7 895 aktuálních nabídek
od 205 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Český Těšín
V okruhu
Český Těšín
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Prodej bytů, Český Těšín

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 790 000 Kč do 3 750 000 Kč

Ceny bytů v obci Český Těšín

Cena bytů na prodej v obci Český Těšín se momentálně pohybuje od 790 000 Kč do 3 750 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 3 785 Kč do 17 967 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v této obci se pohybuje kolem 26 500 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 44 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v obci Český Těšín.

Jaké jsou byty na prodej v obci Český Těšín?

Na trhu v Českém Těšíně jsou v současné době nejpočetnější byty 2+1 (14) v cenách od 930 000 Kč, následují byty 3+1 (8) od 1 150 000 Kč, byty 2+kk (2) od 1 590 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (2) od 790 000 Kč a byty 1+1 (2) od 890 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v obci Český Těšín, je byt za cenu 1 349 000 Kč v obci Český Těšín, který má obytnou plochu 64 m2.

Lokality bytů k prodeji

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (10), sídliště (6), centrum (4), rušná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (5). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Českém Těšíně s garáží nebo byty v Českém Těšíně s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře a 2. patře (5), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (9). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (3). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Český Těšín na prodej byty v dobrém stavu (16), v bezvadném stavu (6), po rekonstrukci (2), k rekonstrukci (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v Českém Těšíně dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Dražby a aukce bytů v obci Český Těšín

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Českém Těšíně také k dispozici i byt v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v obci Český Těšín dle inzerenta:

V Českém Těšíně a okolí pochází 27 bytů z nabídky realitních kanceláří a 1 byt je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (13), BIDLI reality, a.s. (4), Realitní kancelář STING, s.r.o. (3), Féroví Makléři (2), Reality GRUNT s.r.o. (1), Neon Reality Invest s.r.o. (1), REGIO Reality (1), BO! reality a finance (1), Realitní kancelář SLEZSKÝ DŮM s.r.o. (1) a (1). Další byt je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v obci Český Těšín?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Český Těšín 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Českém Těšíně?

V obci Český Těšín působí 57 realitních makléřů, spadajících pod 25 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, REGIO Reality Frýdek-Místek, JOLK REALITY Opava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Český Těšín

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Lenka Sendžová, Karin Davidová, René Cechel, Petr Štěpánek, Miroslav Zmuda, František Kalina, Marie Kostomlatská, Tereza Spustová, Stanislav Duplinský a Vítězslav Tichý Dr. h. c..

Nejvíce nemovitostí v okolí Karviné nabízí Taťána Krstovská (11). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+1, 70m2, Český Těšín, Kysucká

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 ve 2. nadzemním podlaží o velikosti 70 m2 v sedmipatrovém revitalizovaném panelovém domě, Český Těšín -ul. Kysucká. Bytová jednotka prošla velmi zdařilou rekonstrukcí všech pokojů je zde i komora…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 32m2, Český Těšín, Čáslavská

Féroví Makléři

Nabízíme k prodeji družstevní byt bez možnosti převodu do osobního vlastnictví. Byt se nachází v šestém patře revitalizovaného bytového domu na ulici Čáslavská, má dispozici 1+kk a velikosti 32 m2. Měsíční náklady činí 2.600,- Kč Dům je udržovaný…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 28m2, Český Těšín, Hornická

Féroví Makléři

Nabízíme k prodeji byt s balkónem a dispozicí 1+kk o velikosti 28 m2 na ulici Hornická v Českém Těšíně ve velice oblíbené a žádané části města. Byt je ideální jako startovací bydlení pro mladý pár, jednotlivce či také jako skvělá…

Prodej bytu 2+1, 46m2, Český Těšín, Havlíčkova

BIDLI reality, a.s.

V případě, že nehledáte žádnou "tuctovku", tak mám pro Vás byt 2+1 v osobním vlastnictví, který se nachází ve staré zástavbě cihlových domů. Umístěn je na ulici Havlíčková a to jen pár kroků od náměstí v Českém Těšíně. Byt má svou unikátnost ve stylu a také…

Prodej bytu 3+1, 70m2, Český Těšín, Slezská

Realitní kancelář SLEZSKÝ DŮM s.r.o.

Nabízím Vám ke koupi družstevní byt 3+1 s balkónem, který se nachází na ulici Slezská v Českém Těšíně. Situován je ve vyvýšeném přízemí panelového domu, který se nyní bude celý revitalizovat. Bytová jednotka je v původním stavu vhodná k rekonstrukci dle vlastních…

Prodej bytu 2+1, 43m2, Český Těšín, Polní

Jestli je pro Vás prioritou lokalita s výhledem do zeleně a nízké náklady na bydlení, je tato nabídka určená právě Vám. Nabízíme byt 2+1 ve 3. podlaží panelového domu o rozloze 43 m2. Byt prošel před několika lety rekonstrukcí (nová elektřina,…

Dražba bytu 4+1, 76m2, Český Těšín

Jedná se o bytovou jednotku v posledním, 8.NP samostatného bytového domu o osmi nadzemních a jednom podzemním podlaží. Dům je panelové konstrukce, stáří dle sdělení správce domu 35 let. V roce 2009 prošel revitalizací včetně zateplení, renovace lodžií, opravy střechy…

Vyvolávací cena: 1.470.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 3+1, 67m2, Český Těšín, Okružní

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej družstevního bytu v 5. podlaží panelového domu v Českém Těšíně na ulici Okružní. Byt s lodžií v původním stavu je ihned připraven k bydlení, případně rekonstrukci přesně podle vašich představ. Pokud byste chtěli byt…

Prodej bytu 2+1, 58m2, Český Těšín, Hornická

Dovolte mi nabídnout Vám ke koupi tento dvoupokojový byt v družstevním vlastnictví. Nachází se ve 2NP cihlového domu, který je obklopen zelení a velice klidným okolím. Byt prošel zdařilou rekonstrukcí, díky které zde najdete vše co je dnes již běžným standardem, například…

Prodej bytu 3+1, 70m2, Český Těšín, Okružní

Hledáte byt, kde byste se mohli hned nastěhovat? Nemáte představivost, jak by se dal vybavit? Nabízíme byt 3+1 na ulici Okružní v Českém Těšíně ve 3.NP v bytovém domě s výtahem. Byt prošel částečnou rekonstrukcí (renovace koupelny, nová elektroinstalace, plovoucí podlahy,…

Prodej bytu 2+1, 84m2, Český Těšín, Hlavní třída

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA V ČESKÉM TĚŠÍNĚ! Hledáte bydlení v cihlovém domě v centru města, popř. prostory ke komerčnímu využití? Dovolujeme si Vám nabídnout nadstandardně prostorný, stylový byt v dobrém technickém stavu, připravený k rekonstrukci dle vlastních…

Prodej bytu 2+1, 57m2, Český Těšín, Hornická

Exkluzivně Vám nabízíme prodej bytu 2+1 v Českém Těšíně na ulici Hornická. Byt je v družstevním vlastnictví. V bytě právě probíhá kompletní rekonstrukce, hotový bude v polovině ledna 2023, prezentované fotografie jsou budoucím stavem. Byt se nachází v 6NP/8NP a má…

Prodej bytu 2+1, 43m2, Český Těšín, Polní

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Naše společnost si Vám dovoluje, ve výhradním zastoupení majitele, nabídnout ke koupi družstevní byt o dispozici 2+1 a celkové výměře 43 m2. Byt se nachází v 2.NP/6.NP panelového domu po revitalizaci, v žádané lokalitě na ul. Polní v Českém…

Prodej bytu 1+1, 39m2, Český Těšín, Hornická

BO! reality a finance

Nabízíme družstevní byt 1+1 o podlahové ploše necelých 40 m² s pěkným výhledem, vhodný nejen k bydlení ale také k investici. Byt prošel před několika lety rekonstrukcí bytového jádra a došlo také k vhodné změněna původní dispozice. Propojením kuchyně…

Prodej bytu 2+1, 103m2, Český Těšín, Hlavní třída

Hledáte bydlení v centru města? Máte rádi prostorné a vzdušné pokoje? Tato nabídka bytu v osobním vlastnictví vás jistě zaujme. Nabízím vám prodej nadměrného bytu s balkonem nacházejícím se ve třetím NP cihlového revitalizovaného domu. Byt je svou velikostí unikátní…

Prodej bytu 1+1, 40m2, Český Těšín, Okružní

Nabízíme útulný byt 1+1 v 6.NP o rozloze 40 m2 na ulici Okružní. Byt prošel částečnou rekonstrukcí, výměna bytového jádra do sádrokartonu, PVC ve dekoru dřeva v předsíni a kuchyni, v obývacím pokoji plovoucí podlahy, nové osvětlení, zánovní…

Prodej bytu 3+1, 64m2, Český Těšín, Polní

REGIO Reality

Toužíte po prostorném bydlení s lodžii kousek do přírody, ale zároveň je vaší podmínkou veškerá občanská vybavenost na dosah ruky. Tento byt o dispozici 3+1 o výměře 64 m v 5.NP hezky udržovaného domu na ulici Polní v klidné lokalitě Český Těšín…

Prodej bytu 2+1, 46m2, Český Těšín, Kysucká

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 2+1, která se nachází v 7. patře revitalizovaného panelového domu. Sestává se z předsíně, koupelny, WC, kuchyně, ložnice a obývací místnosti. Celý byt je v původním stavu, vhodný ke kompletní rekonstrukci dle…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Český Těšín, Okružní

nabízím Vám družstevní byt v Českém Těšíně, na ulici Okružní. Byt se nachází v prvním zvýšeném nadzemním podlaží. Byt s prostornou předsíní, má spojenou koupelnu s WC, příčkou rozdělený pokoj na dvě místnosti. Z kuchyně s jídelním koutem je vstup…


TOPlist TOPlist