6 140 aktuálních nabídek
od 218 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Bruntál
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byty k pronájmu Bruntál

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 13 005 Kč

Ceny bytů v okrese Bruntál

Cena bytů k pronájmu v okrese Bruntál se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 13 005 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v okrese Bruntál.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese Bruntál?

Na trhu v Bruntálu jsou v současné době nejpočetnější byty 1+1 (6) v cenách od 5 500 Kč, následují byty 3+1 (6) od 6 500 Kč, byty 2+1 (6) od 5 000 Kč, byty 4+1 (2) od 12 000 Kč a byty 1+kk a garsoniéry (1) .

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v okrese Bruntál, je byt za cenu 8 000 Kč za měsíc v obci Hošťálkovy, který má obytnou plochu 70 m2.

Lokality bytů na pronájem

V okrese Bruntál nabízíme byty v celkem 11 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů v Krnově (7), Pronájem bytů v Bruntále (3), Pronájem bytů v Razové (2), Pronájem bytů ve Vrbnu pod Pradědem (2), Pronájem bytů v Andělské Hoře (1), Pronájem bytů v Hošťálkovech (1), Pronájem bytů v Úvalně (1), Pronájem bytů v Holčovicích (1), Pronájem bytů v Horním Benešově (1), Pronájem bytů v Břidličné (1), Pronájem bytů v Rýmařově (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Bruntál sousedí 4 okresy, můžete tedy rozšířit hledání o okres Jeseník, Opava, Olomouc a Šumperk.

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (5), klidná část obce (4), sídliště (2), polosamota (1), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Bruntálu s garáží nebo byty v Bruntálu s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (6) a 2. patře (7), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (3). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Bruntál k pronájmu byty v bezvadném stavu (8), v dobrém stavu (5), k rekonstrukci (1), po rekonstrukci (1).

Nájem bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Bruntál nabízejí nejčastěji jiné byty (5). V nabídce na pronájem jsou také zděné byty (4), panelové byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů v okrese Bruntál

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Bruntálu také k dispozici 7 bytů v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Bruntál dle inzerenta:

V Bruntálu a okolí pochází 21 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (4), Realitní kancelář STING, s.r.o. (4), RE/MAX NEJ (2), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (2), 1. opavská realitka s.r.o. (2), Broker Consulting, a.s. (1), Realitní kancelář STING, s.r.o. (1), REALITY PRORADOST s.r.o. (1), Liška Real s.r.o. (1) a Comfort reality CZ, s.r.o. (1).

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v okrese Bruntál?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Bruntál 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Bruntálu?

V okrese Bruntál působí 108 realitních makléřů, spadajících pod 61 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Bruntál

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Hana Vařeková, Ludmila Valinčičová, Ing. Jarmila Špirutová, Jolana Urbišová, Gabriela Gajdošová, Ing. Pavel Gavlas, Roman Kučera, Renata Marková Šomanová, Markéta Bumbarisová a Linda Lysická.

Nejvíce nemovitostí v okolí Bruntálu nabízí (22). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 36m2, Andělská Hora

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem bytu o dispozici 1+kk s užitnou plochou 36m2 v obci Andělská Hora, v okrese Bruntál. Bytový dům disponuje čtyřmi byty o dispozici 1+kk (36m2) a čtyřmi byty o dispozici 1+1 (55m2). Součástí nájmu je také sklep. Vytápění…

Pronájem bytu 3+1, 60m2, Krnov - Pod Bezručovým vrchem, Maxima Gorkého

Velmi ráda Vám zprostředkuji pronájem pěkného a prosvětleného bytu s dispozičním řešením 3+1 a užitnou plochou 60 m2. Byt disponuje třemi obytnými pokoji, samostatnou plně vybavenou kuchyní, předsíní s vestavěnými skříněmi, koupelnou s rohovou vanou,…

Pronájem bytu 1+1, 33m2, Bruntál, Dělnická

Pronájem bytu 1+1, 33 m?, Bruntál, ul. Dělnická

Aktualizováno
7.600,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+1, 41m2, Vrbno pod Pradědem, Husova

Liška Real s.r.o.

Pronájem bytu po částečné rekonstrukci 1+1 (41 m2), ul. Husova, Vrbno Pod Pradědem

Pronájem bytu 2+1, 50m2, Bruntál, Sladovnická

Pronájem bytu 2+1 na ul. Sladovnická v Bruntále

Aktualizováno
10.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+1, 50m2, Razová

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme k pronájmu prostorný, slunný byt o vnitřní dispozici 2+1 obytná plocha 50m2. Další místnost pro pračku/sušičku, neprůchozí pokoje. Byt prošel kompletní rekonstrukcí a nikdo v něm ještě nebydlel ( nová elektroinstalace, nová koupelna, nová kuchyně se…

Pronájem bytu 1+1, 47m2, Krnov, Petrovická

Pronájem bytu 1+1, 47 m?, Krnov, ul. Petrovická

Pronájem bytu 4+1, 90m2, Vrbno pod Pradědem, Družební

Pronájem bytu 4+1, Vrbno pod Pradědem, ul. Družstevní

Pronájem bytu 3+1, 70m2, Horní Benešov, Mírové náměstí

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Hledáte exkluzivní nájemní bydlení ve vyšším standardu v Horní Benešově ? Je pro Vás důležitý klid a rozumní nájemníci celého bytového domu? Chcete mít možnost využití zahrady a grilovacího posezení? Vaše odpovědi jsou ano? V tom případě máme pro Vás jedinečnou možnost…

Pronájem bytu 1+1, 40m2, Holčovice

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Dovolujeme si nabídnout k pronájmu byt o velikosti 1+1 a podlahové ploše 43m2. Byt je po celkové rekonstrukci, v bytě je nová kuchyňská linka, stůl, židle, kombinovaný sporák, bojler. Vytápění může být řešeno olejovými radiátory nebo kamny, čímž bude být snížena spotřeba…

Pronájem bytu 1+1, 35m2, Krnov

Pronájem bytu 1+1, 35 m?, Krnov

Pronájem bytu 2+1, 62m2, Krnov - Pod Cvilínem, Opavská

1. opavská realitka s.r.o.

Nabízíme pronájem bytu 2+1 na Opavské (u Kauflandu) v Krnově. Byt se nachází ve třetím patře bez výtahu cihlového domu , o celkové výměře 62 m2. Byt má jeden pokoj neprůchozí a jeden průchozí, okna jsou původní, v koupelně je vana. Byt má vlastní…

Pronájem bytu 3+1, 90m2, Úvalno

Broker Consulting, a.s.

Pronájem, Byty 3+1, 90 m2 -

Aktualizováno
8.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 3+1, 74m2, Rýmařov, Příkopy

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme k pronájmu byt o vnitřní dispozici 3+1 a výměře 74m2, nacházející se v 2 patře s výtahem. Byt procházel od roku 2015 průběžnou rekonstrukcí a údržbou vnitřních částí. Byt je vybavený vestavěnými skříněmi, pračkou. V ložnici se nachází lodžie. Byt se…

Pronájem bytu 3+1, 75m2, Krnov, Krásné Loučky

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Pronájem bytu po zdařilé rekonstrukci 3+1 v Krnově - Kr. Loučkách, II. NP. V bytě je nová elektroinstalace, omítky, plastová okna, podlahy, kuchyňská linka vč. spotřebičů, koupelna se sprchovacím koutem, tech. místnost. V bytě je topení na tuhá paliva, které v současné…

Pronájem bytu 4+1, 116m2, Krnov - Pod Bezručovým vrchem, Bruntálská

1. opavská realitka s.r.o.

Nabízíme k pronájmu celé 1.patro prvorepublikové vily v Krnově s dispozicí 4+1+ 2 balkóny. Velikost 140 m2 + 31 m2 balkóny. Jedná se o slunný prostorný byt s výhledem na 3 světové strany. Byt má koupelnu s vanou, samostatné WC s umyvadlem,…

Pronájem bytu 1+1, 38m2, Razová

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme k pronájmu, slunný byt o vnitřní dispozici 1+1 obytná plocha 38m2. Neprůchozí pokoje. Byt prošel kompletní rekonstrukcí a nikdo v něm ještě nebydlel ( nová elektroinstalace, nová koupelna, nová kuchyně se spotřebiči ). Dům napojený na vysokorychlostní internet,…


TOPlist TOPlist