8 113 aktuálních nabídek
od 211 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+kk
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Frýdek-Místek
V okruhu
Frýdek-Místek
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 3+kk na prodej, obec Frýdek-Místek

Aktuálně se zde cena bytů 3+kk k prodeji pohybuje od 1 950 000 Kč do 5 190 000 Kč

Ceny bytů 3+kk v obci Frýdek-Místek

Cena bytů 3+kk na prodej v obci Frýdek-Místek se momentálně pohybuje od 1 950 000 Kč do 5 190 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 9 343 Kč do 24 867 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v této obci se pohybuje kolem 45 896 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 50 m2.

Jaké jsou byty na prodej v obci Frýdek-Místek?

Na trhu ve Frýdku-Místku jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+1 (15) v cenách od 2 275 000 Kč, následují byty 2+1 (13) od 1 900 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (6) od 1 450 000 Kč, byty 1+1 (6) od 1 698 000 Kč, byty 3+kk (4) od 1 950 000 Kč a byty 2+kk (4) od 2 290 000 Kč.

Lokality bytů 3+kk k prodeji

V obci Frýdek-Místek nabízíme byty 3+kk v celkem 2 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty 3+kk na prodej ve Frýdku (2), Byty 3+kk na prodej v Místku (1).

Byty 3+kk nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (2), centrum (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt 3+kk a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+kk pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+kk se zajištěným parkováním, tedy byty 3+kk ve Frýdku-Místku s garáží nebo byty 3+kk ve Frýdku-Místku s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 3+kk se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+kk v 1. patře a 2. patře, protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše. Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+kk v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+kk s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+kk: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Frýdek-Místek na prodej byty 3+kk v dobrém stavu (2), rozestavěné (1), v bezvadném stavu (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 3+kk ve Frýdku-Místku dle vlastnictví

Byty 3+kk zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 3+kk v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 3+kk se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Nabídka bytů 3+kk v obci Frýdek-Místek dle inzerenta:

VE Frýdku-Místku a okolí pochází 4 byty 3+kk z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 3+kk k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (2), RK LENKA (1), a CENTURY 21 Česká republika (1),.

Jak najít vhodný byt 3+kk na prodej v obci Frýdek-Místek?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+kk, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+kk na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Frýdek-Místek 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+kk podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+kk ve Frýdku-Místku?

V obci Frýdek-Místek působí 8 realitních makléřů, spadajících pod 7 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, Realitní společnost Morava Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Frýdek-Místek

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Darina Maroszová, Světlana Drongová, Simona Cieslarová, Božena Chmielová, Ing. Monika Štíhlová, Václav Kočvara DiS., Karolína Kunzlová, Ing. Jana Čižmárová, Helena Mareszová a Jarmila Diblíková.

Nejvíce nemovitostí v okolí Frýdku-Místku nabízí Lenka Burešová (2). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+kk vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+kk, 101m2, Frýdek-Místek - Frýdek, Jiřího z Poděbrad

RK LENKA

Exkluzivně nabízíme prodej bytu 3 kk, který se nachází v přízemí vily s celkem pěti byty, v klidné části obce Frýdek. Dům je po kompletní rekonstrukci. Byt má společnou kuchyň s obývacím pokojem, a dva samostatné neprůchozí pokoje, (dětský pokoj a ložnice).…

Prodej bytu 3+kk, 86m2, Frýdek-Místek

CENTURY 21 Česká republika

V Moravskoslezském kraji, v okrese Frýdek Místek, v obci Dobrá se právě nyní staví dům. V tomto domě budou dvě bytové jednotky pro dvě rodiny. Byty budou mezonetové s vlastní terasou, zahradou a stáním pro 2 auta na každý byt.Jeden z těchto nových bytů Vám právě…

Prodej bytu 3+kk, 55m2, Frýdek-Místek, Janáčkova

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt 3+kk, který vznikl rekonstrukcí původního bytu 2+1. Byt se nachází v osmém NP/osmi NP panelového revitalizovaného domu. Je orientován na JV s výhledem na hory. Byt prošel částečnou rekonstrukcí - nová kuchyňská linka se…

Prodej bytu 3+kk, 80m2, Frýdek-Místek, Lubojackého

Nabízíme k prodeji byt 3+kk s terasou v rodinném domě o dvou bytových jednotkách v pěkné a klidné části Frýdku. Byt má vlastní vstup do domu, nutno dokončit koupelnu a kuchyňskou linku. K bytu náleží část zahrady o velikosti cca…


TOPlist TOPlist