6 331 aktuálních nabídek
od 219 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej rodinného domu 330 m²

Konská, Třinec (okres Frýdek-Místek)

Základní údaje

Datum vložení 15. srpna 2023 ID nemovitosti 14432638
Plocha pozemku 1 550 m² Užitná plocha 330 m²
Plocha zastavěná 134 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Dopravní spojení Autobus, Vlak, MHD, Silnice, Dálnice Elektřina 230 V
Kanalizace Vlastní ČOV Způsoby vytápění Ústřední - elektrické
Konstrukce Zděná Příjezdy Asfalt
Stav objektu Rozestavěný

Popis nemovitosti

Uvažujete spojit místo podnikání s vlastním bydlením? Nebo hledáte nemovitost, kterou byste chtěli dále pronajímat k bydlení? Nebo jen máte velkou rodinu a chcete bydlet pospolu?

V Třinci, místní části Konská, se nachází rozestavěná budova, která po dokončení bude nabízet v přízemí - skladovací, či výrobní prostory, podle potřeby majitele domu a společné části domu, které slouží hlavně jako technické zázemí celého domu, ale je zde místo i pro kola, kočárky, případně další potřebné věci, které u domu oceníte. Nad tím se nachází rozestavěná bytová jednotka 3+kk a v podkroví domu další bytová jednotka, tentokrát 4+kk.

Původní myšlenka této stavby byla ubytovací zařízení krátkodobého charakteru. I z toho důvodu jsou všechny pokoje samostatné, neprůchozí. Přesto je ovšem projekt řešen tak, že v případě potřeby se mohou jednotlivé patra domu rozdělit na samostatné bytové jednotky, nebo třeba na kancelářské prostory s dostatkem parkování. Prostě tak, aby vše vyhovovalo a bylo maximálně variabilní.

Svou polohou s výbornou dostupností jak do centra Třince, centra Českého Těšína, i do průmyslové zóny Třineckých Železáren nabízí ideální místo pro podnikání.
V současné době je dům ve fázi před dokončením a stojí za to zajet si jej prohlédnout. Ve fotogalerii si mimo jiné můžete prohlédnout vizualizace interiérů případných bytů a jejich půdorysy. V případě zájmu můžeme navrhnout i vizualizace kancelářských prostor, nebo vizualizaci přizpůsobit podle vašich představ.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat a domluvit si prohlídku.

Nemovitost nabízí

 Světlana Drongová
Světlana Drongová
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist