7 812 aktuálních nabídek
od 201 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Elite Reality nabízí

Prodej vodní plochy 1884 m²

Mírov (okres Šumperk)

Fotky 9

Základní údaje

Datum vložení 1. února 2023 ID nemovitosti 350394
Plocha celková 1 884 m² Plocha pozemku 1 884 m²
Užitná plocha 1 884 m²

Popis nemovitosti

Vážení klienti,
mám pro Vás velmi zajímavou nabídku vodní nádrže s dřevěnnou chatkou v oblasti Míroveček o celkové výměře 1.884 m2.
Průtočná nádrž byla postavena před rokem 1955. V roce 2003 byla nádrž koupena do soukromého vlastnictví, opravena a od té doby plní funkci vodohospodářskou, ekologickou, rekreační a rybochovnou.
Výškové umístění nádrže umožňuje nátok a výtok z nádrže a vlastní výškové uspořádání nádrže. Hráz nádrže je zemní homogenní se zavázáním do podloží. Výpustným zařízením nádrže je uzavřený požerák.
Bezpečnostní přepad tvoří dvě trouby DN350 umístěné do pravé strany hráze s vyústěním na zpevněnou přístupovou cestu, která je ve vlastnictví majitele nádrže. Přítok do nádrže je neregulovaný.
Dno nádrže je upraveno tak, aby se nádrž dala gravitačně vypustit. Nádrž je umístěna na toku Mírovíček, který je pravostranným přítokem Mírovky.
K vodnímu dílu předložíme zájemci následující dokumentaci: povolení odboru životního prostředí k nakládání s povrchovými vodami - k jejich vzdouvání a akumulaci za účelem plnění "malé vodní nádrže Míroveček", pasport malé vodní nádrže Míroveček (z r.2003), polohopisný a výškopisný plán, manipulační řád malé vodní nádrže Míroveček.
Podle územního plánu se jedná o plochy vodohospodářské a vodní. Chata, která zde stojí je umístěna na traverzách po unimobuňce bez vlastních základů. Je nutno počítat s tím, že toto území je vodním dílem a vybudování chaty se základy by mohlo toto dílo narušit.

Pomohu Vám s financováním této nemovitosti.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Mírov (okres Šumperk)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ing. Adéla Vaňková
Ing. Adéla Vaňková
Kontaktovat prodejce
RE/MAX Elite Reality
Reklama
TOPlist TOPlist