6 523 aktuálních nabídek
od 202 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Havířov
V okruhu
Havířov
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Rodinné domy na prodej, Havířov

Aktuálně se zde cena domů k prodeji pohybuje od 420 000 Kč do 6 999 000 Kč

Ceny domů v obci Havířov

Cena domů na prodej v obci Havířov se momentálně pohybuje od 420 000 Kč do 6 999 000 Kč.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější domy k prodeji v obci Havířov. Rekreační objekty, jako jsou chaty a chalupy, se v oblasti Havířova nabízejí od 420 000 Kč.

Jaké jsou domy na prodej v obci Havířov?

Na trhu v Havířově jsou v současné době nejpočetnější rodinné domy (17) v cenách od 2 890 000 Kč, následují chaty (1) od 420 000 Kč.

Jaký dům koupit a na co si dát pozor?

Při výběru domu myslete na to, že zde budete žít svůj celý, každodenní život. Co to znamená?

Představte si, že zde vy i vaši potomci každý den vstávají a dopravují se do školy, zaměstnání, do kroužků. Je dům dopravně dostupný pro všechny členy domácnosti (a zůstane takový, až děti začnou chodit na střední školu a vy změníte práci)? Bude dům obytný i na stáří, nebo se kvůli schodům a koupelně stane příliš bariérovým? V novém domově budete trávit léto i zimu, představte si údržbu zahrady a zeleně, odklízení sněhu a podobně, abyste nebyli nepříjemně překvapeni.

V úvahu berte také dispozice domu, které hrají svou roli. Přízemní dům je nebo se může upravit jako bezbariérový, patrový dům nabízí více místa i na malém pozemku. Řadový dům může přinášet určitou ztrátu soukromí, ale je obvykle levnější než samostatně stojící domy.

Stav domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro obec Havířov na prodej nabízeny domy v bezvadném stavu (7), v dobrém stavu (3), k rekonstrukci (2), po rekonstrukci (2), rozestavěné (1).

Nemovitosti před rekonstrukcí nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších domech, ale třeba novostavbách. Před koupí dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka. Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda je v pořádku střešní krytina a krovy, parapety a okapy, podlahy. Zkontroluje třeba statiku domu, přepočítá obytnou plochu. Má nemovitost všechny nutné revize, je kolaudovaná, není zde nežádoucí zatížení služebností? Užitečné je také ujištění, že je dům pojistitelný, tedy že například splňuje požadavky na požární bezpečnost nebo nestojí v povodňové zóně.

Existuje také služba inspekce nemovitostí. Inspektor je certifikovaný odborník a najde v domě i skryté vady. Zvažte, zda se vám nevyplatí si jej pozvat.

Na koupi domu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší dům, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům v obci Havířov, který má obytnou plochu 190 m2.

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v obci Havířov se dají právě teď najít domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 3801 m2 má dům za cenu 3 290 000 Kč v obci Havířov. Naopak nejmenší pozemek o výměře 463 m2 získáte při koupi domu v obci Havířov za cenu 3 990 000 Kč.

Velký pozemek u domu přináší určitou svobodu. Můžete zde mít zahradu, posezení, bazén, hřiště pro děti nebo domek s dílnou, můžete zde mít výběh pro psa. Otázkou je, zda něco z toho chcete, potřebujete a zda budete mít dostatek času a prostředků na údržbu.

Malý pozemek vám sice nedává mnoho prostoru kolem domu, ale nevyžaduje tolik údržby. Záleží také na okolí daného pozemku: pokud sousedíte s malými pozemky s rodinnými domy v satelitním městečku, můžete přijít o soukromí. Uprostřed přírody malý pozemek vlastně ani nevadí.

Lokality domů k prodeji

V obci Havířov nabízíme domy v celkem 6 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Domy na prodej v Prostřední Suché (7), Domy na prodej v Dolní Suché (3), Domy na prodej v Šumbarku (3), Domy na prodej v Bludovicích (2), Domy na prodej v Dolních Datyních (1), Domy na prodej v Městě (1).

Poloha domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého domu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Pro majitele automobilu je určitě důležitá vlastní garáž u nemovitosti nebo možnost pohodlného parkování v místě bydliště. Před pořízením domu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Prodej domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti domů k prodeji v obci Havířov uvádějí následující informace: klidná část obce (8), centrum (4), okraj obce (3).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Orientace domu na pozemku

Věnujte pozornost tomu, jak a kde je samotný dům situovaný v rámci pozemku. Ideálně by příjezd k domu měl být ze severu a zde by měly být také vstupní prostory, chodby, schodiště, WC a podobné místnosti v domě. Nejcennější část vašeho pozemku je ta na jih od domu. Zde se nachází klidová zóna, kdy právě sem chcete mít orientovány hlavní obytné místnosti domu.

Nabídka domů v obci Havířov dle inzerenta:

V Havířově a okolí pochází 18 domů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde domy k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (4), BIDLI reality, a.s. (2), Féroví Makléři (1), Realpart servis, s.r.o. (1), NEXT REALITY GROUP a.s. (1), Biernatová Jitka - Reality Ideally (1), Realitní kancelář STING, s.r.o. (1), Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR (1), Ostrafin Reality s.r.o. (1) a Realitní kancelář STING, s.r.o. (1).

Prodej domů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy domů:

Jak najít vhodný dům na prodej v obci Havířov?

Pokud máte konkrétní představu domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný dům na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Havířov 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout dům v Havířově?

V obci Havířov působí 87 realitních makléřů, spadajících pod 45 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc, JOLK REALITY Opava a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Havířov

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Marie Kostomlatská, Lenka Sendžová, Petr Štěpánek, Karin Davidová, František Kalina, René Cechel, Miroslav Zmuda, Gabriela Árnason, Tereza Spustová a Jakub Kubíček.

Nejvíce nemovitostí v okolí Karviné nabízí Marie Kostomlatská (51). Pokud chcete prodat či pronajmout dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 19

Prodej rodinného domu, 168m2, Havířov, Prachatická

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Pokud hledáte moderní dům s menší, nenáročnou zahrádkou, na vesnici a přesto v těsné blízkosti města, je tato nabídka určena právě vám. Novodobý řadový dům s garáží a velice zajímavou prostornou verandou naleznete v Havířově Dolní Suché. V místě…

Prodej rodinného domu, 160m2, Havířov - Bludovice

HVB Real Estate s.r.o.

Prodej dvoupodlažního podsklepeného (lze i jako dvougenerační) rodinného domu 6+2, se dvěma garážemi, zahradou a bazénem na pozemku o celkové ploše 977 m2. Dům je v udržovaném stavu a po částečné rekonstrukci (plastová okna - trojskla, proveden…

Prodej rodinného domu, 200m2, Havířov - Dolní Datyně, Datyňská

Dovoluji si Vám představit samostatně stojící rodinný dům a pozemky. Dům je vhodný pro větší rodinu, nebo jako zázemí pro někoho, kdo má rád koně či jiná zvířata. Bydlení v něm je tak velmi klidné a s dostatkem soukromí. Dům byl postaven v roce 1991 a je průběžně…

Prodej rodinného domu, Havířov, Nový Svět

Nabízíme rodinný dům v klidné části Havířova - Prostřední Suché s rozlehlým pozemkem 5978 m2. Na pozemku stojí rodinný dům a vetší hospodářská budova využitelná jako garáže apod. Dům je dispozičně 4+1 s koupelnou a dvěma WC. Na pozemku je vlastní studna…

Prodej rodinného domu, Havířov - Dolní Suchá, Na Bartošůvce

I.E.T. Reality, s.r.o.

Připravujeme elektronickou aukci prodeje zděného rodinného domu se dvěma bytovými jednotkami, obě o dispozici 3+1, a to na ul. Na Bartošůvce 104/6. Havířov - Dolní Suchá. Celková podlahová plocha je 216 m2. Součástí prodejní ceny jsou také pozemky vedené jako…

Prodej rodinného domu, Havířov - Prostřední Suchá

AMBRA REAL group s.r.o.

Rodinný dům o velikosti 5+1 se nachází v Havířově – Prostřední Suché. V přízemí domu jsou k dispozici tři pokoje, kuchyň, špajz, koupelna s vanou, umývadlem a přípojkou na pračku, WC, vstupní prostor, zimní zahrada. Schodištěm se dostaneme do 2NP. kde se…

Prodej rodinného domu, Havířov, Petřvaldská

Dovolujeme si Vám nabídnout novostavbu rodinného domu 3+kk, ve stylu bungalovu na ulici Petřvaldská, ve velmi žádané lokalitě Havířov – Šumbark. V domě je zádveří, obývací pokoj s kuchyní, dva samostatné pokoje, koupelna, ve které je vana i sprchový kout…

Prodej chaty, Havířov, Orlovská

Hledáte klidné místo, kde si můžete odpočinout od shonu velkoměsta? Máme pro Vás jedinečnou příležitost - prodej zahradní chatky s pozemkem v malé zahrádkářské osadě poblíž Tesca v Havířově. Osada se skládá pouze z 14 zahrad, takže zde můžete zažít opravdový klid…

Prodej rodinného domu, Havířov, Petřvaldská

Dovolujeme si Vám nabídnout novostavbu rodinného domu 4+kk, ve stylu bungalovu, na ulici Petřvaldská ve velmi žádané lokalitě Havířov – Šumbark. V domě je zádveří, obývací pokoj s kuchyní, tři samostatné pokoje, šatna 4,27 m2, koupelna, ve které je…

Prodej rodinného domu, 98m2, Havířov, Jarošova

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům v okrajové vilové části Havířov - Šumbark. Dům je součástí dvojdomku a každá část je samostatně napojená na inženýrské sítě - kanalizace, vodovodní řád, elektřina, plyn. V roce 2015 prošel dům částečnou rekonstrukcí - zateplení…

Prodej rodinného domu, 180m2, Havířov - Dolní Suchá, Nad Tratí

Nabízíme k prodeji prostorný RD 4+1 s pozemkem o celkové výměře 1.041 m2, na ul. Nad tratí, Havířov Dolní Suchá. Dům byl stávajícím vlastníkem průběžně rekonstruován, kdy byly vyměněny okna za plastová (2006), nové rozvody topení do měděných…

Prodej rodinného domu, 160m2, Havířov - Prostřední Suchá, Protější

BIDLI reality, a.s.

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! .Nabízíme k prodeji rodinný dům v Havířově-Prostřední Suché. V 1. nadzemním podlaží se nachází vstupní chodba, 3 pokoje a kuchyně, koupelna, samostatně stojící…

Prodej rodinného domu, 190m2, Havířov

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme Vám k prodeji dvougenerační, celopodsklepený rodinný dům ve velmi žádané části v Havířově Bludovicích, se dvěma garážemi a zahradou s altánem k posezení a bazénem. V rodinném domě se nacházejí dvě bytové jednotky o velikosti 4+1. Součástí RD je…

Prodej rodinného domu, 190m2, Havířov - Prostřední Suchá, Malá

BIDLI reality, a.s.

Doporučuji Vám ke koupi tento prostorný, rodinný dům, s dispozicí 6+2, v žádané lokalitě Havířova - Prostřední Suché. V 1. a 2. NP jsou stejné bytové jednotky s rozlohou 95 m2 a dispozicí 3+1, kdy v každé z nich je také praktická komora.…

Prodej rodinného domu, Havířov

Velice rádi bychom Vám nabídli k prodeji započatou stavbu rodinného domu, ve velmi vyhledávané lokalitě v Dolní Suché na ulici Prachatická. Navrhovaný dům je typu bungalov o dispozici 4+kk s technickou místností, obytné ploše 90 m2 a pozemkem…

Prodej rodinného domu, Havířov, Nový Svět

Kdo by v našich končinách neznal Finské domky, žejo... Jeden pro vás mám, je po nádherné kompletní rekonstrukci, dispozičně je řešen jako 3+kk s dvěma horními prostory navíc a jsem si jistý, že druhý takový nenajdete. V celém domě je podlahové vytápění, v každém…

Prodej rodinného domu, Havířov - Dolní Suchá, Lazecká

Féroví Makléři

Hledáte rodinný dům v blízkém okolí města Havířov a k němu třeba i zázemí pro své podnikání? Rádi byste pořídili bydlení v rodinném domě se zahradou a zároveň přivýdělek v podobě pronájmu menších obchodních prostor vhodných např. jako prodejna, cukrárna, kancelář,…

Prodej rodinného domu, Havířov - Prostřední Suchá, Stará

Nabízíme na prodej rodinný dům o dispozici 2+1 s hospodářskou budovou a garáží, obec Havířov - Prostřední Suchá, ul. Stará. Nemovitost se nachází v žádané podnikatelské lokalitě, v bezprostředním dosahu všech obchodů a služeb. Zastavěná plocha domu činí…

Prodej rodinného domu, 100m2, Havířov, U Hřiště

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme k prodeji rodinný dům po rekonstrukci s dispozicí 5+1. V rámci rekonstrukce zde proběhlo zateplení, hydroizolace, nová fasáda, nová střešní krytina, interiérová rekonstrukce, nová elektroinstalace, voda v plastu. V přízemí domu je zádveří, samostatná kuchyň…


TOPlist TOPlist