7 955 aktuálních nabídek
od 202 realitních kanceláří a soukromníků
Multicont reality nabízí

Prodej chaty 205 m²

Dolní Moravice (okres Bruntál)

Základní údaje

Datum vložení 23. srpna 2022 ID nemovitosti 877
Plocha celková 115 m² Plocha pozemku 109 m²
Obytná plocha 205 m² Užitná plocha 205 m²
Plocha zastavěná 115 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Dopravní spojení Autobus, Silnice Elektřina 110 V, 230 V
Kanalizace Vlastní ČOV Inženýrské sítě Telefon
Příjezdy Dlažba Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Bylo nám ctí, když jsme byli majitelem výhradně požádáni o zprostředkování prodeje nemovitosti, v srdci Jeseníků, chaty v Dolní Moravici. Jedná se o zděnou budovu s dřevěným obkladem, čítající 5 apartmánů. Každý ze zmíněných apartmánů má autonomní vchod, kuchyň, vlastní sociální zařízení (dva apartmány vybaveny vanou, ostatní sprchovým koutem). Technický stav je nekompromisně perfektní, budova i interiér jsou pečlivě udržovány, všechny apartmány vybaveny veškerou infrastrukturou, potřebnou k pohodlí (televizory, nábytek, lednice, povlečení, nádobí, nové vysoké matrace s paměťovou pěnou, zatemňovací rolety, myčka v hlavním apartmánu, tamtéž i krb). Jedná se o zcela nebývalou nabídku, a zvláště perfektní provedení a výbava, to jen potvrzuje. Majitel vše pojal na motivy známé české pohádky S čerty nejsou žerty, takže penzion má název Čertova bouda, apartmány jsou pak pojmenovány podle hlavních postav této pohádky, jako apartmán Doroty Máchalové, čerta s hodností Vraníka, či Luciferův apartmán. Objekt aktuálně používán k podnikatelské činnosti, k pronajímání apartmánů. Pohodlně lze v objektu naráz usadit 16 lidí, v případě přistýlek i mnohem více, než 20. Vše napojeno na dálkové aplikace, kterými lze řídit otvírání vchodů, či úroveň temperování v objektu. Součástí i místnost na lyže, či kola, přistavená nedávno k původnímu půdorysu, taktéž je součástí majetkový podíl na pozemku za objektem, tudíž i parkovací místa. V objektu provedena i příprava, na instalaci samostatných měřičů, pro každý apartmán zvlášť, v objektu se topí přímotopy, je zde i možnost přepnutí topení z topných panelů, na topení podlahové. V bezprostředně nedávné době, byly vyměněny všechny elektrické ohřívače vody. Vše opravdu bez jediné chyby, včetně novoty, jíž je vybudovaná zahrádka s posezením a nábytkem, před každým z přízemních apartmánů. Nabídka nemusí být určena jen k podnikání, lze si představit souběh vlastní rekreace a pronajímání, anebo jako horský přístav pro mnohačetnou rodinu, kdy pro každou její součást je nabídnuto soukromí. V případě pronajímání apartmánů, je obsazenost řešena účastí na rezervačním portálu, alternativně lze využívat i služeb, v areálu přítomné recepce.
Budova součástí populárního resortu Dolní Moravice. V areálu wellness, vinný sklep, restaurace s kuchyní, tenisový kurt, bezprostřední blízkost sjezdovky Čerťák, 4 km Malá Morávka, tedy Karlov, Kopřivná, o něco dál Hvězda, Ovčárna, Praděd, Karlova Studánka. Resort populární i v létě, neboť v blízkosti lze najít například Rešovské vodopády, přehradu Slezská Harta.
Nabídka pro náročné, ale i ty, kdo se snaží zachránit hodnotu svého finančního portfolia investicí, která je hmatatelná a jistá. Nemovitost právně zcela bez závad a cizích práv. Prohlídky po dohodě o termínu s několikadenním předstihem. V případě financování, či dofinancování, nabízíme účinnou spolupráci, díky dlouholetým vztahům s rozhodujícími úvěrovými institucemi.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Dolní Moravice (okres Bruntál)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Karel Rozsypal
Karel Rozsypal
Kontaktovat prodejce
Multicont reality
Reklama
TOPlist TOPlist