s lodžií v Olomouci, pronájem bytu 2+1 Olomouc

Pronájem bytu 2+1, 62m2, Olomouc, Přichystalova

Pronájem byt 2+1, 62m2,Olomouc, Hodolany

Pronájem bytu 2+1, 47m2, Olomouc

Realitní kancelář STING, s.r.o.

K pronájmu nabízíme pěkný byt 2+1 s lodžií v Olomouci Lazcích. Byt je v 7.NP s krásným výhledem na Klášterní Hradisko. Obytná plocha bytu 47 m2. V bytě jsou 2 neprůchozí pokoje, koupelna a WC, šatna. Byt je pěkný, velmi udržovaný a čistý. …

Pronájem bytu 2+1, 65m2, Olomouc - Nová Ulice, Wolkerova

KRÁSA BYDLENÍ

Pronájem prostorného cihlového bytu v OV o celkové výměře 65 m2 na Wolkerově ulici nedaleko centra města. Byt je situovaný na východní a západní stranu. Plastová okna, balkon. Parkety, dlažba. V předsíni vestavěné skříně. Kuchyňská linka vč. vestavěných…

Pronájem bytu 2+1, 48m2, Uničov, Dr. Beneše

BIDLI reality, a.s.

K pronájmu byt 2+1 o užitné ploše 48 m2 ve druhém nadzemním podlaží, činžovního domu bez výtahu. Bytová jednotka je ve stavu po rekonstrukci. Nájemné 10 000,- + náklady na provoz bytu 5 000,- Majitel požaduje kauci ve výši 20 000,- V blízkosti veškerá…

Pronájem bytu 2+1, 66m2, Olomouc, U Morávky

Pronájem bytu 2+1 v rodinném domě v Olomouci, ul. U Morávky

Pronájem bytu 2+1, 61m2, Olomouc, Varšavské nám.

metr2 reality s.r.o.

Pronájem bytu 2+1, 61m2 s garáží 20 m2 Varšavské nám. Olomouc

Pronájem bytu 2+1, 59m2, Uničov, Mohelnická

RE/MAX MONARCHA

Podnájem družstevního bytu 2+1, cca 59m2, Uničov

Pronájem bytu 2+1, 55m2, Město Libavá, Luční

DACHI s.r.o.

Pronájem bytu 2+1 po rekonstrukci, Libavá, okr. Olomouc

Pronájem bytu 2+1, 55m2, Město Libavá, Luční

DACHI s.r.o.

Pronájem bytu 2+1, po celkové rekonstrukci, v obci Libavá, okr. Olomouc

Pronájem bytu 2+1, 60m2, Šternberk, Jívavská

Pronájem bytu 2+1, 60 m?, Šternberk, ul. Jívavská

Pronájem bytu 2+1, 90m2, Olomouc - Nová Ulice, Krapkova

DACHI s.r.o.

Pronájem bytu v dosahu centra města 2+1 v 2. NP v cihlovém domě v Olomouci, ulice Krapkova

Pronájem bytu 2+1, 52m2, Olomouc, Tererovo nám.

Pronájem bytu 2+1, Olomouc, ul. Tererovo nám.

Pronájem bytu 2+1, 80m2, Olomouc, tř. Svobody

DACHI s.r.o.

Pronájem cihlového zrekonstruovaného bytu 2+1, 80 m², Olomouc Tř. Svobody


TOPlist TOPlist