7 779 aktuálních nabídek
od 199 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Třinec
V okruhu
Třinec
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Prodej bytů, Třinec

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 1 600 000 Kč do 4 700 000 Kč

Ceny bytů v obci Třinec

Cena bytů na prodej v obci Třinec se momentálně pohybuje od 1 600 000 Kč do 4 700 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,69 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 7 421 Kč do 21 799 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v této obci se pohybuje kolem 37 377 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 68 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v obci Třinec.

Jaké jsou byty na prodej v obci Třinec?

Na trhu v Třinci jsou v současné době nejpočetnější byty 3+1 (11) v cenách od 1 830 000 Kč, následují byty 2+1 (6) od 1 600 000 Kč, byty 3+kk (4) od 3 100 000 Kč, byty 2+kk (2) od 2 990 000 Kč a byty 5+1 a více (1) od 4 700 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v obci Třinec, je byt za cenu 3 600 000 Kč v obci Třinec, který má obytnou plochu 94 m2.

Lokality bytů k prodeji

V obci Třinec nabízíme byty v celkem 5 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty na prodej v Lyžbicích (15), Byty na prodej v Dolní Líštné (4), Byty na prodej v Konské (3), Byty na prodej v Gutech (1), Byty na prodej ve Starém Městě (1).

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (14), klidná část obce (5), sídliště (3).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (8). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Třinci s garáží (2) nebo byty v Třinci s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (4) a 2. patře (1), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (11). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (3). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Třinec na prodej byty v bezvadném stavu (10), po rekonstrukci (5), v dobrém stavu (4), rozestavěné (2), k rekonstrukci (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v Třinci dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Třinec nabízejí nejčastěji panelové byty (12). V nabídce k prodeji jsou také zděné byty (3), jiné byty (3), montované byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Nabídka bytů v obci Třinec dle inzerenta:

V Třinci a okolí pochází 23 bytů z nabídky realitních kanceláří a 1 byt je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: REALITY PRORADOST s.r.o. (10), CENTURY 21 Česká republika (4), BO! reality a finance (3), M&M reality holding a.s. (2), Féroví Makléři (1), REGIO Reality (1), Realitní kancelář STING, s.r.o. (1), (1), a Realitní kancelář STING, s.r.o. (1). Další byt je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v obci Třinec?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Třinec 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Třinci?

V obci Třinec působí 40 realitních makléřů, spadajících pod 17 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, JOLK REALITY Opava, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Třinec

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Světlana Drongová, Simona Cieslarová, Darina Maroszová, Božena Chmielová, Bc. Roman Mikita, Jarmila Diblíková, Martin Čmiel, Václav Kočvara DiS., Helena Mareszová a Petr Adamec.

Nejvíce nemovitostí v okolí Frýdku-Místku nabízí Darina Maroszová (16). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+1, 59m2, Třinec - Lyžbice, Slezská

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím na prodej byt 2+1 v osobním vlastnictví prostorný byt o rozloze 59 m2 v Třinci na ulici Slezská. K bytu náleží: komora, která se nachází v bytě, dvě prostorné lodžie, jedna z lodžií je již zasklená. Bytová…

Prodej bytu 3+kk, 69m2, Třinec - Lyžbice, kpt. Nálepky

Féroví Makléři

Nabízíme Vám slunný byt 3+kk s prostornou zasklenou lodžií v centru města Třinec v ulici Kpt. Nálepky o velikosti 69 m2. Byt je v osobním vlastnictví a je umístěný ve 3. patře revitalizovaného panelového domu s moderním výtahem. Vstup…

Prodej bytu 3+1, 78m2, Třinec - Lyžbice, B. Němcové

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji byt 3+1 + komora, o výměře 76m² v Třinci , na ulici Boženy Němcové . Byt prošel v roce 2022 kompletní rekonstrukcí , v celém bytě jsou zde udělány rozvody elektřiny, vody, zděná koupelna a WC. Moderní koupelna…

Prodej bytu 2+1, 57m2, Třinec, Jablunkovská

V Třinci Lyžbice, na ulici Jablunkovská, si Vám dovoluji nabídnout ke koupi byt v osobním vlastnictví . Před šesti lety prošel, dle mého názoru, zdařilou rekonstrukcí. Ložnice má šatní skříň, která je součástí prodeje. V kuchyni, se vstupem na balkón, je kuchyňská linka…

Prodej bytu 3+1, 78m2, Třinec - Lyžbice, Jablunkovská

BO! reality a finance

Hledáte investiční příležitost? Nově Vám nabízíme prostorný byt po částečné rekonstrukci, u kterého budete mít jistotu, že k účelům dalšího pronajímání nebude o nájemníka nouze! Nebo byste rádi vlastnili tuhle nemovitost? BO! Vám nabízí bydlení o dispozici 3+1…

Prodej bytu 3+1, 71m2, Třinec - Lyžbice, Dukelská

Byt 3+1 78m2 s 2 balkony Třinec ulice Dukelská Nabízím k prodeji byt 3+1 71m2 součásti bytu jsou 2 balkony. Byt se nachází v 2.NP revitalizovaného domu s výtahem stojící na patře. Světlá prostorná jednotka je dispozičně dobře řešená - z prostorné předsíně vedou…

Prodej bytu 2+1, 56m2, Třinec - Lyžbice, Kopernikova

Nabízíme Vám ke koupi bezbariérový byt 2+1 s lodžií ve velmi žádané lokalitě na Terase v Třinci na ulici Koperníkova. Byt o užitné ploše 56 m2 se nachází v panelovém domě, v 1. patře. Byt není zadlužen a je nízkonákladový (měsíční…

Prodej bytu 3+1, 67m2, Třinec - Dolní Líštná, Habrová

Hledáte byt v původním stavu, který si chcete zrekonstruovat podle svých představ? Tak právě nyní mám takový v nabídce. Nabízím k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví ve 4. patře z 6 nadzemních podlaží s výtahem stojícím na patře, Třinec ulice Habrová.…

Prodej bytu 3+1, 78m2, Třinec - Lyžbice, Dukelská

Hledáte byt, který si můžete předělat dle vlastních představ? Pak je ta to nabídka určena přímo Vám Nabízím k prodeji byt 3+1 78m2 s 2 balkony ve 4.NP revitalizovaného domu s výtahem stojící na patře. Světlá prostorná jednotka je dispozičně dobře řešená - z prostorné…

Prodej bytu 3+1, 72m2, Třinec, Slezská

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme na prodej byt o dispozici 3+1 na ulici Slezská v Třinci. Jedná se o družstevní byt s již zaplacenými převodními poplatky do osobního vlastnictví (převod leden-únor 2023) a velmi nízkými měsíčními poplatky - 2.029,-Kč. Bytová jednotka se nachází…

Prodej bytu 3+1, 75m2, Třinec - Lyžbice, Lidická

CENTURY 21 Česká republika

Hledáte byt v původním stavu za přijatelnou cenu, který si budete chtít zrekonstruovat podle svých představ? Tak právě nyní mám takový v nabídce. Byt je družstevní a nelze ho převést do osobního vlastnictví. Tento byt se nachází v kompletně revitalizovaném domě…

Prodej bytu 3+kk, 74m2, Třinec - Lyžbice, Horní

Hledáte moderní a klidné bydlení v centru Hrádku? Je krásné žít tam, kde se cítíte dobře. Bydlete uprostřed přírody a užívejte si všech sportovních aktivit, které okolí nabízí. Exkluzivní prodej bytové jednotky na klíč v developerském projektu Rezidence Hrádek.…

Prodej bytu 2+kk, 65m2, Třinec - Lyžbice, Horní

Hledáte moderní a klidné bydlení v centru Hrádku? Je krásné žít tam, kde se cítíte dobře. Bydlete uprostřed přírody a užívejte si všech sportovních aktivit, které okolí nabízí. Exkluzivní prodej bytové jednotky na klíč v developerském projektu Rezidence Hrádek.…

Prodej bytu 3+1, 94m2, Třinec - Guty

Chtěli by jste bydlet na klidném místě na vesnici s výborným dojezdem (TŘ, ČT, dálnice FM, OV), mít možnost si pěstovat ovoce a zeleninu, nebo případně i chovat vlastní slepičky, ale bojíte se závazku vlastnit dům? Máme pro Vás nabídku bytu v osobním vlastnictví…

Prodej bytu 3+kk, 56m2, Třinec - Konská

CENTURY 21 Česká republika

Pokud toužíte po bydlení v novém, krásně a moderně rekonstruovaném bytě s terasou, ale současně chcete bydlet mimo sídliště?Máme nabídku přesně pro Vás. V současné chvíli probíhá kompletní rekonstrukce domu v Třinci na Podlesí a v tomto domě vzniknou…

Prodej bytu 2+kk, 58m2, Třinec - Konská

CENTURY 21 Česká republika

Pokud toužíte po bydlení v novém, krásně a moderně rekonstruovaném bytě, ale současně chcete bydlet mimo sídliště?Máme nabídku přesně pro Vás. V současné chvíli probíhá kompletní rekonstrukce domu v Třinci na Podlesí a v tomto domě vzniknou celkem 3 nové…

Prodej bytu 3+kk, 51m2, Třinec - Konská

CENTURY 21 Česká republika

Pokud toužíte po bydlení v novém, krásně a moderně rekonstruovaném bytě s terasou, ale současně chcete bydlet mimo sídliště?Máme nabídku přesně pro Vás. V současné chvíli probíhá kompletní rekonstrukce domu v Třinci na Podlesí a v tomto domě vzniknou…

Prodej bytu 2+1, 43m2, Třinec - Dolní Líštná, Habrová

BO! reality a finance

Hledáte byt v Třinci, který si můžete přizpůsobit úplně dle svého uvážení? Mám pro Vás byt 2+1 v původním stavu v lokalitě Třinec - Sosna na ulici Habrová. Ikdyž se tento byt se nachází v klidné části města, vše potřebné máte na dosah ruky. V blízkosti…

Prodej bytu 2+1, 55m2, Třinec - Lyžbice, Lidická 542

Prodám byt 2+1 v centru města, na lukrativní adrese na ulici Lidická (vedle Alberta), se skvělým výhledem na město. Byt je po rekonstrukci, cca 6 let, kdy byla odstraněna vnitřní příčka a vznikl tak krásný…

Prodej bytu 3+1, 68m2, Třinec - Dolní Líštná, Sosnová

BO! reality a finance

Nabízíme byt v osobním vlastnictví o dispozicí 3+1 v domě po revitalizaci blízko hřiště, školy i školky, ideální tedy pro rodinu s dětmi. V bytě je zděné jádro, v pokojích a chodbě plovoucí podlahy, jen v kuchyni je z praktického důvodu PVC podlaha.…


TOPlist TOPlist