6 331 aktuálních nabídek
od 219 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Havířov
V okruhu
Havířov
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Prodej bytů, Havířov

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 719 000 Kč do 2 901 640 Kč

Ceny bytů v obci Havířov

Cena bytů na prodej v obci Havířov se momentálně pohybuje od 719 000 Kč do 2 901 640 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,39 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 3 226 Kč do 13 020 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v této obci se pohybuje kolem 30 923 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 58 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v obci Havířov.

Jaké jsou byty na prodej v obci Havířov?

Na trhu v Havířově jsou v současné době nejpočetnější byty 2+1 (10) v cenách od 1 090 000 Kč, následují byty 3+1 (10) od 1 000 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (4) od 719 000 Kč, byty 4+1 (3) od 1 690 000 Kč, byty 2+kk (3) od 1 200 000 Kč, pokoje (1) od 2 300 000 Kč, byty 4+kk (1) od 2 850 000 Kč a byty 1+1 (1) od 890 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v obci Havířov, je byt za cenu 2 300 000 Kč v obci Havířov, který má obytnou plochu 130 m2.

Lokality bytů k prodeji

V obci Havířov nabízíme byty v celkem 3 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty na prodej v Podlesí (12), Byty na prodej v Šumbarku (11), Byty na prodej v Městě (10).

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (15), centrum (8), sídliště (3), rušná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (16). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Havířově s garáží nebo byty v Havířově s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (4) a 2. patře (4), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (15). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (4). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Havířov na prodej byty v bezvadném stavu (15), v dobrém stavu (8), k rekonstrukci (3), po rekonstrukci (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v Havířově dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Havířov nabízejí nejčastěji panelové byty (15). V nabídce k prodeji jsou také montované byty (1), jiné byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Nabídka bytů v obci Havířov dle inzerenta:

V Havířově a okolí pochází 33 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (6), REALITY PRORADOST s.r.o. (4), SBD REALITY (3), Realitní kancelář STING, s.r.o. (2), Realitní kancelář STING, s.r.o. (2), NEXT REALITY GROUP a.s. (2), Ostrafin Reality s.r.o. (2), RE/MAX Magnum (1), Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR (1) a SPECIAL REALity (1).

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v obci Havířov?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Havířov 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Havířově?

V obci Havířov působí 73 realitních makléřů, spadajících pod 37 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, ostravskárealitní.cz Ostrava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Havířov

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Gabriela Árnason, René Cechel, Tereza Spustová, Marie Kostomlatská, Miroslav Zmuda, František Kalina, Petr Štěpánek, Jaromír Kohut, Martina Nedojedlá a Kateřina Vlachopulosová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Karviné nabízí Gabriela Árnason (71). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+1, 68m2, Havířov, Nákupní

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme slunný byt o dispozici 3+1 se zasklenou lodžií na ul. Nákupní, Havířov - Šumbark. Jedná se o byt 68m2, v družstevním vlastnictví. Byt je prostorný, udržovaný, částečně rekonstruován. Kuchyně je řešená s jídelní částí, spíží…

Prodej bytu 3+1, 67m2, Havířov, 17. listopadu

Nabízíme Vám k prodeji družstevní byt 3+1 v Havířově na ul. 17. listopadu. Tento se nachází ve 4. patře domu s výtahem, v žádané lokalitě. V dosahu pár minut je MHD, škola, školka, obchody, restaurace, lékař, banka atd. Byt není zatížen žádným úvěrem, revitalizace…

Prodej bytu 3+1, 63m2, Havířov, Lidická

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 na ul. Lidická v Havířově- Šumbark. Byt je po rekonstrukci a je v hodný k okamžitému bydlení bez dalších investic. Zděné jádro, v koupelně i WC nová sanita i obklady a dlažba, v kuchyni nová kuchyňská…

Prodej bytu 3+1, 65m2, Havířov, Nad Terasou

Nabízíme Vám byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 s lodžií na ul. Nad Terasou v Havířově - Podlesí. Tato lokalita je velice žádaná, klidná, s dostupností veškeré občanské vybavenosti. Byt je v původním ale dobrém, udržovaném stavu se zánovní…

Prodej bytu 3+1, 63m2, Havířov, Gustava Klimenta

Chtěli byste se kochat pohledem na Lysou horu a přitom bydlet v Havířově? Tímto pohledem se můžete těšit každý den z Vašeho balkónu, protože mám pro Vás nabídku bytu v osobním vlastnictví ve skvělé lokalitě na ulici Gustava Klimenta v Havířově. Dispozice…

Prodej bytu 4+1, 76m2, Havířov, Junácká

Realitní kancelář STING, s.r.o.

K prodeji nabízíme byt v osobním vlastnictví v přízemí ulice Junácká v Havířově. Bytová jednotka je v původním stavu a je určena k rekonstrukci. Sestává původně ze 4 pokojů, kuchyně a sociálního zázemí. V minulosti byl jede n pokojů spojen…

Prodej bytu 3+1, 71m2, Havířov, Jílová

Nabízíme Vám k prodeji družstevní byt 3+1 v klidné lokalitě v blízkosti lesa. Byt se nachází v 1. patře domu na ul. Jílová. Byt je v dobrém a udržovaném stavu, v kuchyni je zánovní kuchyňská linka se spotřebiči. Byt disponuje velkou zasklenou lodžií…

Prodej bytu 2+1, 57m2, Havířov, Jaroslava Vrchlického

Nabízím vám ke koupi vzdušný, velmi hezky řešený družstevní byt po zdařilé rozsáhlé rekonstrukci dispozice 2+kk o podlahové ploše 57m2 s velkým zaskleným balkónem, který se nachází ve 3. nadzemním podlaží bytového domu na ul. Jaroslava Vrchlického v Havířově.…

Prodej bytu 2+1, 44m2, Havířov - Šumbark, Orlí

Realitní kancelář SLEZSKÝ DŮM s.r.o.

Nabízíme Vám k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví o výměře 44 m2, na ulici Orlí v Havířově Šumbarku. V bytě byly provedeny menší renovace (plovoucí podlahy, dveře...) a původní bytové jádro je nově v obkladech. Dům je po revitalizaci…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 27m2, Havířov - Šumbark, Lidická

Hledáte malý, ale přesto velice pěkný byt s božským výhledem na Beskydy, které můžete pozorovat z lodžie? V tom případě jste na správné adrese. Nyní máte možnost si koupit tento družstevní byt 1+kk, který nachází na ulici Lidická v Havířově - Šumbarku.…

Prodej bytu 3+1, 62m2, Havířov, Školní

Vaše útočiště s osobním dotekem: Prodej bytu 3+1 v klidné části Havířova - Šumbark! Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se majitelem tohoto útulného bytu v oblíbené městské části. Tento byt s dispozicí 3+1 v družstevním vlastnictví je vašim bezpečným útočištěm…

Prodej bytu 2+kk, 51m2, Havířov - Šumbark, Letní

Se souhlasem majitele, nabízíme ve výhradním zastoupení velmi hezký a útulný byt v osobním vlastnictví, v okrajové části Havířova - Šumbarku. Byt se nachází v ideálním 2.NP bytového domu na ul. Letní, je v původním stavu bez úprav, pouze rozvody elektřiny již…

Prodej bytu 1+1, 26m2, Havířov, Moskevská

Hledáte ideální byt pro sebe, babičku, dceru, syna nebo jste v páru kdy plánujete první společné bydlení? Tak neváhejte a kupte si tento byt 1+1 o 26 m2, který se nachází v 1NP panelového domu po revitalizaci. Velkou výhodou je výška oken, která Vám zajistí…

Prodej bytu 3+1, 66m2, Havířov - Město, Lašská

Nabízím k prodeji byt 3+1 s balkonem v osobním vlastnictví na ul. Lašská v Havířově. Největší výhodou pro koupi tohoto bytu je lokalita, ve které se byt nachází a také si vás může získat tím, že si ho zrekonstruujete dle své představy včetně předělání…

Prodej bytu 2+1, 58m2, Havířov - Podlesí, Karla Havlíčka Borovského

Přemýšlíte o koupí a rekonstrukci bytu? Rádi byste byt v lukrativní lokalitě v Havířově na ul.Borovského, po celkové rekonstrukci dle nejmodernějších trendů? Pak čtěte naši nabídku. Dovoluji si Vám nabídnout prostorný, nově luxusně zrekonstruovaný byt, v o velikosti…

Prodej bytu 2+1, 44m2, Havířov - Šumbark, Marie Pujmanové

V exklusivním zastoupení si dovolujeme představit vám moc pěkný byt 2+1, který se nachází na začátku ulice M. Pujmanové v krásném, příjemném a klidném prostředí plném zeleně s veškerou občanskou vybaveností na dosah ruky. Stačí si nastěhovat nábytek a můžete bydlet,…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 30m2, Havířov - Šumbark, Zvonková

Ve výhradním zastoupení majitele si dovolujeme Vám nabídnout moc pěkný a dobře situovaný, světlý byt 1+kk vhodný k okamžitému užívání nebo také k úpravám dle vlastních představ, Byt se nachází ve velmi udržovaném vchodě s příjemnými starousedlíky. Čisté, klidné…

Prodej bytu 3+1, 65m2, Havířov, Mánesova

Nová cena Hledáte- li prostorný byt v Havířově jeden jsem si pro Vás připravil. Bytu 3+1 v klidné části Havířova - ideální pro větší rodinu. Máte-li větší rodinu a hledáte ideální bydlení v klidné lokalitě Havířova, máme pro vás skvělou nabídku! Nabízíme prostorný…

Prodej bytu 2+kk, 64m2, Havířov, Dlouhá třída

Tento krásný byt je řešen jako velmi prostorné 2+kk, ale vzhledem k jeho velikosti a dispozicím v něm můžete pohodlně vytvořit další pokoj. V minulosti zde proběhla rekonstrukce, při které došlo ke změně dispozic, díky které se budete v bytě cítit opravdu skvěle!…

Prodej bytu 2+1, 50m2, Havířov, Národní třída

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme Vám byt o velikosti 2+1 na ul. Národní třída, Havířov-Město. K bytu patří 2 sklepní kóje v 1. PP. Umístění bytové jednotky je ve 4. NP v domě po celkové revitalizaci. Výhled na 1 světovou stranu. Vlastnictví - družstevní bez možnosti převodu…


TOPlist TOPlist