Nabízíme k prodeji garážové stání v podzemních garážích bytového domu na adrese V Dolině 1533/1d, Praha 10 – Michle. Stání se nachází ve 2. podzemním podlaží udržovaného bytového domu. Garáže jsou dobře osvětlené, přehledné a umožňují pohodlný vjezd i manipulaci při parkování. Samotné stání je jasně vyznačené a vhodné pro běžný osobní automobil. Velkou výhodou je lokalita s velmi dobrou dopravní
Nabízíme prodej dvou parkovacích stání v ulici Názovská. Stání jsou umístěna vedle sebe a každé má 11,5 m2 ( 2,30 m x 5 m), Možný prodej i jednotlivě. Uvedená cena je za jedno stání. Pro bližší informace kontaktujte prosím makléře.
Nabízíme k prodeji parkovací stání o rozměrech 2,30 m2 x 4,80 m2, v rezidenční zóně v -3 podlaží, kde je pod dalším zabezpečením, v samostatné části domu. Pro více informací nebo prohlídku kontaktujte prosím makléře.