Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1 o podlahové ploše 46m2, který nabízí čisté, moderní provedení bez nutnosti dalších investic. Jednotka prošla důkladnou rekonstrukcí, při které byl kladen důraz na funkčnost, nadčasový vzhled a kvalitu provedení.
V rámci úprav byly realizovány nové rozvody elektřiny, kompletně nová koupelna i kuchyňská linka vyrobená na míru. V celém bytě jsou položeny
Exkluzivně Vám nabízím k prodeji penzion s tradicí a atraktivní polohou přímo pod hradem Kolštejn v obci Branná. Nemovitost se nachází jen pár minut od vlakového nádraží a v těsné blízkosti turistických i cyklistických tras. Díky tomu je ideálním místem pro celoroční rekreaci i podnikání. V případě investice předpokládaná návratnost 8% ročně.
Celková užitná plocha nemovitosti činí 513 m2
Exkluzivně Vám nabízím k prodeji pension s tradicí a atraktivní polohou přímo pod hradem Kolštejn v obci Branná. Nemovitost se nachází jen pár minut od vlakového nádraží a v těsné blízkosti turistických i cyklistických tras. Díky tomu je ideálním místem pro celoroční rekreaci i podnikání. V případě investice předpokládaná návratnost 8% ročně.
Celková užitná plocha pensionu činí 513 m2