6 331 aktuálních nabídek
od 219 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej rodinného domu 500 m²

Cena na dotaz
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 2. září 2023 ID nemovitosti 149322621
Plocha pozemku 873 m² Užitná plocha 500 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Zdroje vody Veřejný vodovod
Balkóny Balkon, Lodžie, Terasa Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Usedlost se skládá ze tří kamenných domů na pozemku 873 m2 s dobrým přístupem ze dvou asfaltových komunikací. Všechny tři domy pocházejí z doby před rokem 1968, přesněji řečeno, byly postaveny kolem roku 1900, přičemž největší objekt byl adaptován a rozšířen v roce 1985. Domy byly využívány jako obytný a obchodní komplex, tedy dům k bydlení, kamenná stodola a restaurace.

Obytná část je rodinný dům o třech podlažích s čistou užitnou plochou 300 m2. Přízemí domu tvoří kuchyně, krčma a velký obývací pokoj s jídelnou a krbem, vše se vstupem na dvě velké zastřešené terasy. V zadní části domu je garáž. První patro a podkroví obsahují 4 ložnice, kuchyň, obývací pokoj, 2 koupelny, 4 balkony a prostornou terasu s výhledem na vesnici. Dům má ústřední topení na topný olej.
Stavba byla původně starým kamenným domem s cca polovinou čisté užitné plochy a v případě potřeby by se dala novou úpravou uvést do původního stavu.

Druhý kamenný dům v charakteru stodoly o dvou podlažích je částečně adaptovaný a je vhodný pro další obytnou budovu o čisté ploše 100 m2 se dvěma ložnicemi a koupelnou v prvním patře a kuchyní a jídelnou. pokoj v přízemí. Stodola je kvalitně postavená a má vlastní přístup z vedlejší asfaltové cesty a lze ji řešit jako zcela samostatnou stavbu.

Třetí kamenný dům byl kompletně adaptován a využíván jako restaurace. Dům se rozkládá na dvou podlažích s jedním velkým pokojem na každém patře a samostatnou toaletou pro hosty. Na přízemí navazuje nádherná krytá terasa. Jsou použity vysoce kvalitní autochtonní materiály, které dodávají příjemnou romantickou atmosféru. Čistá plocha je 100 m2 a objekt je možné s menší úpravou zprovoznit jako další bytový dům.

Nemovitost, kterou lze přeměnit na nádherný turistický komplex s vynikající návratností investice. Tři kamenné budovy se samostatnými vchody a společným bazénem, venkovním zázemím a zahradou, turistické zařízení typu hostel nebo menší hotel typu „bed & breakfast“ s bazénem, restaurace s možností ubytování pro hosty a zaměstnance atd.

Vzhledem k tomu, že objekty leží na samostatných katastrálních parcelách a každý má svůj vlastní přístup, majitelé by uvažovali o prodeji každého domu samostatně.

V ceně není zahrnuta provize zahraniční agentuře ve výši 3% z kupní ceny (+25% DPH).

Pro všechny další informace a případnou prohlídku nás, prosím, s důvěrou kontaktujte.

V nabídce naší realitní kanceláře máme již přes 2000 zahraničních nemovitostí, rádi Vám s koupí nemovitosti poradíme.

Nemovitost nabízí

 Infolinka Chorvatské Reality (Ing. Alice Roedl)
Infolinka Chorvatské Reality (Ing. Alice Roedl)
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist