6 491 aktuálních nabídek
od 202 realitních kanceláří a soukromníků
REALITY PRORADOST s.r.o. nabízí

Prodej chaty 80 m²

Bílá (okres Frýdek-Místek)

Základní údaje

Datum vložení 13. března 2023 ID nemovitosti 13918
Plocha celková 647 m² Plocha pozemku 647 m²
Užitná plocha 80 m² Plocha zastavěná 120 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Žumpa, septik Způsoby vytápění Lokální - tuhá paliva
Konstrukce Dřevěná Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Některé věci se jen těžko popisují slovy, ale musí se zažít na vlastní kůži. Třeba načerpat naprosto úžasnou atmosféru místa, kde se tato chata nachází.

Čiakov, kde se tato chata nachází je v chráněné krajinné oblasti v obci Kolárovice na Slovensku jen 15 min od Českých hranic. Jste-li z Ostravy je to 85 km a cesta zde trvá cca 1,5 hod, do Frýdku je to pak 55 km tj. 1 hodinu.
Máte-li rádi turistiku, tak 20 km odtud jsou Suľovské sklály, (ve fotu) což je krásná skalní oblast jak pro lezce tak pro nadšence horské turisty nebo Bytčanský zámek a hned za chatou je hora Marznica ve výšce 903 m pro turistiku jako stvořená.

Co vás upoutá na první pohled je fenomenální výhled do okolí a je přesně tím, co vás bude nabíjet energií. Pravá příroda kde vám pod okny budou pobíhat srnky, čistý vzduch a klid - to jsou přesně ty důvody, kvůli kterým stojí za to alespoň na chvíli opustit město.

Chata je ze dřeva, stojí tu více než 100 let a jelikož prošla před pár lety kompletní rekonstrukcí, vydrží tu minimálně další stovku. Má zděné základy a celkem 100 m2 zastavěné plochy, což je tak akorát pro rodinu nebo víkendové akce s přáteli. Pozemek který patří k domu není velký jen 363 m2, ale jelikož si ho stejně nemůže oplotit a je dost svažitý, tak na sekání trávy je to tak akorát.

Chatě byl zachován původní styl tzn. menší místnosti s malými okny a měříte-li více než 195 cm, tak tu budete mít nad hlavou dost těsno.

Před 4 lety byla rekonstruována střecha včetně krovů a je zde téměř před dokončením jedna další místnost s balkónem v patře a další pokoje čekají , to už ale bude na novém majiteli, materiálu je v chatě dost. Koupelna je velká luxusní, takovou by jste zde nečekali a jako bonus i infrasauna.

Voda je čerpána ze studny – vrt má 17 m a jak můžete vidět z fota, je to úplná alchymie – přístroj reguluje průtok, množství vody, tlak a šetří spotřebu pořizovací cena 200.000 Kč.

Přístup k chatě je trošku složitější, ideální mít auto s náhonem na všechny 4 kola a parkovat můžete buď na lesní cestě nad chatou cca 20 m od chaty (posledních 300 m k chatě je po lesní cestě). Zaparkovat na parkovišti můžete také pod chatou.

V chatě zůstane veškerý nábytek, zahradní technika i dílna. Stačí si tedy vzít pár osobních věcí a začít si užívat léto na horách.

Pokud máte pocit, že tuto nemovitost musíte vidět na vlastní oči, tak mi zavolejte. Věřím, že zpátky se vám chtít už nebude.

Na setkání s vámi se těší
Petra Janštová
Realitní specialista

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Bílá (okres Frýdek-Místek)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Bc. Petra Janštová
Bc. Petra Janštová
Kontaktovat prodejce
REALITY PRORADOST s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist