6 140 aktuálních nabídek
od 218 realitních kanceláří a soukromníků
DELTA REAL - realitní kancelář, s.r.o. nabízí

Prodej chalupy 120 m²

Kouty nad Desnou, Loučná nad Desnou (okres Šumperk), Česko

Fotky 25
7 900 000 Kč
včetně vybavení

Základní údaje

Datum vložení 26. dubna 2023 ID nemovitosti 5139
Plocha pozemku 753 m² Užitná plocha 120 m²
Energetiká náročnost B - Velmi úsporná (i) Dopravní spojení Autobus, Vlak, Silnice
Elektřina 230 V, 400 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Zdroje vody Veřejný vodovod Způsoby vytápění Lokální - tuhá paliva, Ústřední - plynové
Konstrukce Zděná Inženýrské sítě Plyn
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám zajímavé nemovitosti v exkluzivním místě v horském středisku Kouty nad Desnou, ve vzdálenosti cca 500 m od skiareálu Kouty nad Desnou.

Na pozemku o celkové výměře 753 m2 se nachází 2 budovy.

První chata (větší) má dispozici: v přízemí je obytná kuchyň, 3 pokoje, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Volné podkroví je vhodné k dalšímu rozšíření obytné plochy. Topení a ohřev vody je plynovým kotlem a v kuchyni jsou krbová kamna, okna jsou plastová, podlahy – převážně dlážděné, místy koberec, střecha je kryta betonovými taškami.

Druhá chata (menší) má v přízemí obytnou kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem a WC, v podkroví je ložnice. Topení je krbovými kamny, ohřev vody el. bojler, okna jsou dřevěná (EURO), podlahy jsou dlážděné, v patře dřevěné, místy koberec, střecha je kryta šablonami.

Jedná se o novostavby, postaveny před 7 lety. Obě nemovitosti je možné užívat samostatně, od sebe jsou odděleny plotem a každá chata má své vlastní parkování u domu. V ceně je veškeré vybavení chat.

Loučná nad Desnou, jehož jsou Kouty nad Desnou jedním z katastrálních území, leží na severním okraji okresu cca 18 km severně od Šumperka a zahrnuje mimo jiné jižní stranu hlavního hřebene Hrubého Jeseníku včetně části Pradědu, Červenohorského Sedla a známou technickou zajímavost, přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé Stráně.
Je zde jedno z největších soustředění lyžařských tratí v Jeseníkách. Nově je vybudován skiareál přímo v Koutech nad Desnou s jednou z nejmodernějších lanovek v ČR, dále je zde jeden z nejdelších sjezdů na koloběžkách v ČR - 17 km. Možnosti lyžování jsou i v nedalekém Přemyslově a na Červenohorském Sedle. Vyhledáván je i aquapark ve Velkých Losinách. Rozvoj turistiky a sportovních aktivit vzbudil nebývalý zájem o ubytovací kapacity a o oblast celkově v letních i zimních měsících.

Díky svému charakteru je tak tato nemovitost vynikající investiční příležitostí. Vhodné na trvalé bydlení i k rekreaci, popř. obojí dohromady.

Obcí prochází silnice I. třídy Šumperk – Jeseník – Polsko a železnice, jejíž trať je nově elektrifikována, což umožnilo přímé spojení z Brna a Olomouce do Koutů n.D. V obci je obecní úřad, úplná základní škola, mateřská škola, pošta, několik restaurací, nákupní středisko i specializované obchody. Vyšší vybavenost je využívána v Šumperku.

Cena nemovitostí je včetně veškerého právního servisu.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Kouty nad Desnou, Loučná nad Desnou (okres Šumperk), Česko
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Zákaznická linka asistentka p. Veronika Krmelová
Zákaznická linka asistentka p. Veronika Krmelová
Kontaktovat prodejce
DELTA REAL - realitní kancelář, s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist