6 104 aktuálních nabídek
od 200 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Jeseník
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byt 2+1 na prodej Jeseník

Aktuálně se zde cena bytů 2+1 k prodeji pohybuje od 1 250 000 Kč do 3 995 000 Kč

Ceny bytů 2+1 v okrese Jeseník

Cena bytů 2+1 na prodej v okrese Jeseník se momentálně pohybuje od 1 250 000 Kč do 3 995 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,75 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 5 836 Kč do 18 651 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 38 117 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 70 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+1 k prodeji v okrese Jeseník.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Jeseník?

Na trhu v Jeseníku jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+1 (11) v cenách od 1 250 000 Kč, následují byty 3+1 (11) od 1 280 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (2) od 650 000 Kč, byty 4+1 (2) od 2 600 000 Kč, byty 3+kk (2) od 1 350 000 Kč, byty 4+kk (1) od 4 590 000 Kč a ostatní byty (1) od 3 990 000 Kč.

Lokality bytů 2+1 k prodeji

V okrese Jeseník nabízíme byty 2+1 v celkem 3 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 2+1 v Jeseníku (7), Prodej bytů 2+1 ve Vidnavě (3), Prodej bytů 2+1 v Mikulovicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Jeseník sousedí 2 okresy, můžete tedy rozšířit hledání o okres Bruntál a Šumperk.

Byty 2+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (5), sídliště (2), klidná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt 2+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 2+1 v Jeseníku s garáží nebo byty 2+1 v Jeseníku s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu 2+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+1 v 1. patře (5) a 2. patře (3), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše. Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+1 v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Jeseník na prodej byty 2+1 v dobrém stavu (5), po rekonstrukci (3), v bezvadném stavu (3).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 2+1 v Jeseníku dle vlastnictví

Byty 2+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 2+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 2+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Nabídka bytů 2+1 v okrese Jeseník dle inzerenta:

V Jeseníku a okolí pochází 11 bytů 2+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 2+1 k prodeji inzerují tyto realitky: Svatava Dlouhá – realitní makléř pro Jesenicko (5), NEXT REALITY GROUP a.s. (3), REALITY Špirka s.r.o. (1), Ostrafin Reality s.r.o. (1), a Broker Consulting, a.s. (1),.

Jak najít vhodný byt 2+1 na prodej v okrese Jeseník?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Jeseník 3 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+1 v Jeseníku?

V okrese Jeseník působí 5 realitních makléřů, spadajících pod 6 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Realitní společnost Morava Olomouc, Reality Populo a.s. Olomouc, PROGRESUNION Rožnov pod Radhoštěm, AZET Reality Ostrava, REGIO Reality Frýdek-Místek, JOLK REALITY Opava, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Jeseník

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Martin Trsťan, Svatava Dlouhá, Soňa Piatková, Michal Viazanička, Ján Homoľa, Petra Puszkarova, Vlastimil Dřímal, Jolana Urbišová, Eliška Juříková a Jaroslav Hamala.

Nejvíce nemovitostí v okolí Jeseníku nabízí Svatava Dlouhá (5). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+1, 54m2, Jeseník, Mahenova

Hledáte byt v Jeseníku na klidném místě, kde si můžete udělat rekonstrukci dle svých představ? Nabízíme k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví, který se nachází ve 3.NP cihlového domu na ul. Mahenova v Jeseníku, 8minut od centra města na krásném klidném…

Prodej bytu 2+1, 53m2, Jeseník, Husova

Broker Consulting, a.s.

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v krásném prostředí, které je oblkopeno lesy, nádhernou přírodou a nachází se na velmi klidné ulici Husova v lázeňském městě Jeseník . Byt se nachází v 2.NP cihlového domu. Podlahová plocha bytové jednotky činí 53 m2.…

Prodej bytu 2+1, 53m2, Jeseník, Vaškova

Hledáte byt v Jeseníku na klidném místě? Nabízíme k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví, který se nachází ve 3.NP cihlového domu na ul.Vaškova v Jeseníku, 7 min od centra města na krásném klidném místě. Bytový dům je po revitalizaci (plastová okna,…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Mikulovice, Hlavní

Byt v osobním vlastnictví se nachází ve 3. NP (podkroví) bytového domu bez výtahu. Byt má celkovou výměru 59,72 m2 a dispozičně je řešen: chodba (9,18 m2), technická místnost (2,1 m2), pokoj (28,98 m2), kuchyně (14,7 m2), koupelna (3,36 m2) a WC (1,4 m2). Byt…

Prodej bytu 2+1, 69m2, Vidnava, Mírové náměstí

Nabízím k prodeji prostorný byt 2+1 v klidné části v obci Vidnava o výměře 104 m2, dvě minuty od náměstí. Byt vhodný k bydlení, nebo jako investice. Byt se nachází v přízemí cihlového bytového domu, kde se nachází další čtyři byty k prodeji. Byt…

Prodej bytu 2+1, 80m2, Vidnava, Mírové náměstí

Nabízím k prodeji prostorný byt 2+1 v klidné části v obci Vidnava o výměře 95 m2, dvě minuty od náměstí. Byt je prostorný , má velké pokoje a je zde možnost byt zvětšit na 3+1 , pokoj by měl vstup z chodby bytu . Byt se nachází v patře…

Prodej bytu 2+1, 64m2, Vidnava, Mírové náměstí

Nabízím k prodeji prostorný byt 2+1 v osobním vlastnictví v klidné části v obci Vidnava o výměře 79 m2, dvě minuty od náměstí. Byt vhodný k bydlení, nebo jako investice. Byt se nachází v přízemí bytového domu, kde se nachází další čtyři byty…

Prodej bytu 2+1, 49m2, Jeseník, Mahenova

Nabízíme k prodeji byt 2 plus 1 v osobním vlastnictví na ulici Mahenova v lázeňském městě Jeseník . Byt se nachází v 1.NP revitalizovaného cihlového domu (okna, střecha, fasáda) , podlahová plocha bytové jednotky činí 49 m2. Dispozice : Vstupní chodba ,…

Prodej bytu 2+1, 55m2, Jeseník, Mahenova

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2 plus 1 a výměře 55 m2| na ulici Mahenova v lázeňském městě Jeseník. Bytová jednotka se nachází v revitalizovaném cihlovém bytovém domě v 1. NP. Dispozice : vstupní chodba s uložným prostorem , WC, koupelna…

Prodej bytu 2+1, 55m2, Jeseník, Husova

Nabízíme Vám k prodeji spoluvlastnický podíl jemuž odpovídá bytová jednotka o celkové výměře 55 m2 a dispozici 2 plus 1 . Zrekonstruovaná bytová jednotka se nachází ve 1.NP cihlového bytové domu na ulici Husova v Jeseníku. Na bytovém domě momentálně…

Prodej bytu 2+1, 57m2, Jeseník - Bukovice, K Vodě

REALITY Špirka s.r.o.

Nabízíme k prodeji horský apartmán 2+1 s terasou o obytné ploše 56,75 m2, nacházející se v I. NP v klidné části města Jeseník - Bukovice. Toto velkolepé místo přinese celé Vaší rodině úžasné relaxační a sportovní vyžití v létě…


Hledáte byty?

Byty Jesenicko
TOPlist TOPlist