6 678 aktuálních nabídek
od 209 realitních kanceláří a soukromníků
Multicont reality nabízí

Prodej chaty 250 m²

Dolní Moravice (okres Bruntál)

Základní údaje

Datum vložení 25. května 2023 ID nemovitosti 911
Plocha celková 115 m² Plocha pozemku 528 m²
Obytná plocha 250 m² Užitná plocha 250 m²
Plocha zastavěná 115 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Dopravní spojení Autobus, Vlak, Silnice Elektřina 110 V, 230 V
Kanalizace Vlastní ČOV Inženýrské sítě Telefon
Parkování Parkování na ulici Příjezdy Dlažba
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Bylo nám ctí, když jsme byli majitelem výhradně požádáni o zprostředkování prodeje nemovitosti, v srdci Jeseníků, penzionu v Dolní Moravici. Jedná se o zděnou budovu s dřevěným obkladem, čítající 5 apartmánů(bytů). Každý ze zmíněných apartmánů má autonomní vchod, kuchyňskou linku nebo kuchyňský kout, každý má vlastní sociální zařízení (dva apartmány vybaveny vanou, ostatní sprchovým koutem). Technický stav je nekompromisně perfektní, budova i interiér jsou pečlivě udržovány, všechny apartmány vybaveny veškerou infrastrukturou, potřebnou k pohodlí (televizory, nábytek, lednice, povlečení, nádobí, matrace s paměťovou pěnou, zatemňovací rolety). Jedná se o zcela nebývalou nabídku a zvláště perfektní provedení a výbava, to jen potvrzuje. Objekt aktuálně používán k podnikatelské činnosti, k pronajímání apartmánů. Pohodlně lze v objektu naráz uložit 18 lidí, v případě přistýlek až 24 osob. Teplo je řízeno termohlavicemi. V objektu provedena i příprava, na instalaci samostatných měřičů, pro každý apartmán zvlášť, v objektu se topí ekonomickým elektrickým kotlem, je zde i možnost přepnutí topení z topných panelů. Vše opravdu bez jediné chyby. Obsazenost řešena účastí na rezervačním portálu Previo, které je napojená např. na Booking.cz,hotely,cz,Agoda atd., alternativně lze využívat i služeb, v areálu přítomné recepce. K objektu náleží 2 skladovací místnosti (1x jako lyžárna a kolárna pro klienty a 1 x jako sklad pro majitele) a odpočinková zóna typu zahrádky na objektem.
Budova součástí populárního resortu Dolní Moravice. V areálu je wellness (sauna, vířivka až pro 5 osob, vířivka pro 2 osoby, pivní či jiné lázně, možnost zajištění masáží), vinný sklep, restaurace s kuchyní, včetně zajišťování např. polopenzí nebo rautů, tenisový kurt, v blízkosti sjezdovky Čerťák, 4 km Malá Morávka, tedy Karlov, Kopřivná, o něco dál Hvězda, Ovčárna, Praděd, Karlova Studánka. Resort populární i v létě, neboť v blízkosti lze najít například Rešovské vodopády, přehradu Slezská Harta.
Nabídka pro náročné, ale i ty, kdo se snaží zachránit hodnotu svého finančního portfolia investicí, která je hmatatelná a jistá. Nemovitost právně zcela bez závad a cizích práv. Prohlídky po dohodě o termínu s několikadenním předstihem. V případě financování, či dofinancování, nabízíme účinnou spolupráci, díky dlouholetým vztahům s rozhodujícími úvěrovými institucemi.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Dolní Moravice (okres Bruntál)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Karel Rozsypal
Karel Rozsypal
Kontaktovat prodejce
Multicont reality
Reklama
TOPlist TOPlist