Hledáte byt, který si můžete zrekonstruovat přesně podle svých představ? Pak vás může zaujmout tento byt v osobním vlastnictví.
Byt je v původním, udržovaném stavu, což novému majiteli nabízí jedinečnou možnost vytvořit si moderní bydlení dle vlastních požadavků a vkusu. Součástí bytu je balkon, který poskytuje příjemný prostor k odpočinku.
Dispozice bytu nabízí dostatek místa pro rodinu i jednot
Nabízíme ke koupi velmi pěkný a světlý byt o dispozici 3+1 v jedné z nejžádanějších lokalit Ostravy–Poruby, na ulici Mongolská. Byt prošel rekonstrukcí a nabízí moderní a komfortní bydlení vhodné jak pro rodinu, tak i pro klienty hledající klidné bydlení s výbornou dostupností služeb.
Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj propojený s kuchyňskou částí, která disponuje novou kuchyňskou linkou v
Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 v jedné z nejvyhledávanějších lokalit - Ostrava–Poruba. Byt zaujme především praktickým dispozičním řešením, kdy jsou pokoje neprůchozí a každý se nachází na opačné straně bytu. Díky tomu nabízí dostatek soukromí a je ideální nejen pro mladý pár či rodinu, ale také jako skvělá investiční příležitost, například pro sdílené bydlení.
Součástí bytu je nový zaskle