8 123 aktuálních nabídek
od 211 realitních kanceláří a soukromníků
Česká Společnost Realitní / ALDAMAR nabízí

Prodej rodinného domu 160 m²

Zlaté Hory (okres Jeseník)

Fotky 9

Základní údaje

Datum vložení 27. června 2022 ID nemovitosti N00547
Plocha celková 160 m² Plocha pozemku 156 m²
Užitná plocha 160 m² Plocha zastavěná 80 m²
Energetiká náročnost C - Úsporná (i) Parkování Vlastní parkovácí stání
Vlastnictví soukromé Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

S radostí bych Vám chtěl představit rodinný dům (tzv. Okal), který majitelé nabízejí k prodeji. Objekt se nachází v obci Zlaté Hory v části Ondřejovice. Jedná se o jednu z pěti budov tvořících celek bloku domů (řadovky).
Po obecní cestě dojedete ke vstupní části domu a z druhé strany objektu na zahradu. Dům je napojen na elektřinu. Voda je z vrtané studny. Teplo domova zajištuje kotel na tuhá paliva. Splašky jsou odváděny kanalizací do společného septiku s vývozem.
V minulosti bylo provedeno na domě nové opláštění, výměna oken, výměna kotle na tuhá paliva a výměna bojleru včetně rozvodů vody.

1.NP se nachází:
vchod do domu a na zahradu, chodba, garáž, dílna, kotelna, WC, koupelna, pokoj č.1 o rozměrech 2,45m x 3,35m a pokoj č.2 o rozměrech 2,40m x 4,95m, schodiště do 2.NP

2.NP se nachází:
kuchyň o rozměrech 2,45m x 4,30m, koupelna o rozměrech 1,60m x 2,50m, pokoj č. 3 o rozměrech 4,5m x 5,6m, pokoj č.4 o rozměrech 4,95m x 2,75m, pokoj č.5 o rozměrech 2,9m x 4,90m, na chodbě lze pomocí skládacího schodiště vystoupat do 3.NP.

3.NP se nachází:
neobydlený půdní prostor

Stavba není podsklepena.

Vzhledem k tomu, že se jedná o objekt k celoročnímu užívaní (obecní komunikace je v zimě udržována) lze ho doporučit jako místo k trvalému bydlení nebo jako víkendovou chatu. Blízké okolí nabízí možnost vyžití v zimních sportech (lyžařské vleky) nebo celoroční turistiky při objevování krás Jesenicka. Ale zcela nejkrásnější jsou údajně chvíle na zahradě pod večerní oblohou…
Další informace a možnosti prohlídky nemovitosti rád poskytnu telefonicky.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zlaté Hory (okres Jeseník)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Bc. Stanislav Bajtek
Bc. Stanislav Bajtek
Kontaktovat prodejce
Česká Společnost Realitní / ALDAMAR
Reklama
TOPlist TOPlist