7 812 aktuálních nabídek
od 201 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Chaty
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Šumperk
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Chaty na prodej Šumperk

Aktuálně se zde cena chat k prodeji pohybuje od 760 000 Kč do 4 390 000 Kč

Ceny chat v okrese Šumperk

Cena chat na prodej v okrese Šumperk se momentálně pohybuje od 760 000 Kč do 4 390 000 Kč.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější chaty k prodeji v okrese Šumperk.

Jaké jsou domy na prodej v okrese Šumperk?

Na trhu v Šumperku jsou v současné době různé druhy domů, kdy nejpočetnější jsou rodinné domy (102) v cenách od 500 000 Kč, následují chalupy (7) od 2 690 000 Kč, chaty (6) od 760 000 Kč, činžovní domy (2) od 7 990 000 Kč, dvougenerační domy (1) od 2 900 000 Kč, historické objekty (1) od 590 000 Kč, zemědělské usedlosti, statky (1) a vily (1) .

Stav chaty

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro okres Šumperk na prodej nabízeny chaty v bezvadném stavu (3), k rekonstrukci (1), v dobrém stavu (1).

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší chata, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům v obci Branná, který má obytnou plochu 70 m2.

Co se týče pozemku, na kterém chata stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v okrese Šumperk se dají právě teď najít chaty s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 2112 m2 má chata za cenu 2 072 600 Kč v obci Malá Morava. Naopak nejmenší pozemek o výměře 30 m2 získáte při koupi chaty v obci Rapotín za cenu 1 696 800 Kč.

Lokality chat k prodeji

V okrese Šumperk nabízíme chaty v celkem 5 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej chat v Zábřehu (2), Prodej chat v Rapotíně (1), Prodej chat v Sobotíně (1), Prodej chat v Malé Moravě (1), Prodej chat v Branné (1).

Někdy se vyplatí nehledat chatu jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Šumperk sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Jeseník, Bruntál, Olomouc, Svitavy a Ústí nad Orlicí.

Prodej chat podle polohy nemovitosti v obci

U rekreačních objektů je velmi důležitá jejich poloha. Někdo vyhledává samotu, jiní zájemci preferují například chatu či chalupu v obci. V současnosti jsou v okrese Šumperk u nabízených chat uváděna toto umístění: klidná část obce (4), polosamota (1), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Koupě chaty podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Šumperk nabízejí nejčastěji dřevěné chaty (2). V nabídce k prodeji jsou také montované chaty (1), jiné chaty (1) či chaty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Nabídka chat v okrese Šumperk dle inzerenta:

V Šumperku a okolí pochází 6 chat z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde chaty k prodeji inzerují tyto realitky: BIDLI reality, a.s. (1), Frami Real (1), Moravika, s.r.o. (1), M&M reality holding a.s. (1), Ostrov reality (1), a Realitní kancelář STING, s.r.o. (1),.

Jak najít vhodnou chatu na prodej v okrese Šumperk?

Pokud máte konkrétní představu chaty, kterou hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádnou chatu na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví chata podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout chatu v Šumperku?

V okrese Šumperk působí 6 realitních makléřů, spadajících pod 6 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Šumperk

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Mgr. Veronika Chládková, Michaela Andrle, Jaroslav Huf, Ing. Vendula Kvapilová, Michal Mazalík, Ing. Adéla Vaňková, Zdeněk Šupina, Ing. Aleš Žaitlík, Michala Martínková a Lenka Zittová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Šumperku nabízí Richard Šulan (1). Pokud chcete prodat či pronajmout chatu vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 6

Prodej chaty, Zábřeh - Dolní Bušínov

Ostrov reality

V žádané rekreační oblasti Dolní Bušínov s dojezdovou vzdáleností do 10 minut od města Zábřeh nabízíme prodej chaty s terasou a lodžií v dispozici pokojů 4+kk. Jedná se o montovanou dřevěnou stavbu s typovým označením MULTI 160, která má kamennou podezdívku…

Prodej chaty, 70m2, Branná

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme k prodeji dům se dvěma apartmány v rekreační oblasti v obci Branná. Dům byl kolaudován v roce 2006, jedná se o zateplenou dřevostavbu, dispozičně řešenou jako 2x 2+kk. Vstup do domu je společnou chodbou, ze které se vchází do dvou totožných částí.…

Prodej chaty, Sobotín - Klepáčov

Frami Real

Toužíte vlastnit chatu v Jeseníkách přímo u sjezdovky? Vhodná jak k osobnímu využití tak investičně k pronajímání!Zastavěná plocha 50 m2.Betonový základ, dřevěná konstrukce, zateplení, plastová okna, střecha Alukryt.Vlastní studna, odpad - 3 komorový septik…

Prodej chaty, 2112m2, Malá Morava - Podlesí

Moravika, s.r.o.

Nabízíme Vám ke koupi podíl ve výši 11/20 na chalupě a přilehlých pozemcích v obci Malá Morava, části Podlesí v okrese Šumperk. Částečně podsklepený rodinný dům s hospodářskými budovami je určen ke kompletní rekonstrukci a je vhodný jak pro rekreaci, tak…

Prodej chaty, 30m2, Rapotín, Nové Domky

BIDLI reality, a.s.

V exkluzivním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi krásnou zahradu s chatou v malebné horské obci Rapotín. Zahrada má výměru 282 m2 a chata má zastavěnou plochou 30 m2 a je označena evidenčním číslem. Nemovitost je…

Prodej chaty, Zábřeh

Prodej pozemku s dvěma chatkami o celkové výměře 446 m?, který se nachází v přírodní, rekreační oblasti obce Dolní Bušínov, vzdálené 10 km od města Zábřeh na Moravě. Pozemek má dostupné IS elektřina, napojení na zdroj vody ze společné vrtané studny, kanalizace je…


TOPlist TOPlist