Nevím jak vy, ale já osobně vnímám bydlení v nízkopodlažním domě o pár bytech mnohem příjemněji než v patnáctipodlažním věžáku.
Tahle 3+1 se nachází v sympatickém domě o čtyřech podlažích, konkrétně ve 2. NP, což vnímám jako nejlepší podlaží.
Dispozičně je tento byt opravdu zajímavý, a pokud máte rádi moderní otevřenou dispozici obýváku s kuchyní, tak tady by to mělo být možné.
Mezi kuchyní
2+1 v osobním vlastnictví, který už zbývá jen zrekonstruovat a bydlíte/pronajímáte.
Pokud se rekonstrukce bojíte, tak vůbec nemusíte, protože jsme schopni s ní pomoci, a to za moc fajn peníze.
Byt se nachází v posledním podlaží bez výtahu, takže minimálně tím, že přijdete na prohlídku, uděláte něco pro své zdraví... Případně na ni ani chodit nemusíte, protože u tohoto bytu jde primárně o čís