8 102 aktuálních nabídek
od 210 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Elite Reality nabízí

Prodej rodinného domu 260 m²

Velké Kunětice (okres Jeseník)

Základní údaje

Datum vložení 27. září 2022 ID nemovitosti 342944
Plocha pozemku 348 m² Užitná plocha 260 m²
Plocha zastavěná 524 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Elektřina 110 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Zdroje vody Veřejný vodovod Konstrukce Jiná
Stav objektu K rekonstrukci

Popis nemovitosti

Hledáte ideální rodinný dům v klidném prostředí? V tom případě mám nemovitost přímo pro vás.
Nabízím ve výhradním zastoupení majitele k prodeji prostorný dvoupodlažní rodinný dům před rekonstrukcí, ale s rekonstruovanou střechou, v obci Velké Kunětice, Strachovičky na Jesenicku. Nemovitost se nachází na velmi příjemném a klidném místě v okolí přírody.

Dům je částečně podsklepený s dispozicemi 3+1. Vchod je řešen ideálním zádveřním prostorem. Velmi inspirativně působí prostorný obývací pokoj s velkými okny do zahrady doslova vybízející k přestavbě na Francouzské dveře s východem ven na terasu. Vedle obývacího pokoje se nachází kuchyň s malou spíží. V přízemí jsou dvě koupelny, prostorná garáž a dílna.
Ve druhém podlaží se nachází dva pokoje, přičemž k jednomu z pokojů přiléhá místnost, kterou lze využívat jako šatnu. Další velký potenciál sebou nese prostorná půda, kterou by bylo možné přestavět na pokoje. V tomto prostoru vás mohou zaujmout částečně vyměněné krovy s novou střešní krytinou. Velmi příjemný pohled nabízí vyhlídka z terasy do krajiny. U domu je nenáročná rovinná zahrada, která činí společně s nádvořím rozlohu 716 m2.
Vzhledem k lokalitě a prostorům je možné dům využít i jako investiční příležitost do rekreačního objektu. V nedalekém okolí se zde totiž nachází množství velmi hezkých turistických míst.
Jako první za zmínku stojí město Jeseník, které je vzdálené necelých 13 km a honosí se krásnými známými Priessnitzovými lázněmi. Krásnou ukázku krajiny Hrubého Jeseníku nabízí nedaleké Rejvízské rašeliniště, Rychlebské stezky, Rozhledna Zlatý Chlum, Biskupská Kupa ve Zlatých horách a další. Podzemní taje v blízkém okolí nabízí například jeskyně Na Špičáku nebo Na Pomezí. Severním směrem 24 km od Velkých Kunětic v Polsku se nachází velmi vyhledávaná Otmuchówská jezera s písečnými plážemi. Samozřejmostí je v okolí množství skiareálů.
Okolí Velkých Kunětic nabízí nespočet turistických příležitostí jak pro návštěvníky, tak i obyvatele.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Velké Kunětice (okres Jeseník)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Bc. Zuzana Pechová
Bc. Zuzana Pechová
Kontaktovat prodejce
RE/MAX Elite Reality
Reklama
TOPlist TOPlist