6 140 aktuálních nabídek
od 218 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej rodinného domu 438 m²

Fromkova, Samotišky (okres Olomouc), Česko

Cena na dotaz
info v RK

Základní údaje

Datum vložení 24. července 2023 ID nemovitosti 9232063
Plocha pozemku 1 110 m² Užitná plocha 438 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Elektřina 230 V
Kanalizace Vlastní ČOV Zdroje vody Veřejný vodovod
Konstrukce Zděná Balkóny Balkon, Terasa
Bazény Venkovní Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Unikátní příležitost! Nabízíme Vám opravdu velký materiálově nadstandardní reprezentační rodinný dům ve svahu nad obcí Samotišky ve vyhledávané rezidenční čtvrti na Svatém Kopečku severovýchodně od nedalekého města Olomouc s velmi omezeným dalším stavebním prostorem s ohledem na ochranu nerušeného pohledu na Baziliku Minor postavenou na Svatém Kopečku u Olomouce z pohledu od města Olomouce. Nadmořská výška obce pod námi je 267 m.n.m., kdežto předmětná nemovitost leží na jižním svahu na krajní stavební parcele s přilehlou zahradou, která tvoří jednotný celek, na rovném pozemku směrem na jih s celodenním slunečním osvitem v nadmořské výšce cca o 100 m výše nad obcí, s vlastní příjezdovou silnicí.
Tento majestátní dům je ideální jak pro bydlení, tak i pro sídlo Vaší firmy nebo jako vícegenerační obydlí.

Zaujme Vás velkorysý obývací pokoj s galerií, který slouží jako centrum domu. Zde se nachází také uvítací místo pro hosty, prostorná kuchyně a krb, který přidá příjemnou atmosféru v zimních měsících. Na obývací pokoj navazuje taktéž terasa 62m2 velká s fenomenálním výhledem v úhlu až 180 stupňů vlevo i vpravo na město Olomouc, Hornomoravský úval a vzdálené předhůří Drahanské vysočiny až na Litovel a Šternberk.

Nezapomněli jsme ani na pohodu a relaxaci. V rámci tohoto domu si můžete užívat wellness prostoru s vnitřním bazénem a saunou. Po náročném dni si můžete dopřát osvěžující plavbu v bazénu nebo si užít zasloužený odpočinek v sauně. Tento dům je doslova oáza klidu a relaxace.

Další výhodou tohoto majetku je jeho blízkost ke městu, avšak s atmosférou venkovského života. Můžete si užívat poklidnou a klidnou lokalitu s krásným výhledem, aniž byste museli opustit výhody městského života.

Tento dům nabízí celkovou obytnou plochu 438m2 a rozlehlý pozemek o rozloze 1110m2. Moderní tepelné čerpadlo a ČOVka jsou již na místě, a brzy bude provedeno připojení na veřejnou kanalizaci, což zvyšuje pohodlí a hodnotu této nemovitosti. Garáž má 34m2 a jedná se o dvougaráž. Možnost výstavby další garáže. Topení je vyřešeno nízkoenergetickém tepelným čerpadlem.

POZOR! Budova nemá energetický štítek, proto je zde napsáno G. Budova je kvalitně zateplená 10cm polystyrénem a keramickou vatou. Okna jsou kvalitní dvojskla. Náklady měsíční jsou 13 tisíc.

Nechte se okouzlit tímto unikátním domem s nádherným výhledem a všemi pohodlími, které si můžete přát. V samostatné obci Samotišky se v současné době nachází veškerá infrastruktura i menší podniky a firmy a nová sportoviště. Veřejná dopravní obslužnost obce je zajištěna několika autobusovými spoji.

Neotálejte a kontaktujte nás ještě dnes, abyste si zajistili svůj vlastní kousek ráje.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Fromkova, Samotišky (okres Olomouc), Česko
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Annelie P. Herz
Annelie P. Herz
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist