7 930 aktuálních nabídek
od 204 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX MONARCHA nabízí

Prodej stavební parcely 465 m²

Bukovanská, Droždín, Olomouc

Cena na dotaz
cena vč. právních služeb a provize RK

Základní údaje

Datum vložení 3. listopadu 2021 ID nemovitosti 326317
Plocha celková 465 m² Plocha pozemku 465 m²
Užitná plocha 465 m² Dopravní spojení Autobus, Vlak, MHD, Silnice, Dálnice
Elektřina 230 V, 400 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Inženýrské sítě Plyn

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek označený v inzerci ,,PARCELA E" o celkové výměře 465 m² v Olomouci městské čtvrti Droždín, ul. Bukovanská na výjimečném místě, ve velmi vyhledávané lokalitě. Tento jedinečný pozemek zajišťuje prostor a soukromí s dobrou dostupností do centra Olomouce (cca 10 minut) a z budoucího rodinného domu se Vám nabídne nádherný výhled do okolní krajiny včetně unikátního nejen nočního pohledu na město Olomouc.

Ve fotkách inzerátu je vyobrazena aktuální architektonická studie, ke které byla vydána úřadem územního plánovaní magistrátu města Olomouc ,,územně plánovací informace", která říká: "Dle předložených informací lze konstatovat, že umístění objektů v území, zastavěnost, podíl zeleně a výška objektů jsou v souladu s územním plánem."

Výhodou tohoto stavebního pozemku je již vybudovaná přístupová asfaltová komunikace v dané lokalitě a dostupnost všech inženýrských sítí připravených k napojení pozemku (kanalizace, voda, plyn, elektřina).

V nabídce je aktuálně prodej dvou větších stavebních pozemků označených ,PARCELA A" a ,,PARCELA C" a dvou menších označených ,,PARCELA E" a ,,PARCELA F", dle viz vyobrazení v inzerci.

Na prodaném pozemku ,,PARCELA G" již probíhá výstavba novostavby, dle architektonické studie, určeno pouze pro Vaši představu, viz foto v inzerci.

Více informací o prodeji tohoto pozemku označeného ,,PARCELA E" včetně informací k inženýrským sítím a ceně tohoto pozemku získáte u makléře nabídky. Doporučujeme osobní schůzku s podáním podrobných informací k nabízenému pozemku.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Bukovanská, Droždín, Olomouc
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

RE/MAX MONARCHA
Reklama
TOPlist TOPlist