6 331 aktuálních nabídek
od 219 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Třinec
V okruhu
Třinec
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Prodej bytů, Třinec

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 865 000 Kč do 3 590 000 Kč

Ceny bytů v obci Třinec

Cena bytů na prodej v obci Třinec se momentálně pohybuje od 865 000 Kč do 3 590 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,39 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 3 881 Kč do 16 109 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v této obci se pohybuje kolem 39 497 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 63 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v obci Třinec.

Jaké jsou byty na prodej v obci Třinec?

Na trhu v Třinci jsou v současné době nejpočetnější byty 3+1 (13) v cenách od 1 650 000 Kč, následují byty 2+1 (6) od 1 870 000 Kč, byty 3+kk (3) od 2 700 000 Kč, byty 2+kk (3) od 2 700 000 Kč, byty 4+kk (2) od 2 500 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (1) od 865 000 Kč, byty 1+1 (1) od 2 090 000 Kč a byty 4+1 (1) od 2 950 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v obci Třinec, je byt za cenu 3 490 000 Kč v obci Třinec, který má obytnou plochu 76 m2.

Lokality bytů k prodeji

V obci Třinec nabízíme byty v celkem 5 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty na prodej v Lyžbicích (17), Byty na prodej v Dolní Líštné (6), Byty na prodej v Konské (5), Byty na prodej ve Starém Městě (1), Byty na prodej v Kanadě (1).

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (16), klidná část obce (8), sídliště (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (9). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Třinci s garáží (3) nebo byty v Třinci s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (7) a 2. patře (4), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (10). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Třinec na prodej byty v bezvadném stavu (11), po rekonstrukci (6), rozestavěné (4), v dobrém stavu (3), k rekonstrukci (2).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v Třinci dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Třinec nabízejí nejčastěji panelové byty (15). V nabídce k prodeji jsou také zděné byty (5), jiné byty (3), montované byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Nabídka bytů v obci Třinec dle inzerenta:

V Třinci a okolí pochází 30 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: REALITY PRORADOST s.r.o. (9), BO! reality a finance (8), CENTURY 21 Česká republika (6), Realitní kancelář STING, s.r.o. (4), M&M reality holding a.s. (2), a BIDLI reality, a.s. (1),.

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v obci Třinec?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Třinci?

V obci Třinec působí 35 realitních makléřů, spadajících pod 13 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, ostravskárealitní.cz Ostrava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Třinec

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Světlana Drongová, Ing. Olga Pituchová, Božena Chmielová, Michal Molin, Jarmila Diblíková, Robert Goryl, Darina Maroszová, Simona Cieslarová, Adam Kadlubiec a Martin Čmiel.

Nejvíce nemovitostí v okolí Frýdku-Místku nabízí Světlana Drongová (16). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+1, 57m2, Třinec - Lyžbice, Jablunkovská

BIDLI reality, a.s.

Dámy a pánové mám pro Vás byt 2+1 o užitkové ploše 57,64 m2 včetně balkónu. Byt v osobním vlastnictví se nachází na ulici Jablunkovská. Současné zařízení a vzhled bytu je v retro stylu. Pokud jste fanoušci této doby nebo máte rádi tento styl, tak si…

Prodej bytu 3+1, 67m2, Třinec, Sosnová

Už vás nebaví hluk projíždějících aut a neustálý křik kolemjdoucích? Dovolte tedy, abychom vám nabídli slunný byt 3+1 v osobním vlastnictví, který se nachází v panelovém domě na ul. Sosnová v Třinci. Bytová jednotka s rozlohou 67 m2 prošla v r.…

Prodej bytu 2+1, 44m2, Třinec - Dolní Líštná, Habrová

Nabízím v exluzivním zastoupení prodej 2+1 v osobním vlastnictví v Třinci na ul. Habrová o výměře 44 m2. Byt je v původním, ale ve velmi zachovalém stavu. Vytápění je horkovodem.Byt je v osobním vlastnictví a na bytě nevázne žádný…

Prodej bytu 3+1, 76m2, Třinec - Lyžbice, Hutnická

BO! reality a finance

BO! Vám nabízí výjimečnou nabídku bytu o dispozici 3+1, nacházejícího se na ul. Hutnická v Třinci, v oblíbené části Kamionka. Tato lokalita, plná rodinných domů, je oblíbena díky své dostupnosti do škol, školek, obchodů, ale i přírody. Já Vám v tomto místě…

Prodej bytu 3+1, 72m2, Třinec - Lyžbice, Krátká

Prodej útulného bytu v osobním vlastnictví 3+1 v Třinci na ul. Krátké po kompletní rekonstrukci. Byt je o celkové rozloze 72 m2 s lodžií na ulici Krátké v Třinci. Byt se nachází ve 1. patře. V bytě jsou udělané nové omítky, nová…

Prodej bytu 3+1, 70m2, Třinec - Dolní Líštná, Sosnová

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme na prodej byt 3+1 + lodžie v Třinci, na Sosně, s překrásným výhledem na okolní hory. Velice výhodná investiční nabídka,jak dobře zhodnotit finance. V bytě jsou v podnájmu dlouholetí podnájemníci, kteří jsou velice slušní…

Prodej bytu 4+kk, 101m2, Třinec - Konská

CENTURY 21 Česká republika

Toužíte po bydlení v novém, krásném a moderním bytě? Chcete bydlet mimo velká sídliště a mít vždy možnost pohodlně zaparkovat?V Třinci, místní části Konská, v současné chvíli probíhá výstavba domu, který mimo jiné nabídne i pohodlné bydlení ve velmi prostorném bytě…

Prodej bytu 3+1, 68m2, Třinec, Sosnová

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme na prodej velice vkusně rekonstruovaný byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 (68m2) v Třinci, části Sosna. Byt se nachází ve druhém patře revitalizovaného panelového domu a je po zdařilé rekonstrukci: nová elektřina, rozvody vody a odpadu, zděné…

Prodej bytu 1+1, 47m2, Třinec, Lidická

Nabízím Vám družstevní byt 1+1 s vlastním nebytovým prostorem v Třinci na Terase. Byt nabízí ideální příležitost pro ty, kteří hledají bydlení v žádané lokalitě se snadným přístupem ke všem důležitým místům v Třinci. Obývací prostor poskytuje dostatek místa pro…

Prodej bytu 2+1, 57m2, Třinec - Kanada, Lánská

Hledáte klidné bydlení v Třinci? Je krásné žít tam, kde se cítíte dobře. Bydlete v Třinci a užívejte si všech výhod tohoto bytu. Nejedná se pouze o prodej bytu, ale součásti prodeje a ceny je i garáž nacházející se u domu a taky zahrada o velikosti…

Prodej bytu 3+1, 66m2, Třinec - Lyžbice, Lidická

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme na prodej byt 3+1 + dvě komory a tři lodžie v Třinci, na Terase, s překrásným výhledem na okolní hory. Byt je po kompletní rekonstrukci v 8/2023 - elektřina v mědi, voda v plastu, zděná koupelna ( snížené…

Prodej bytu 2+1, 58m2, Třinec - Lyžbice, Kopernikova

BO! reality a finance

Nabízíme k prodeji byt v původním stavu o dispozici 2+1 v panelovém domě na ulici Koperníkova v Třinci. Jedná se o družstevní vlastnictví. Byt není vybavený, ale nabízí prostornou podlahovou plochu o rozloze 58 m². Nachází se v šestém…

Prodej bytu 3+1, 69m2, Třinec - Lyžbice, Kopernikova

BO! reality a finance

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 3+1 v panelovém domě na ulici Koperníkova v Třinci. Byt je v původním stavu a fotky jsou vizualizace, které slouží k představě, jak by mohl byt vypadat po rekonstrukci. Jedná se o družstevní vlastnictví. Byt není…

Prodej bytu 3+1, 67m2, Třinec - Lyžbice, B. Němcové

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji byt 3+1 + komora, o výměře 67m² v Třinci , ul. Boženy Němcové. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, nové rozvody elektřiny, vody, zděná koupelna a WC. Moderní koupelna se sprchovým koutem. V obývacím pokoji je prostorná…

Prodej bytu 2+kk, 58m2, Třinec - Konská

CENTURY 21 Česká republika

Pokud toužíte po bydlení v novém, krásně a moderně rekonstruovaném bytě, ale současně chcete bydlet mimo sídliště?Máme nabídku přesně pro Vás. Rozsáhlou rekonstrukcí domu v Třinci na Podlesí vznikly celkem 3 nové bytové jednotky a vy tak máte možnost bydlet…

Prodej bytu 2+1, 52m2, Třinec - Lyžbice, Beskydská

Nabízím k prodeji zrekonstruovaný byt v dobře dostupné a atraktivní lokalitě. V okolí bytu (do 10 minut) je veškerá občanskou vybavenost (restaurace, kino, obchody, školka, škola, fitness, pošta, banka, autobusová doprava apod.). Jedná se o dispozičně skvěle řešený byt 2+1,…

Prodej bytu 4+1, 86m2, Třinec - Dolní Líštná, Sosnová

BIDLI reality, a.s.

Pokud hledáte byt 4+1 po rekonstrukci, tak už nehledejte a domluvte si rovnou prohlídku. Mám pro Vás byt o rozloze 86 m2, který se nachází na ulici Sosnová. V bytě se nachází kuchyňská linka, která byla vyrobena na míru. Součástí prodeje jsou i zabudované…

Prodej bytu 2+1, 58m2, Třinec, Palackého

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme na prodej zrekonstruovaný družstevní byt s balkonem o dispozici 2+1 na ulici Palackého v Třinci. Byt se nachází ve druhém patře nově revitalizovaného bytového domu, nové podlahy, elektřina, koupelna s vanou a další. Jedná se o klidné místo…

Prodej bytu 3+1, 69m2, Třinec - Dolní Líštná, Sosnová

BO! reality a finance

Nabízíme vkusně rekonstruovaný byt o velikosti 3+1 v blízko zeleně, nedaleko od nemocnice Sosna a vrchu Jahodná. V bytě proběhla rekonstrukce bytového jádra, podlaha v obývacím pokoji je dřevěná v příjemné medové barvě a v ostatních pokojích je podlaha…

Prodej bytu 2+1, 52m2, Třinec - Lyžbice, Kopernikova

BO! reality a finance

BO! je na prodej byt 2+1 v zachovaném původním stavu s přiřazenou prosklenou lodžií v Třinci. Tento prostorný byt nabízí obývací pokoj, ložnici, koupelnu a kuchyň s jídelním prostorem. Lodžie poskytuje skvělý výhled na okolní krajinu. Výtah zastavuje přímo…


TOPlist TOPlist