7 154 aktuálních nabídek
od 201 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Bruntál
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byty k pronájmu Bruntál

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 2 750 000 Kč

Ceny bytů v okrese Bruntál

Cena bytů k pronájmu v okrese Bruntál se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 2 750 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v okrese Bruntál.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese Bruntál?

Na trhu v Bruntálu jsou v současné době nejpočetnější byty 2+1 (9) v cenách od 6 000 Kč, následují byty 1+1 (8) od 4 000 Kč, byty 3+kk (3) od 7 500 Kč, byty 3+1 (2) od 9 000 Kč, byty 2+kk (1) od 8 500 Kč a byty 1+kk a garsoniéry (1) .

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v okrese Bruntál, je byt za cenu 12 000 Kč za měsíc v obci Karlova Studánka, který má obytnou plochu 70 m2.

Lokality bytů na pronájem

V okrese Bruntál nabízíme byty v celkem 11 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů v Krnově (12), Pronájem bytů v Holčovicích (2), Pronájem bytů v Bruntále (2), Pronájem bytů v Karlově Studánce (1), Pronájem bytů v Razové (1), Pronájem bytů v Leskovci nad Moravicí (1), Pronájem bytů v Horním Benešově (1), Pronájem bytů ve Dvorcích (1), Pronájem bytů v Úvalně (1), Pronájem bytů v Andělské Hoře (1), Pronájem bytů v Městě Albrechticích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Bruntál sousedí 4 okresy, můžete tedy rozšířit hledání o okres Jeseník, Opava, Olomouc a Šumperk.

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (7), centrum (5), sídliště (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Bruntálu s garáží nebo byty v Bruntálu s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (11) a 2. patře (1), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (3). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Bruntál k pronájmu byty v bezvadném stavu (9), v dobrém stavu (7), po rekonstrukci (3).

Nájem bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Bruntál nabízejí nejčastěji zděné byty (8). V nabídce na pronájem jsou také panelové byty (4), montované byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů v okrese Bruntál

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v okrese Bruntál také k dispozici tři byty v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Bruntál dle inzerenta:

V Bruntálu a okolí pochází 23 bytů z nabídky realitních kanceláří a 1 byt je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (6), M&M reality holding a.s. (6), Realitní kancelář STING, s.r.o. (5), Broker Consulting, a.s. (3), (1), HeartReality s.r.o. (1), 1. opavská realitka s.r.o. (1), a ByrFin Real Estate (1),. Další byt je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v okrese Bruntál?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Bruntál 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Bruntálu?

V okrese Bruntál působí 137 realitních makléřů, spadajících pod 69 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, JOLK REALITY Opava, Realitní společnost Morava Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AZET Reality Ostrava, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Bruntál

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Libor Švec, Gabriela Gajdošová, Hana Vařeková, René Jedlička, Ing. Jarmila Špirutová, Renata Marková Šomanová, Blanka Schovajsová, Tomáš Brňák, Soňa Piatková a Kateřina Sobková.

Nejvíce nemovitostí v okolí Bruntálu nabízí (23). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 3+kk, 55m2, Krnov - Pod Bezručovým vrchem, Petrovická

dlouhodobý pronájem bytu s dispozicí 3+kk a výměrou 55m2 na ul. Petrovická v Krnově. Byt se nachází ve 2. patře zděného bytového domu se zateplenou fasádou. V bytě jsou nová plastová okna a je vybaven kuchyňskou linkou se sklokeramickou varnou deskou…

Pronájem bytu 2+kk, 59m2, Krnov, Kasárenská

Nabízíme k pronájmu moderně zařízený luxusní byt. Jedná se o novostavbu, budete tedy první nájemníci v tomto útulném bytě. Byt je dispozičně řešen jako 2+KK s plně vybavenou moderní kuchyňskou linkou se všemi spotřebiči - sklokeramická varná deska, trouba, mikrovlnka,…

Pronájem bytu 1+1, 40m2, Krnov - Pod Cvilínem, Chářovská

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem krásného zrekonstruovaného bytu s dispozicí 1+1 a velikostí 40,50m2 na ul. Chářovská v Krnově. Bytová jednotka se nachází v přízemí cihlového domu a náleží k němu sklep. Byt disponuje vestavěnou skříní. Vytápění…

Pronájem bytu 2+kk, 44m2, Krnov - Pod Cvilínem, Opletalova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem bytové jednotky 2+kk s příslušenstvím o výměře 44m2 v Krnově na ul. Opletalova. Jednotka je umístěna ve 3. NP domu bez výtahu s výhledem všech oken na zahradu a cvilínský les. Jedná se o jediný byt na patře,…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 26m2, Krnov - Pod Cvilínem, SPC E

ByrFin Real Estate

Nabízím k pronájmu byt o dispozici 1+1 v Krnově, na ulici SPC E17. Byt je situován v přízemí bytového domu s výtahem, dispozice bytu nabízí kuchyň vybavenou kuchyňskou linkou se spoustu úložného prostoru, prostorný pokoj, chodbu s vestavěnou skříní, koupelnu…

Pronájem bytu 1+1, 52m2, Krnov - Pod Bezručovým vrchem, K Můstku

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem nově zrekonstruovaného bytu v cihlovém domě o dispozici 1+1 a velikosti 52m2 v centru města Krnov, na ulici K Můstku. Bytová jednotka je umístěna ve 2.NP bez výtahu. K vytápění slouží nástěnný kondenzační kotel značky…

Pronájem bytu 2+1, 58m2, Krnov - Pod Cvilínem, SPC S

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje dlouhodobý pronájem slunného bytu o dispozici 2+1 a užitné ploše 58,3m2 v Krnově na ul. SPC S. Byt je umístěn v 5.NP panelového domu s výtahem. Bytová jednotka disponuje dvěma neprůchozími pokoji - velkým obývacím pokojem se vstupem…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 36m2, Andělská Hora

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem bytu o dispozici 1+kk s užitnou plochou 36m2 v obci Andělská Hora, v okrese Bruntál. Bytový dům disponuje čtyřmi byty o dispozici 1+kk (36m2) a čtyřmi byty o dispozici 1+1 (55m2). Součástí nájmu je také sklep. Vytápění…

Pronájem bytu 2+1, 54m2, Město Albrechtice, Osoblažská

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Pronájem bytu v Městě Albrechticích, ulice Osoblažská, přízemí. V bytě je vstupní chodba, kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna se sprch. koutem, toaleta. Vytápění ústřední plynové, voda obecní. Kauce tři nájmy, provize jeden nájem. Nájemce si na sebe napíše elektřinu…

Pronájem bytu 1+1, 41m2, Bruntál, Cihelní

Nabízíme Vám pronájem slunného bytu 1+1 o ploše 41 m2 v osobním vlastnictví, který se nachází v Bruntále, na ulici Cihelní. Byt je umístěn v sídlištní zástavbě v revitalizovaném domě v 7 patře z 8, s výhledem na Uhlířský vrch. Je po…

Pronájem bytu 2+1, 65m2, Krnov - Pod Cvilínem, SPC E

ByrFin Real Estate

Nabízím k pronájmu byt o dispozici 2+1 a výměře 65m2 s vlastním balkónem umístěným ve společné chodbě. Byt je situován v 1. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem. Dispozice bytu 2+1 nabízí kuchyň vybavenou kuchyňskou linkou se spoustu úložného prostoru, dva…

Aktualizováno
6.300,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+1, 40m2, Krnov, B. Němcové

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Pronájem nově vybudovaných bytů v Krnově na ulici B. Němcové. V domě jsou bytové jednotky o velikosti 1Kk a 2KK o výměře cca 40 m2. V bytě je kuchyňská linka, obytný pokoj, koupelna s toaletou. V každém bytě je nová kuchyňská linka,…

7.800,- Kč/měsíc, (195,-Kč/m2/měsíc)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+1, 33m2, Bruntál, Dělnická

Nabízíme pronájem bytu 1+1, který se nachází v Bruntále, na ulici Dělnická. Byt volný od prosince. Pronájem je včetně elektrospotřebičů v kuchyni a vestavěných skříní. Elektřina není součástí měsíčního nájemného. Více informací u makléře.

Pronájem bytu 2+1, 73m2, Krnov, nám. Míru

Nabízíme k pronájmu velmi hezký byt o dispozici 2+1, který je kompletně zrekonstruovaný Byt se pronajímá bez stávajícího vybavení vybavení. K bytu náleží sklep, půda a možnost využívat společného prostoru na zahradě. Byt je volný ihned. Majitelka při podpisu nájemní smlouvy…

Pronájem bytu 2+1, 62m2, Krnov - Pod Cvilínem, Opavská

1. opavská realitka s.r.o.

Nabízíme pronájem bytu 2+1 na Opavské (u Kauflandu) v Krnově. Byt se nachází ve třetím patře bez výtahu cihlového domu , o celkové výměře 62 m2. Byt má jeden pokoj neprůchozí a jeden průchozí, okna jsou původní, v koupelně je vana. Byt má vlastní…

Pronájem bytu 2+1, 46m2, Dvorce, Olomoucká

Nabízíme pronájem bytu 2+1, který se nachází v Dvorcích u Bruntálu, ulice Olomoucká. Dostupnost služeb 5 minut od budovy. Byt je volný k nastěhování ihned. Více u makléře.

Pronájem bytu 2+1, 74m2, Horní Benešov, Partyzánská

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Pronájem bytu v obci Horní Benešov, Partyzánská ulice. V bytě je vstupní chodba, kuchyně, koupelna s vanou, WC, špajz, obývací pokoj, ložnice. V bytě jsou plastová okna, voda v plastu, nová koupelna s WC, kuch. linka, plovoucí podlahy, natřené dveře, vymalováno…

Pronájem bytu 3+1, 90m2, Úvalno

Broker Consulting, a.s.

Pronájem byt 3+1 v klidné části lukrativní obce Úvalno o výměře 90m2, byt prošel celkovou rekonstrukcí, nachází se ve 2NP. Topení je řešeno automatickým kotlem na tuhá paliva se zásobníkem. Je možnost využití zahrady a parkovací místo. Majitel vyžaduje právo…

Pronájem bytu 1+1, 35m2, Krnov

Nabízíme do pronájmu byt 1+1. Byt je v prvním nadzemním podlaží, je v klidné části Krásných Louček. Byt je rekonstruovaný, částečně zařízený včetně přípojky k internetu. Byt je volný, připravený k nastěhování. Majitel preferuje zaměstnané zájemce. Energie budou účtovány…

Pronájem bytu 3+1, 72m2, Leskovec nad Moravicí

Broker Consulting, a.s.

Nabízím Vám k pronájmu byt 3+1 s balkónem , který se nachází v 4. patře bytového domu v Leskovci nad Moravicí. Byt prošel celkovou rekonstrukcí nová plastová okna, podlahové topení, kuchyňská linka, interiérové dveře včetně zárubní. Koupelna je vybavena sprchovým koutem. WC je…


TOPlist TOPlist