Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

Pronájem komerčních prostor Lazce

Právě teď můžete vybírat z 3 komerčních prostor k pronájmu

Skrýt

Pronájem kanceláře 96 m² Olomouc Lazce, Na Střelnici

Pronájem zrekonstruovaných prostor (místnosti 90 m2), v uzavřeném firemním areálu v Olomouci, poblíž centra města. Prostory přístupné z venčí pro pěší schody. Jsou vytápěné (ÚT), osvětlené s rozvody elektřiny, ve 2.NP býv. výrobní budovy. SV prostor 2,4 m, vnitřní členění na 1 místnost. K dispozici parkování ve dvoře, přístup 24/h denně. PENB G..

Pronájem kanceláře 96 m² Olomouc Lazce, Na Střelnici

Pronájem částečně zrekonstruovaných postindustriálních prostor 90 m2 + )8 m2 v přízemí), v uzavřeném firemním areálu v Olomouci, poblíž centra města. Prostory přístupné z venčí pro pěší nákladovou rampou a kovovými schody. Jsou nevytápěné (možno el. přímotopy) a jsou umístěny ve 2.NP býv. výrobní budovy. SV prostor 2,2m, vnitřní členění na 3 místnosti. K dispozici parkování v

Pronájem kanceláře 110 m² Olomouc Lazce, Na Střelnici

Pronájem kancelářské nebo prodejní plochy 110 m2, v 1.NP, s přímým vstupem z ulice, u centra města. Dispozičně 4 místnosti, (možnost změny- SDK), 2x WC. Zveřejněné zařízení nábytkem v ceně nájmu. Vysoký pohyb pěších osob, autobusová zastávka u objektu, parkování min. pro 2 auta zajištěno. Volné ihned. PENB C..