7 935 aktuálních nabídek
od 203 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Upřesnit požadovanou lokalitu
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Pozemky na prodej, Šternbersko

Aktuálně se zde cena pozemků k prodeji pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč

Ceny pozemků v České republice

Cena pozemků na prodej v České republice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 4,84 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od několika tisíc Kč do 518 501 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější pozemky k prodeji v České republice.

Jaké jsou pozemky na prodej na našem trhu?

Na trhu v České republice jsou v současné době nejpočetnější stavební parcely (3084) v cenách od 0 Kč, následují zemědělská půda (1896) od 21 600 Kč, ostatní pozemky (959) od 20 100 Kč, louky (799) od 22 500 Kč, zahrady (710) od 26 250 Kč, komerční pozemky (632) od 35 200 Kč, lesy (500) od 11 180 Kč a vodní plochy (31) od 40 000 Kč.

Typy pozemků

Stavební pozemky nebo také stavební parcely umožňují stavbu domu (zastavěná plocha a nádvoří). Zemědělský pozemek zahrnuje ornou půdu, zahradu, louku (trvalý travní porost), ale také například ovocný sad či vinici nebo chmelnici. Dalším specifickým druhem pozemku je lesní pozemek. Samostatnou kapitolou jsou vodní plochy. Pokud se konkrétní pozemek nevejde do jedné z výše uvedených kategorií, uvádí se jako ostatní plocha.

Při koupi pozemku si prostudujte územní plán

Typ pozemku, uváděný při jeho prodeji, není jedinou věcí, kterou je třeba sledovat. Důležité je také plánované využití, definované územním plánem obce. V plánu můžete najít informaci o tom, že současná orná půda bude využita pro výstavbu. Dejte si pozor i na různá omezení výstavby.

Lokality pozemků k prodeji

V České republice nabízíme pozemky v celkem 99 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej pozemků v Praze (145), Prodej pozemků v Brně (69), Prodej pozemků v Ostravě (63), Prodej pozemků v Plzni (57), Prodej pozemků v Ústí nad Labem (56), Prodej pozemků v Karviné (45), Prodej pozemků v Olomouci (44), Prodej pozemků v Liberci (41), Prodej pozemků ve Vracově (37), Prodej pozemků v Děčíně (35), Prodej pozemků v Karlových Varech (34), Prodej pozemků v Chebu (33), Prodej pozemků v Bzenci (33), Prodej pozemků v Českých Budějovicích (33), Prodej pozemků v Jeřmanicích (32).

Developerské projekty a novostavby

V případě, že preferujete novostavby a nemovitosti v rámci developerských projektů, pak si v České republice a okolí můžete aktuálně vybrat z těchto nabídek:

Atraktivní pozemek v obchodní zóně ul. Strakonická České Budějovice

Atraktivní pozemek v obchodní zóně

Lokalita: ul. Strakonická České Budějovice
Ceny od 6 000 Kč
Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek v obchodní zóně v příměstí Českých Budějovic v sousedství obchodního domu Sconto, Albert, McDonald, na sousedním pozemku se nachází rozsáhlá myčka automobilů.
Více detailů k projektu Atraktivní pozemek v obchodní zóně.

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny Mýto u Rokycan, lokalita

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny

Lokalita: Mýto u Rokycan, lokalita "U Sladovny"
Ceny od 3 062 000 Kč
V Mýtě u Rokycan, v lokalitě U Sladovny připravila firma IKO stavby s.r.o. výstavbu obytné lokality. Záměrem bylo vytvořit ucelený, kvalitní obytný komplex, kde návrh zástavby vychází z požadavků specifikovaných územním plánem. Objekty jsou komponovány s ohledem na místní podmínky.
Více detailů k projektu Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny.

Dražby a aukce pozemků v České republice

Kromě pozemků standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v České republice také k dispozici 291 pozemků v dražbě či v aukci.

Nabídka pozemků v České republice dle inzerenta:

V České republice pochází 8565 pozemků z nabídky realitních kanceláří a 46 pozemků jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde pozemky k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (2415), FondRealit.cz (636), ORCA ESTATE a.s. (627), Přímý prodej půdy s.r.o. (264), Správa TOP realit s.r.o. (217), CENTURY 21 Česká republika (202), BIDLI reality, a.s. (153), BO! reality a finance (128), Broker Consulting, a.s. (125) a Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (119). Dalších 46 pozemků je nabízených přímo od majitele bez realitky.

Prodej pozemků podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy pozemků:

Turistické oblasti

Vybírat své pozemky můžete v těchto atraktivních lokalitách: Beskydy, Blatensko, České Středohoří, České Švýcarsko, Českomoravská vrchovina, Český les, Chodsko, Chřiby, Doksy - Máchovo jezero, Dolní Berounka, Jeseníky, Jihočeské rybníky, Jizerské hory, Kaplicko, Křivoklátsko, Krkonoše, Krušné hory, Lužické hory, Pálava, Podkrkonoší, Podyjí, Posázaví, Pošumaví, Povodí Orlice, Přesticko, Slovácko, Střední Vltava, Šumava, Táborsko, Valašsko, Západočeské Lázně, Třeboňsko, Javorníky, Lednicko-valticko, Lipno, Český ráj, Novohradské hory, Ostravsko, Českokrumlovsko, Opavsko, Plzeňsko, Brněnsko, Polabí, Bílé Karpaty, Hostýnské vrchy, Adršpašsko, Babiččino údolí a Blaník.

Jak najít vhodný pozemek na prodej v České republice?

Pokud máte konkrétní představu pozemku, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný pozemek na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v České republice 711 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví pozemek podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout pozemek v České republice?

V České republice působí 2000 realitních makléřů, spadajících pod 880 realitních kanceláří, které můžete oslovit.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v České republice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ivana Sychrová, Lucie Opatřilová, Martin Vacek, David Machač, Ing. Daniel Rapák, Veronika Kůrková, Soňa Piatková, Thijs Ramp, Romana Marhounová a Anette Stoszková.

Pokud chcete prodat či pronajmout pozemek vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej stavebního pozemku, 2708m2, Lipina

Ostrov reality

Stavebních pozemků není nikdy dost. Tento pozemek se nachází na okraji obce Lipina. Jeho velikost Vám zaručí komfortní umístění rodinného domu a přitom vám zbyde dostatek místa velkou terasu, bazén a zahradu. Informace o pozemku:- rozměr stavebního pozemku: 29 x 93 m- plocha…

Prodej stavebního pozemku, Mladějovice

Prodej pozemku určeného k výstavbě rodinného domu o celkové výměře 873 m?, který se nachází v nově vznikající zástavbě rodinných domů obce Mladějovice u Šternberka. Pozemek je rovinatý, pravidelného, obdélníkového tvaru. Inženýrské sítě jsou umístěny na hranici pozemku.…

Prodej zemědělské půdy, 57058m2, Šternberk

MojePole.cz

Hledáte vhodnou investiční příležitost jak zhodnotit své volné finance a zároveň se chcete bránit zvyšující se inflaci? Investuje bezpečně do zemědělské půdy. Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout k prodeji pozemky v katastrálním území Štarnov v okrese Olomouc…

Rezervace
3.309.364 Kč (58,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zemědělské půdy, 32415m2, Domašov u Šternberka

MojePole.cz

Využijte jedinečnou investiční příležitost a ochraňte volné finance před znehodnocením. Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout k prodeji pozemky v katastrálním území Domašov u Šternberka v okrese Olomouc v Olomouckém kraji. K prodeji je spoluvlastnický podíl…

Prodej stavebního pozemku, 11569m2, Domašov nad Bystřicí

DACHI s.r.o.

Prodej pozemku vhodného k výstavbě - 11 569m2, Domašov nad Bystřicí. Pozemek se nachází v mírném svahu, s vlastní příjezdovou cestou, sítě v dosahu. Pozemek je vhodný pro nějakého investora. Účel využití plochy- bydlení v rodinných domech, výška zástavby jsou dvě…

Prodej zemědělské půdy, 35209m2, Lipina

o´home reality s.r.o.

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji velice kvalitní a lukrativní pozemky v katastru Lipina u Šternberka o celkové velikosti 35 209 m2 v součtu třech parcel. Vhodné jako investice, po změně územního plánu lze využít na stavbu větrné…

8.450.160,-, (240,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1125m2, Štarnov

metr2 reality s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek s označením A26 o výměře 1125 m2, který vznikne v rámci nového území v obci Štarnov. Pozemek je určen na výstavbu samostatně stojícího rodinného domu o maximálně dvou podlažích.…

3.712.500,-, (3.300,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 803m2, Štarnov

metr2 reality s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek s označením A31o výměře 803 m2, který vznikne v rámci nového území v obci Štarnov. Pozemek je určen na výstavbu samostatně stojícího rodinného domu o maximálně dvou podlažích.…

2.649.900,-, (3.300,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Dražba ostatní, 300m2, Hnojice

Pozemky – ostatní plocha, Hnojice. Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního rejstříku, bez součinnosti účastníků Insolvenčního řízení. Ocenění nemovitosti je převzato z údajů Insolvenčního rejstříku. Dle údajů z Insolvenčního…

Prodej stavebního pozemku, 760m2, Hnojice

metr2 reality s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji krásný stavební pozemek určený k výstavbě rodinného domu o výměře760 m2 v obci Hnojice. Obec Hnojice se nachází 16 km od Olomouce a 7 km od Šternberka. Pozemek se nachází v klidné okrajové části…

1.862.000,-, (2.450,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, Domašov u Šternberka

Nabízíme k prodeji pozemek k výstavbě rodinného domu v obci Domašov u Šternberka. Celková výměra pozemku je 1489 m2. Pozemek se nachází v blízkosti středu malebné obce a je rovinatý. Je situován v jižní části a vzhledem k umístění je…

Prodej stavebního pozemku, 1040m2, Štarnov

metr2 reality s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek určený k výstavbě rodinného domu o celkové výměře 1040 m2. Na plánku se jedná o pozemek s označením 7. K pozemku bude zbudována nová komunikace a na hranici pozemku budou…

3.640.000,-, (3.500,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1607m2, Štarnov

DACHI s.r.o.

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Štarnov u Šternberka o ploše 1607 m2. Pozemek se nachází cca 8 minut autem od Olomouce a 3,5 km od Šternberka (4 min autem) v žádané lokalitě. Umístění nabízí perfektní možnost postavení…

3.100.000 Kč (1.929,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zemědělské půdy, 30413m2, Domašov u Šternberka

MojePole.cz

Hledáte vhodnou investiční příležitost jak zhodnotit své volné finance a zároveň se chcete bránit zvyšující se inflaci? Investujte bezpečně do zemědělské půdy. Exkluzivně nabízím k prodeji podíl na souboru pozemků v katastrálním území Domašov u Šternberka…

Prodej stavebního pozemku, 1607m2, Štarnov

metr2 reality s.r.o.

V zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji stavební pozemek v obci Štarnov, 14 km od Olomouce, 6 km od Šternberka. Pozemek je určen k výstavbě rodinného domu, má výměru 1607 m2, šířka pozemku je 15 m. Přístup k pozemku je z hlavní…

3.214.000,-, (2.000,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zemědělské půdy, 14418m2, Domašov u Šternberka

MojePole.cz

Hledáte vhodnou investiční příležitost jak zhodnotit své volné finance a zároveň se chcete bránit zvyšující se inflaci? Máme pro Vás řešení! Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout k prodeji pozemek v katastrálním území Domašov u Šternberka v okrese Olomouc v …

Prodej zemědělské půdy, 14418m2, Domašov u Šternberka

MojePole.cz

Hledáte vhodnou investiční příležitost jak zhodnotit své volné finance a zároveň se chcete bránit zvyšující se inflaci? Máme pro Vás řešení! Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout k prodeji pozemek v katastrálním území Domašov u Šternberka v okrese Olomouc v …

Prodej stavebního pozemku, 1258m2, Štarnov

metr2 reality s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek určený k výstavbě rodinného domu o celkové výměře 1258 m2. Na plánku se jedná o pozemek s označením 8. K pozemku bude zbudována nová komunikace a na hranici pozemku budou…

4.403.000,-, (3.500,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej komerčního pozemku, 26300m2, Šternberk, Babická

Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.

K prodeji býv. zemědělský areál u města Šternberka. Areál celooplocen, s celkovou výměrou 26 tis. m2. V areálu jsou zpevněné plochy, trávník, tři větší hospodářské budovy (chov drůbeže) a další 4 menší budovy. Areál napojen na rozvody elektřiny, voda…

Prodej ostatní, 7820m2, Komárov

U obce Komárov, která se nachází v Olomouckém kraji, nabízíme k prodeji dva samostatné pozemky o celkové výměře 7 820 m2. V katastru nemovitostí jsou vedeny jako trvalý travní porost a orná půda. V současné době jsou oba pozemky obhospodařovány, velká…


TOPlist TOPlist