6 140 aktuálních nabídek
od 218 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej stavební parcely 1588 m²

Vlčnov, Starý Jičín (okres Nový Jičín), Česko

Cena na dotaz
info v RK

Základní údaje

Datum vložení 19. října 2023 ID nemovitosti 13333087
Plocha pozemku 1 588 m²

Popis nemovitosti

Naše realitní kancelář Century 21 3D Reality Vám exklusivně nabízí k prodeji stavební pozemek č. 8, který je součásti nově vznikající lokality Vlčnovské zahrady.

Projekt Vlčnovské zahrady nabízí k prodeji 16 nadstandartních stavebních pozemků v obci Starý Jičín, místní části Vlčnov. Jedná se o jedny z nejhezčích, zastavitelných ploch, v této místní části obce. Výměry pozemků jsou od 699 m2 do 1588 m2. Pozemky jsou dle územního plánu určeny pro výstavbu rodinných domů a budou k nim jednotlivě přivedeny inženýrské sítě (elektrická přípojka, přípojka vody a kanalizace, optický kabel), kdy tyto inženýrské sítě jsou již zahrnuty v ceně pozemků. Samozřejmostí bude také nová, soukromá příjezdová cesta k jednotlivým pozemkům. Bližší informace k projektu naleznete na stránkách: www.vlcnovskezahrady.cz

Projekt Vlčnovské zahrady leží ve středu Vlčnova, místní části obce Starý Jičín. Lokalita nabízí klidné bydlení v uzavřené lokalitě obklopené nádhernou přírodou a krásnými výhledy do okolí, zejména na zříceninu hradu Starý Jičín, Oderské vrchy a místní krajinné prvky. Zmíněná lokalita nabízí komfort široké občanské vybavenosti obce Starý Jičín v docházkové vzdálenosti. Nespornou výhodu je blízkost nájezdu na dálnici ve směru na Ostravu či Olomouc. Obec Starý Jičín je propojena pravidelnou autobusovou dopravou s nedalekým okresním městem Nový Jičín.

Ve Starém Jičíně najdete mj.:
• náměstí obce Starý Jičín 350 m (nachází se zde obecní úřad, pošta, restaurace, prodejna potravin, pekárna, autobusová zastávka)
• mateřská škola Starý Jičín 600 m
• základní škola Starý Jičín 550 m
• areál fotbalového hřiště 600 m
• areál tenisových kurtů 200 m
• nájezd na dálnici 1,2 km
• centrum města Nového Jičína 5 km

Obec Starý Jičín se stala díky své široké občanské vybavenosti a skvělé poloze v blízkosti okresního města Nový Jičín a nájezdu na dálnici velmi oblíbeným místem pro život lidí z širokého okolí. Nyní máte jedinečnou příležitost vytvořit si své místo pro život v této klidné a malebné obci s nádhernými výhledy do okolí i Vy.

Pro bližší informace prosím kontaktuje našeho makléře Petra, který Vám rád zodpoví veškeré dotazy.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Vlčnov, Starý Jičín (okres Nový Jičín), Česko
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ing. Petr Podhajský
Ing. Petr Podhajský
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist