6 104 aktuálních nabídek
od 218 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Jeseník
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byty k pronájmu Jeseník

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 10 900 Kč

Ceny bytů v okrese Jeseník

Cena bytů k pronájmu v okrese Jeseník se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 10 900 Kč za měsíc.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese Jeseník?

Na trhu v Jeseníku jsou v současné době nejpočetnější byty 3+1 (1) v cenách od 10 900 Kč, následují byty 1+kk a garsoniéry (1) od 6 500 Kč a byty 2+1 (1) od 8 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v okrese Jeseník, je byt za cenu 8 000 Kč za měsíc v obci Mikulovice, který má obytnou plochu 60 m2.

Lokality bytů na pronájem

V okrese Jeseník nabízíme byty v celkem 2 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů v Jeseníku (2), Pronájem bytů v Mikulovicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Jeseník sousedí 2 okresy, můžete tedy rozšířit hledání o okres Bruntál a Šumperk.

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Jeseníku s garáží nebo byty v Jeseníku s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře a 2. patře (1), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (1). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Jeseník k pronájmu byty v bezvadném stavu (2), v dobrém stavu (1).

Dražby a aukce bytů v okrese Jeseník

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Jeseníku také k dispozici i byt v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Jeseník dle inzerenta:

V Jeseníku a okolí pochází 3 byty z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: NEXT REALITY GROUP a.s. (1), REALITY PRORADOST s.r.o. (1), a Ostrafin Reality s.r.o. (1),.

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v okrese Jeseník?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Jeseníku?

V okrese Jeseník působí 72 realitních makléřů, spadajících pod 42 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, Realitní společnost Morava Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AZET Reality Ostrava, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Jeseník

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Svatava Dlouhá, Martin Trsťan, Ján Homoľa, Soňa Piatková, Jolana Urbišová, Michal Viazanička, Zdeněk Šuba, Vlastimil Dřímal, Eliška Juříková a Jaroslav Hamala.

Nejvíce nemovitostí v okolí Jeseníku nabízí Svatava Dlouhá (16). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 3+1, 74m2, Jeseník - Bukovice, Sládkova

Nabízím k pronájmu krásný byt 3+1 s komorou a zasklenou lodžií po kompletní rekonstrukci v Jeseníku. Byt se nachází v revitalizovaném panelovém domě v klidné části na ulici Sládkova cca 7 minut od centra města Jeseník ve 2NP. Byt prošel před cca 5 lety…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 16m2, Vidnava, Fojtství

Pronájem bytu 1+kk ve Vidnavě, byt 1+kk Vidnava

Aktualizováno
4.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+1, 44m2, Jeseník, Seifertova

RE/MAX Elite Reality

Pronájem bytu 2+1 v panelovém domě na ul.Seifertova v Jeseníku.

Pronájem bytu 2+kk, 50m2, Jeseník, Kostelní

Nabízím k pronájmu krásný byt 2+KK v centru města Jeseník. Byt se nachází na lukrativním místě ve druhém patře v rodinném domě a je vybudován z půdního prostoru. Byt je kompletně zařízený a dostanete se do něj ze společné chodby. Dispozice:…


Hledáte byty?

Byty Jesenicko
TOPlist TOPlist