6 668 aktuálních nabídek
od 208 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Český Těšín
V okruhu
Český Těšín
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Prodej bytů, Český Těšín

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 790 000 Kč do 2 400 000 Kč

Ceny bytů v obci Český Těšín

Cena bytů na prodej v obci Český Těšín se momentálně pohybuje od 790 000 Kč do 2 400 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,69 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 3 664 Kč do 11 132 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v této obci se pohybuje kolem 25 413 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 36 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v obci Český Těšín.

Jaké jsou byty na prodej v obci Český Těšín?

Na trhu v Českém Těšíně jsou v současné době nejpočetnější byty 2+1 (6) v cenách od 890 000 Kč, následují byty 3+1 (4) od 1 025 000 Kč, byty 4+1 (2) od 1 290 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (2) od 790 000 Kč, byty 2+kk (2) od 1 300 000 Kč a byty 1+1 (2) od 820 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v obci Český Těšín, je byt za cenu 1 090 000 Kč v obci Český Těšín, který má obytnou plochu 44 m2.

Lokality bytů k prodeji

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: sídliště (6), centrum (4), okraj obce (2), klidná část obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (5). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Českém Těšíně s garáží nebo byty v Českém Těšíně s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře a 2. patře (2), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (6). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Český Těšín na prodej byty v dobrém stavu (13), v bezvadném stavu (3), k rekonstrukci (2).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v Českém Těšíně dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Český Těšín nabízejí nejčastěji panelové byty (6). V nabídce k prodeji jsou také montované byty (3), zděné byty (2), jiné byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce bytů v obci Český Těšín

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Českém Těšíně také k dispozici i byt v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v obci Český Těšín dle inzerenta:

V Českém Těšíně a okolí pochází 17 bytů z nabídky realitních kanceláří a 1 byt je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (9), Féroví Makléři (2), BIDLI reality, a.s. (2), (1), REMAX ALFA (1), Prosperity Real Estate s.r.o. (1), REALITY PRORADOST s.r.o. (1), a RE/MAX NEJ (1),. Další byt je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v obci Český Těšín?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Český Těšín 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Českém Těšíně?

V obci Český Těšín působí 40 realitních makléřů, spadajících pod 26 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: REGIO Reality Frýdek-Místek, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Český Těšín

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Lenka Sendžová, Karin Davidová, René Cechel, Martin Krentuš, František Kalina, Miroslav Zmuda, Petr Štěpánek, Tereza Spustová, Jaromír Kohut a Martina Nedojedlá.

Nejvíce nemovitostí v okolí Karviné nabízí Taťána Krstovská (10). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+kk, 38m2, Český Těšín, Na Olšinách

Prosperity Real Estate s.r.o.

Sedět u krbu, z pohodlí bytu? Vám jen tak někde nenabídnou, ale tenhle byt Vám to umožní!2+kk, 38m2 v 1. NP v cihlovém domě. Dům prošel nedávnou revitalizaci, a proto Vám nebude unikat teplo z krbu nebo elektrických přímotopů.Ale dost o domě! Jedinou výhodou…

Prodej bytu 3+1, 67m2, Český Těšín, Okružní 1754/5

Byt 3+1 v původním stavu, 5. patro s výtahem. Byt je prázdný. RK nevolat!

Prodej bytu 2+1, 52m2, Český Těšín, Frýdecká

Zprostředkuji Vám prodej družstevního bytu bez možnosti převodu do osobního vlastnictví. Byt se nachází v nízké panelové zástavbě a je po revitalizaci. Byt je po zdařilé rekonstrukci, kde došlo k odstranění příčky a tímto došlo k otevřenému prostoru mezi obývacím…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Český Těšín, Slezská

Nabízím ke koupi dr. byt o dispozici 2+1 nacházející se v 6.NP/8.NP revitalizovaného panelového domu s výtahem. Byt prošel zásadními úpravami, kdy byla v koupelně vyměněna vana za sprchový kout, koupelna je obložena obklady a dlažbou na podlaze, byly položeny…

Prodej bytu 1+1, 33m2, Český Těšín, U Mlékárny

Exluzivní prodej družstevního bytu 1+1 v Českém Těšíně na ulici U Mlékárny. Družstevní byt 1+1 o výměře 33 m2 se nachází ve 4.patře cihlového domu. V bytě je provedena rekonstrukce rozvodů vody, topení a elektřiny. Panelový dům je kompletně…

Prodej bytu 2+1, 43m2, Český Těšín, Kysucká

Nabízíme Vám k prodeji družstevní byt na ul. Kysucká v Českém Těšíně. Byt se nachází v 5 NP s výtahem. Bytová jednotka nabízí prostorný obývací pokoj, kterým se vchází do kuchyně a ložnice. Vstupní chodba nabídne dostatečný odkládací prostor. Dále tento byt má…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 32m2, Český Těšín, Čáslavská

Féroví Makléři

Nabízíme k prodeji družstevní byt bez možnosti převodu do osobního vlastnictví. Byt se nachází v šestém patře revitalizovaného bytového domu na ulici Čáslavská, má dispozici 1+kk a velikosti 32 m2. Měsíční náklady činí 2.600,- Kč Dům je udržovaný…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 28m2, Český Těšín, Hornická

Féroví Makléři

Nabízíme k prodeji byt s prostorným balkónem a dispozicí 1+kk o velikosti 28 m2 na ulici Hornická v Českém Těšíně ve velice oblíbené a žádané části města. Byt je ideální jako startovací bydlení pro mladý pár, jednotlivce či také jako…

Prodej bytu 3+1, 67m2, Český Těšín, Okružní

V zastoupení majitele nabízíme prodej družstevního bytu v 5. patře panelového domu s výtahem a bezbariérovým přístupem. Byt s lodžií je v původním stavu a jeho úpravu a rekonstrukci si nový majitel vytvoří podle svého vkusu, potřeb a finančních možností.…

Dražba atypického bytu, 55m2, Český Těšín

Byt Český Těšín ,Při „prodeji“ nemovitosti z insolvenčního řízení se všeobecně může jednat o jednoduchý proces, kde se díky takovému „prodeji“ může kupující dostat k velmi výhodné kupní ceně. Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního…

Vyvolávací cena: 2.500.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 1+1, 37m2, Český Těšín, Zelená

Hledáte investiční příležitost nebo menší byt k bydlení? Nabízíme byt o rozloze 37 m2 v klidně lokalitě na ulici Zelené v Českém Těšíně v 6.NP. Byt se pyšní lodžií s nádherným výhledem do zeleně a pohoří Beskyd. Okna i lodžie jsou…

Prodej bytu 2+1, 44m2, Český Těšín, Polní

REMAX ALFA

Hledáte krásný byt v klidné části Českého Těšína? Máme pro vás skvělou nabídku! Tento útulný byt 2+1 v původním stavu s podlahovou plochou 44 m² se nachází v 5. NP, v šesti patrovém panelovém domě s výtahem. Parkování je možné volně před domem. Byt se skládá…

Prodej bytu 4+1, 82m2, Český Těšín, Polní

Je pro Vás prioritou lokalita s výhledem do zeleně a  bydlení bez investic? Tak je tato nabídka určená právě Vám. Nabízíme prostorný byt 4+1 v 1.NP, jednotka prošla před několika lety rekonstrukcí (nová elektřina, plastová okna, plovoucí podlahy, dlažba v předsíni…

Prodej bytu 4+1, 80m2, Český Těšín, Kysucká

Nabízíme družstevní byt 4+1 v 1.NP v Českém Těšíně o ploše 80 m2. Součástí jednotky je lodžie a sklep. Elektřina v mědi a nové stoupačky. Vzhledem k velikosti bytu jsou velkou výhodou nízké náklady na bydlení a  centrální vytápění.…

Prodej bytu 2+1, 43m2, Český Těšín, Polní

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v družstevním vlastnictví bez balkonu, situovaný v 3.NP ze 6.NP panelového domu po celkové revitalizaci na ulici Polní v Českém Těšíně. Jedná se o lokalitu na samém okraji města s veškerou občanskou vybaveností…

Prodej bytu 3+1, 68m2, Český Těšín, Tovární

Exkluzivně nabízím ke koupi byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1, který se nachází v 1.NP cihlového revitalizovaného nízkopodlažního domu na ul. Tovární v Českém Těšíně. Byt je v udržovaném stavu. Orientace bytu je na 2 světové strany, na východ…

Prodej bytu 2+1, 62m2, Český Těšín, Slezská

BIDLI reality, a.s.

Exkluzivně nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 o velikosti 62 m2 na ul. Slezská v Českém Těšíně. Byt se nachází v pátém patře panelového domu s výtahem. Byt je tvořen předsíní, komorou, WC,koupelnou a třemi pokoji. Do každého pokoje je…

Prodej bytu 2+kk, 61m2, Český Těšín, Bezručova

BIDLI reality, a.s.

Doporučujeme ke koupi velmi prostorný byt 2+kk na ulici Bezručova v samotném centru Českého Těšína. Bytová jednotka je situována ve 3. nadzemním podlaží v bytovém domě po částečné rekonstrukci, bez výtahu. Jednotka s původní dispozicí 1+1, nyní 2+kk, se skládá…


TOPlist TOPlist