Tenhle dům je pořád ještě tak trochu projekt, ale dá se v něm skvěle bydlet a užívat si přednosti, které nabízí, i když by nějaké úpravy ještě snesl.
2.NP je tady moc hezké a jsem přesvědčený, že se tam budete skvěle cítit. Dispozičně má dva samostatné pokoje a prostornou kuchyni s fajn ostrůvkem, u kterého se i nadlábnete.
K tomu si přičtěte prostornou dílnu, parkování a taky úžasnou zahradu