8 079 aktuálních nabídek
od 213 realitních kanceláří a soukromníků
REALITY PRORADOST s.r.o. nabízí

Prodej zahrady 373 m²

Mírov (okres Šumperk)

Fotky 10

Základní údaje

Datum vložení 24. srpna 2022 ID nemovitosti 14739
Plocha celková 373 m² Plocha pozemku 373 m²
Užitná plocha 373 m²

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji zahradu o výměře 373 m2 v obci Mírov, nedaleko Mohelnice v okrese Šumperk. Zahrada je obdélníkového tvaru a nachází se v zahrádkářské kolonii za uzamykatelnou bránou.

Na pozemku byla nedávno postavena chatka z dřevotřískových desek a plechovou střechou. V chatce je k dispozici kuchyňská linka a stůl se židlemi. Osvětlení chatky je světly se solárním nabíjením. Obecní voda i elektrická energie jsou k dispozici do 10 m od hranice pozemku, cca 30 m od chatky. Přes pozemek je vedena síť kanalizace. Pozemek je částečně oplocený.

Zahrada je zatravněná, vhodná k osázení ovocnými stromy a keři, k zahrádkaření nebo jen tak k relaxaci, grilování a trávení volného času v přírodě s výhledy do krajiny.

Překrásné okolí, lesy, možnost výletů do přírody, cykloturistika, houbaření. V obci je rybník s ubytováním a restaurací Starý mlýn s možností odchytu pstruhů a kaprů a také koupaliště, nachází se zde Obecní úřad, pošta, MŠ+ZŠ, hospůdka, obchod je v obci Krchleby (3 km). Mírov je vzdálený 7 km od města Mohelnice, 11 km od Loštic (Muzeum Olomouckých tvarůžků a prodejna), 40 km je od Olomouce a 15 km od Zábřeha. V okolí je spousta výletních cílů a zajímavostí, lyžařských středisek atd.

Zavolejte a sjednejte si včas termín prohlídky, kde Vám sdělím bližší informace!

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Mírov (okres Šumperk)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ing. Kamila Kopřivová
Ing. Kamila Kopřivová
Kontaktovat prodejce
REALITY PRORADOST s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist