7 935 aktuálních nabídek
od 203 realitních kanceláří a soukromníků
Elite real service s.r.o. nabízí

Prodej rodinného domu 110 m²

Horní Těrlicko, Těrlicko (okres Karviná)

7 490 000 Kč
v ceně rezervační poplatek 100.000,-Kč vč. DPH, neplatíte 4% daň z nabytí nemovitosti, včetně právní

Základní údaje

Datum vložení 14. září 2021 ID nemovitosti N05969
Plocha pozemku 767 m² Obytná plocha 86 m²
Užitná plocha 110 m² Plocha zastavěná 63 m²
Energetiká náročnost A - Mimořádně úsporná (i) Cena nezahrnuje Provize
Dopravní spojení Silnice Konstrukce Montovaná
Balkóny Terasa Parkování Vlastní parkovácí stání
Vlastnictví soukromé Stav objektu Novostavba

Popis nemovitosti

Zveme Vás na prohlídku vzorového nízkoenergetického domu. Poslední volné domy - těsně před dokončením. Elite real service s.r.o., výhradní prodejce projektu, Vám nabízí prodej nového domu v těsné blízkosti přehrady v developerském projektu Bydlení Těrlicko (předpokládaný termín dokončení 12/2021).

Výstavba celkem 9-ti nízkoenergetických domů s moderní technologií je situována v exkluzivní rekreační lokalitě v blízkosti přehrady na ulici Na Zadky v obci Těrlicko.

Nízkoenergetický dům PD2 „ALPH 86“ 3+kk je orientována na jihovýchod a severozápad. Užitná plocha chalupy 86m2, plocha parcely 767m2. K domu je navržena venkovní terasa o rozloze 24m2, která není součástí standardního vybavení.

Těrlicko je vyhlášeným rekreačním místem v blízkosti Beskyd s možností vodních sportů, turistiky, cykloturistiky, koupání a rybaření.

Nízkoenergetické domy ALPH jsou postaveny moderní technologií betonových prefabrikovaných panelů s venkovní tepelnou izolací. Zdrojem tepla je tepelné čerpadlo, které přebytek získaného tepla akumuluje do akumulační nádoby a tím je snížena celková roční spotřeba tepla. Střecha je řešena jako foliová s vodní hladinou, která funguje příznivě proti prohřívání stropu.

Zajistíme Vám bezplatně financování nemovitosti. Nabízíme klientům služby vlastního hypotéčního centra s výhodami, které jsme pro Vás s bankovními ústavy připravily.

Standardní vybavení domu splňuje požadavky moderního bydlení (vnitřní skryté zárubně dorsys, přípravu na venkovní žaluzie, kompletní rekuperaci, moderní keramické obklady, podlahové vytápění, zdroj tepelné čerpadlo vzduch – voda, hliníkové vchodové dveře s klávesnicí pro odemykání pomocí kódu, okna plastová / hliníková 6-ti komorová, izolační trojskla, barva antracitová z obou stran atd.).

Technologie nízkoenergetických domů sníží Vaše provozní náklady na stokoruny měsíčně. Nízkoenergetický dům je zařazen do energetické třídy A.

Výjimečná investiční příležitost koupě nové nízkoenergetického domu v exkluzivní rekreační lokalitě v blízkosti přehrady.

Pro investory zajištujeme bezplatně následný pronájem, případně i správu nemovitosti. Doporučujeme osobní jednání a prohlídku vzorového domu - volejte makléře.
Bližší informace k projektu a největší nabídku novostaveb - nových bytů, bytů na prodej, bytů k pronájmu - naleznete na našich webových stránkách.

Součást developerského projektu

Nízkoenergetické chalupy Těrlicko

Developerský projekt

Nízkoenergetické chalupy Těrlicko, Na Zadky

Zveme Vás na prohlídku vzorové chalupy. Poslední volné chalupy - těsně před dokončením.

Projekt zahrnuje výstavbu celkem 9-ti nízkoenergetických chalup s moderní technologií, která je situována v exkluzivní rekreační lokalitě v blízkosti přehrady na ulici Na Zadky v obci Těrlicko.

V nabídce jsou 2 různé typy nízkoenergetických chalup o dispozicích 3+kk a 4+kk pod označením ALPH 86 a ALPH 133.

Nízkoenergetické chalupy ALPH jsou postaveny moderní technologií betonových prefabrikovaných panelů s venkovní tepelnou izolací. Zdrojem tepla je tepelné… více informací

Nemovitost nabízí

 Zdeněk Gaďourek
Zdeněk Gaďourek
Kontaktovat prodejce
Elite real service s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist