7 154 aktuálních nabídek
od 201 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Nový Jičín
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byty k pronájmu Nový Jičín

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 17 000 Kč

Ceny bytů v okrese Nový Jičín

Cena bytů k pronájmu v okrese Nový Jičín se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 17 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v okrese Nový Jičín.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese Nový Jičín?

Na trhu v Novém Jičíně jsou v současné době nejpočetnější byty 3+1 (6) v cenách od 9 000 Kč, následují byty 2+kk (5) od 9 000 Kč, byty 2+1 (5) od 8 900 Kč, byty 1+1 (4) od 7 500 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (3) od 8 500 Kč, byty 4+kk (2) od 14 000 Kč a byty 3+kk (1) od 14 500 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v okrese Nový Jičín, je byt za cenu 9 000 Kč za měsíc v obci Frenštát pod Radhoštěm, který má obytnou plochu 68 m2.

Lokality bytů na pronájem

V okrese Nový Jičín nabízíme byty v celkem 10 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů v Novém Jičíně (9), Pronájem bytů ve Frenštátě pod Radhoštěm (7), Pronájem bytů v Příboře (2), Pronájem bytů v Kopřivnici (2), Pronájem bytů v Jeseníku nad Odrou (1), Pronájem bytů v Bílovci (1), Pronájem bytů v Šenově u Nového Jičína (1), Pronájem bytů ve Starém Jičíně (1), Pronájem bytů v Petřvaldě (1), Pronájem bytů v Trojanovicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Nový Jičín sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Ostrava-město, Frýdek-Místek, Vsetín, Přerov a Opava.

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (10), klidná část obce (3).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Novém Jičíně s garáží nebo byty v Novém Jičíně s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (6) a 2. patře (1), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (10). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (2). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Nový Jičín k pronájmu byty v bezvadném stavu (14), v dobrém stavu (10), novostavby (1), po rekonstrukci (1).

Nájem bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Nový Jičín nabízejí nejčastěji panelové byty (7). V nabídce na pronájem jsou také zděné byty (7), jiné byty (2) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů v okrese Nový Jičín dle inzerenta:

V Novém Jičíně a okolí pochází 26 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: Claris realitní kancelář s.r.o. (7), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (5), CENTURY 21 Česká republika (5), Reality Kocourek s.r.o. (2), M&M reality holding a.s. (2), Heimstaden Czech s.r.o. (2), DĚLÁME REALITY SRDCEM s.r.o. (1), FLEXI REALITY s.r.o (1), a Rybka Reality s.r.o (1).

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v okrese Nový Jičín?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Nový Jičín 5 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Novém Jičíně?

V okrese Nový Jičín působí 165 realitních makléřů, spadajících pod 62 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, Realitní společnost Morava Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AZET Reality Ostrava, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko, JOLK REALITY Opava, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Nový Jičín

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Mgr. Olga Galiová, Renata Hrůzová, Pavel Petruška, Bert Ramp, Romana Kneslová, Ing. Daniel Rapák, Ing. Petr Podhajský, Karolína Kunzlová, Naděžda Hloušková Srněnská a Marta Drozdová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Nového Jičína nabízí Mgr. Olga Galiová (24). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 2+1, 63m2, Frenštát pod Radhoštěm, Školská čtvrť

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně pronájem pěkného bytu 2+1 s balkonem v 1. patře nízkopodlažního cihlového domu ve Školské čtvrti, je vybaven dle fotografií. Kuchyňská linka se spotřebiči, lednice, automatická pračka. Pokoje jsou neprůchozí, v předsíni je velká…

Pronájem bytu 1+1, 40m2, Frenštát pod Radhoštěm, 6. května

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně pronájem bytu 1+1+komora s oknem ( ložnička ), byt se nachází v I.p domu po revitalizaci v blízkosti centra. Je v udržovaném stavu, plastová okna včetně žaluzií, podlahy parketové čtverce, k dispozici koberce a další drobné…

Pronájem bytu 2+kk, 48m2, Frenštát pod Radhoštěm, Horní

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem zařízené bytové jednotky 2 + kk v podkroví rodinného domu na Horní ulici ve Frenštátě pod Radhoštěm. Byt se nachází téměř v centru obce, kde najdete veškeré občanské vybavení. Centrální vytápění. V nájmu je započítáno vytápění.…

Pronájem bytu 3+1, 75m2, Nový Jičín, Dlouhá

Nabízíme k pronájmu byt v osobním vlastnictví s prosklenou lodžií, který se nachází v 1 NP o výměře 75 m2. Byt prošel rekonstrukcí cca v roce 2015 (kuchyňská linka, koupelna, WC, plastová okna, podlahy). Na podlahách jsou plovoucí podlahy,…

Pronájem bytu 2+1, 61m2, Frenštát pod Radhoštěm, Nádražní

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně možnost dlouhodobého pronájmu prostorného, kompletně nově zrekonstruovaného bytu 2+1 + dva sklepy ve Frenštátě p/R. Je situován v 2.p/2.p v bytovém cihlovém domě po revitalizaci. Byt je energeticky nenáročný, vše tj. topení + TUV na el.…

Pronájem bytu 1+1, 38m2, Trojanovice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně podnájem družstevního bytu 1 + 1 v nízkopodlažní bytovém domě v Trojanovicích. Byt je po rekonstrukci, prostorný, vzdušný, velice vkusně kompletně zařízen. Plastová okna včetně žaluzií, vinylové podlahy, kuchyňská linka s vestavěnými…

Pronájem bytu 2+kk, 61m2, Petřvald - Petřvald 1-Petřvald

DĚLÁME REALITY SRDCEM s.r.o.

Novinka v nabídce. Krásný a prostorný nový byt s předzahrádkou a vlastním parkováním. Byt s dispozicí 2+kk, 61 m2 v obci Petřvald (u Mošnova) se nachází v 1 podlaží v domě po celkové revitalzaci (plastová okna, zateplení, rozvody, střecha,…

Pronájem bytu 1+1, 46m2, Kopřivnice, Pod Morávií

Claris realitní kancelář s.r.o.

Pronájem bytu 1+1 s komorou, družstevní vlastnictví, podlahová plocha 44 m2, v 8. patře z 8, bezbariérový přístup, byt je v původním, ale udržovaném stavu, umakartové jádro, koupelna s vanou, samostatné WC, PVC okna, podlahy: obývací pokoj…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 32m2, Frenštát pod Radhoštěm

Nabízíme pronájem bytu 1+kk v přízemí zatepleného rodinného domu ve Frenštátě pod Radhoštěm, na ul. Horní. Byt o velikosti cca 32m2 je z větší části zařízený - lednice, mikrovlnná trouba, varná deska a postel. Bytová jednotka je rekonstruovaná - podlahy PVC, …

Pronájem bytu 3+kk, 70m2, Nový Jičín, Hoblíkova

Claris realitní kancelář s.r.o.

Pronájem atypického mezonetového bytu 3+kk v Rezidenci Hoblíkova v Novém Jičíně. Byt se nachází ve 3 a 4 nadzemním podlaží bytového domu s výtahem a má balkón. Dispozičně je byt řešený tak, že v 3NP je vstupní pokoj se schodištěm a v patře je jeden…

Pronájem bytu 2+1, 48m2, Bílovec, Městský kopec

Rybka Reality s.r.o

Nabízíme Vám k pronájmu prostorný byt 2+1 s výměrou 51 m² s balkónem na ulici Městský kopec v Bílovci. V bytě je útulná ložnice s vestavěnou skříni a manželskou postelí (bez matrace), průchozím obývacím pokojem a kuchyní. Bytová jednotka se nachází…

Pronájem bytu 2+kk, 82m2, Nový Jičín, Tyršova

Claris realitní kancelář s.r.o.

Pronájem mezonetového podkrovního bytu 2+kk o výměře 81,6m2 v Novém Jičíně, ul. Tyršova. Byt i bytový dům jsou po celkové rekonstrukci. Byt se nachází ve IV. a V.NP. Zánovní kuchyňská linka, plovoucí podlahy, koupelna s vanou, vytápění a ohřev vody plynovým…

Aktualizováno
9.995,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+kk, 37m2, Nový Jičín, Budovatelů

FLEXI REALITY s.r.o

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt 2+kk s lodžií, 37 m2, na ul. Budovatelů v Novém Jičíně, který se nachází ve 4. patře / 9 (tzn. v 5. podlaží) revitalizovaného panelového domu. V bytě proběhla celková rekonstrukce, při které došlo…

Pronájem bytu 4+kk, 106m2, Příbor, náměstí Sigmunda Freuda

CENTURY 21 Česká republika

Exkluzivně Vám nabízím k pronájmu 4+KK v historické části Příbora přímo na náměstí. Jedná se o krásný slunný atypický byt. V několika místnostech jsou citlivě zrekonstruované klenby. V pokojích na zemi parkety. Samostatná jídelna s kuchyňským koutem je…

Aktualizováno
12.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 3+1, 61m2, Frenštát pod Radhoštěm, Dolní

Připravujeme pro Vás k pronájmu tento prostorný a slunný byt v žádané lokalitě v blízkosti aquaparku. Velkou výhodou bytu je balkón a nová kuchyňská linka. V domě je výtah. V blízkosti domu je školka. Do centra Frenštátu a na Aquapark cca 5 min. pěší chůze.…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 32m2, Nový Jičín, Žerotínova

Claris realitní kancelář s.r.o.

Nabízíme Vám pronájem téměř nového bytu 1+kk v centru Nového Jičína, ulice Žerotínova. Celý bytový dům je po dokončené rekonstrukci, tento volný byt se nachází ve 4. patře bez výtahu. Nájemcům je k dispozici kolárna (dům nemá sklepy). Cena nájmu 8.900Kč bez záloh na energie…

Pronájem bytu 3+1, 72m2, Nový Jičín, Riegrova

CENTURY 21 Česká republika

Nabízíme Vám k pronájmu prostorný byt 3+1 o velikosti 72m2, který se nachází v Novém Jičíně na ulici Riegrova. Částečně zrekonstruovaný byt se zděným jádrem je umístěn v 1. nadzemním podlaží zatepleného panelového domu s výtahem. Součástí nájmu je také sklep…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 41m2, Nový Jičín, Hoblíkova

Claris realitní kancelář s.r.o.

Podnájem bytu 1+kk s velkou terasou v Novém Jičíně, ul. Hoblíkova. Užitná plocha 41m2, Nadstandardní bydlení ve velmi vkusně a elegantně zrekonstruovaném objektu,k dispozici výtah, sklepy, parkování v zabezpečeném areálu za poplatek. Majitel požaduje složení…

Aktualizováno
9.300,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+kk, 42m2, Kopřivnice, Záhumenní

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk v Kopřivnici. Byt s balkonem se nachází v pátém podlaží domu s výtahem v centru města. Výborná dopravní dostupnost, všechny služby a obč. vybavenost v dosahu. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem. Nájemné zahrnuje zálohy…

Pronájem bytu 2+1, 60m2, Šenov u Nového Jičína, Malostranská

Nabízím vám 2+1 byt v rodinném domě. Dům se nachází v klidné časti obce v Šenově u Nového Jičína, s dobrou dostupností do města autem 3 minuty, pěšky cca 10 minut. V dosahu veškerá občanská vybavenost. Byt se pronajímá plně vybavený (lednička, pračka, nádobí,…


TOPlist TOPlist