Funkce uživatele
Region
mapa

4 649 000 Kč

Hypotéku?
  • 5 418 Kč za m²
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených

18 275 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Základní informace

ID nemovitosti 225-26_3
Plocha pozemku 858 m²
Datum vložení před 21 dny
Cena 4 649 000 Kč
Spočítat hypotéku

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek v obci Hynčice pod Sušinou, nacházející se v malebném prostředí Jeseníků. Lokalita je ideální pro milovníky přírody, klidu a aktivního odpočinku po celý rok. Pozemek s očekávanou změnou územního plánu o výměře 858m2 je vhodný především pro rekreační využití nebo jako investice do budoucna. Nabízí krásné výhledy do okolní krajiny, čisté horské prostředí a dostatek soukromí. Velkou výhodou tohoto pozemku je, že je situován v těsné blízkosti rybníku Úžas. Na pozemku se aktuálně nenachází inženýrské sítě, což umožňuje novému majiteli řešit napojení dle vlastních představ (např. vlastní studna, solární energie apod.). Velkou výhodou je atraktivní poloha v blízkosti lyžařských areálů, turistických a cyklistických tras, díky čemuž je místo ideální pro celoroční rekreaci. Přístup k pozemku je zajištěn zpevněnou komunikací. Aktuálně s klienty uzavíráme rezervační smlouvy a po dokončení všech formalit uzavřeme kupní smlouvy na stavební pozemky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.